ROME II - Wrath of Sparta Campaign Pack Çıktı!

• 13 Yanıt
  • 2241 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: ROME II - Wrath of Sparta Campaign Pack Çıktı!
« Yanıtla #10 : 18 Aralık 2014, 23:52:35 »
dlc benim çok hoşuma gitti sıkılanların aksine ben sıyırmak üzereyim daha ilk turlarda mora y.adasını ele geçirme operasyonları yapınca ortalık çok fena karıştı hele ki atina ele geçince tüm yunan ulusları düşman oldu persler ve makedonlar hariç herkesle düşman oldum resmen ben tek siz hepiniz durumuna düştüm ekonomi desen bi batıyor bi çıkıyor çok dengesiz oldu ordu zaten çok geç oluşturuluyor o çok kötü olmuş yalnız persler ne hikmetse sadece casusluk faliyetleri yapıyor yunan şehirleri birbirlerini yerlerken fakat kim ne derse desin bana göre bu dlc çok zor ama bir o kadar da zevkli geldi tavsiye ederim kesinlikle ;)
aslan gibi askerlerimle; $ehir ve koylere dalip, kadin ve kizlara tecavuz edip, cocuklari kilictan gecirip, evleri yakip, ganimeti toplayip bir sonraki istila icin yollara du$uyorum surekli bu oyunda. ama ben vah$i degilim, barbarlik bunu gerektiriyor. cocuklari oldurmeyelim de buyuyunce ba$imiza bela mi olsunlar. kismet olursa butun dunyayi geberticem.

*

Çevrimdışı ikooo123

• **
  • 534
  • Gerekirse vatan için ölmek işte o vakit ölürüz.
« Yanıtla #11 : 19 Aralık 2014, 00:29:04 »
Sparta'nın surlari olmasi saçmaliği ve perslerin pasif olmasi kötü olmuş okuduğum yorumlara göre para kazanmak için çıkarılmış 1 dlc.
İttihat ve Terakki-Selanikli

« Yanıtla #12 : 20 Aralık 2014, 04:06:53 »
persler pasif falan değil ama sana savaş açtıklarında doğru strateji ile onları pasifize edebilirsin.

*

Çevrimdışı mrgold2626

• *
  • 447
  • Rome II Total War
« Yanıtla #13 : 20 Aralık 2014, 11:14:40 »
almadım , nasıl iyi mi ?