5 Adet Total War: ROME II - Emperor Edition Hediye Ediyoruz

• 22 Yanıt
  • 2442 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: 5 Adet Total War: ROME II - Emperor Edition Hediye Ediyoruz
« Yanıtla #20 : 10 Şubat 2015, 02:03:06 »
Değerlendirmeler eğer gerçekten baştan savma okunup değerlendirilmedi ise değerlendirmeye çalışanların hak edenleri seçemediğini görüyorum. Kapasitelerinin düşük olduğunu rahatça söyleyebilirim. Seçilenler arasında bir buçuk kişinin ödüle aday olması gerektiğini düşünüyorum. Çok ilginç , o soruya bu cevaplar seçilmemeliydi. çok çok daha iyileri vardı. Öneri olarak, verilen cevaplara anket şeklinde  tek bir oy verildiği bir platform yapılsa en azından asla bu kadar hak geçmez. Ama buda çok zor sanırsam. Millet tanıdıklarını cevaplara oy vermesi için davet eder =)
« Son Düzenleme: 10 Şubat 2015, 02:19:57 Gönderen: avsaaaaa »
"Türk?ler Çinli kadınlarla, Moğol kadınlarla, Tunguz kadınlarla, Mançu soylu kadınlarla, daha sonra Arap, Acem ve Rum kadınlarla evlenip çocuk peydahlamasalardı şu koca dünyada Türk?leri yenecek ve Türk? leri ezip geçecek, kurdukları devletleri yıkıp ortadan kaldırmaya hiç bir milletin gücü yetmezdi. Hatta ben bile hiçbir şey yapamazdım Türk?lere der ve devam eder. Ama onlar hep yabancı kadınlar alarak, o kadınlardan kanları bozuk evlatlar peydahlayarak kendi kanlarını bozdular, bozuluncada dirlik ve birlikleri bozuldu. Devletleri yıkıldı, tüm Türk? ler çığıl çığıl dağılıp yurtlarından oldular"
 - CENGİZ HAN - Dost acı söyler :)

*

Çevrimdışı Diesel

• **
  • 3955
  • ~ Brotherhood Of Steel ~
Re: 5 Adet Total War: ROME II - Emperor Edition Hediye Ediyoruz
« Yanıtla #21 : 10 Şubat 2015, 07:23:52 »
Kura seçiyormuş ama bencede bu %100 haksızlık.Bence iyiler seçilip öyle kura çekilmeli
dizel

Ynt: 5 Adet Total War: ROME II - Emperor Edition Hediye Ediyoruz
« Yanıtla #22 : 14 Şubat 2015, 03:00:16 »
Kura seçiyorsa eğer birde bu büyük ayıptır. ben yeteneğimi konuşturmaya çalışıp emek verip oraya yapabildiğim neyse onu yapmaya çalışıcam , kimisi gidece 1 yada iki " basit" cümle sallayı verecek. Oda kurada olacak . bu ayıptır eğer böyle ise bunu belirtmeleri gerekirdi en başta.
"Türk?ler Çinli kadınlarla, Moğol kadınlarla, Tunguz kadınlarla, Mançu soylu kadınlarla, daha sonra Arap, Acem ve Rum kadınlarla evlenip çocuk peydahlamasalardı şu koca dünyada Türk?leri yenecek ve Türk? leri ezip geçecek, kurdukları devletleri yıkıp ortadan kaldırmaya hiç bir milletin gücü yetmezdi. Hatta ben bile hiçbir şey yapamazdım Türk?lere der ve devam eder. Ama onlar hep yabancı kadınlar alarak, o kadınlardan kanları bozuk evlatlar peydahlayarak kendi kanlarını bozdular, bozuluncada dirlik ve birlikleri bozuldu. Devletleri yıkıldı, tüm Türk? ler çığıl çığıl dağılıp yurtlarından oldular"
 - CENGİZ HAN - Dost acı söyler :)