Cumhuriyete geçmek?

• 6 Yanıt
  • 1010 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cumhuriyete geçmek?
« : 13 Eylül 2016, 23:43:03 »
Arkadaslar ben cumhuriyete geçmek istiyorum sadece istanbuldan vergi alıyorum vergiler en yüksekde mutluluk Veren binaları yıkım hala mutluluk ne yapmam gerekiyor ? (Zorda oynuyorum)
Total war severim :)

Ynt: Cumhuriyete geçmek?
« Yanıtla #2 : 14 Eylül 2016, 17:25:10 »
Mutluluk sekmesinde nelerin halkı mutlu ettiğine bakıp onları engelle.
Mesela bol yıldızlı bakanlar da halka mutluluk verebiliyor.

« Yanıtla #3 : 14 Eylül 2016, 22:25:17 »
Teşekkürler :)
Total war severim :)

« Yanıtla #4 : 05 Şubat 2017, 18:26:42 »
esf editörden yap
« Son Düzenleme: 05 Şubat 2017, 18:30:00 Gönderen: earslaner2001 »

*

Çevrimdışı Delibalta

• *
  • 307
  • Kurbağanın vakvakası duru suya ne zarar?
« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2017, 02:34:34 »
geçme!!

oyundaki en iyi yönetim şekli Meşrutiyet yani constitutional monarchy (anayasal monarşi).

Meşrutiyet rejiminde tek olumsuz etken din farklılığı ve başkentinde üniversiteden dolayı devrim isteği olur.Anadoludaki üniversiteyi yıkıp bütün şehirlere sanayi binası yapsan eyalet mutluluğu yemyeşil olacaktır.kesin bilgi yayalım yardir*
Ne kadar çok olsa da ördek-ü kaz,
Yetermiş ona bir şâhin-i baz.

« Yanıtla #6 : 08 Mayıs 2017, 14:55:43 »
geçme!!

oyundaki en iyi yönetim şekli Meşrutiyet yani constitutional monarchy (anayasal monarşi).

Meşrutiyet rejiminde tek olumsuz etken din farklılığı ve başkentinde üniversiteden dolayı devrim isteği olur.Anadoludaki üniversiteyi yıkıp bütün şehirlere sanayi binası yapsan eyalet mutluluğu yemyeşil olacaktır.kesin bilgi yayalım yardir*

adam belki cumhuriyeti 323 sene erken ilan etmek istiyor, fena mı :D ayrıca o üniversiteyi yıkarsak nasıl gelişecek teknoloji? sen de baya gerici çıktın hocam :D