Her Eyalete Farklı Vergi

• 3 Yanıt
  • 141 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Her Eyalete Farklı Vergi
« : 27 Eylül 2017, 10:10:40 »
Arkadaşlar konudan da anlaşılacağı üzere yeni işgal ettiğim üzerinde bina olmayan bir Şehirin-Eyaletin vergileri azaltıyorum ki nüfus çabuk artsın ama bakıyorum başkentimin olduğu eyaletin de vergileri aynı oranda azalmış... Ayrı ayrı her eyaletin vergisini ayarlayabilmemiz mümkün değil mi ?
Ya Rabbi! Seni kendime vekil yapıyor; azametin karşısında yüzümü yere sürüyor ve senin uğrunda savaşıyorum. Ya Rabbi! Niyetim halistir; bana yardım et; sözlerimde hilaf varsa beni kahret!

*

Çevrimdışı qli_61

• *
  • 302
Ynt: Her Eyalete Farklı Vergi
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2017, 00:37:03 »
Maalesef, şehre sağ tıklayıp eyaletten vergi almama butonu varmı diye bir bakabilirsin hiç vergi alma mümkünse toparlanana kadar. Atillayıda bir süredir oynamadığım için tek şehirden vergi alımını kesmenin var olduğundanda emin değilim.

« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2017, 09:21:59 »
Evet o eyaletten hiç vergi almama butonu var ama onu kullandığımız zaman o eyaletin ürettiği gıdadan da vazgeçmeniz gerekiyor. 2 ucu boklu değnek :D
Ya Rabbi! Seni kendime vekil yapıyor; azametin karşısında yüzümü yere sürüyor ve senin uğrunda savaşıyorum. Ya Rabbi! Niyetim halistir; bana yardım et; sözlerimde hilaf varsa beni kahret!

*

Çevrimdışı qli_61

• *
  • 302
« Yanıtla #3 : 28 Eylül 2017, 10:27:00 »
Asayiş getiren herhangi bir binayı yetmiyorsa 2 binayı kurana kadar fedakarlık yapmak gerek, birde eyaletin temizliği için su kanalları gibi binaları yapmayada özen göster, asayişi bayağı etkiliyor  tebessum*