Rome II Total War Emperor Edition mu? Atilla Total War mı?

• 3 Yanıt
  • 151 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Rome II Total Wara yeni bir güncelleme geldi ve emperor edition adı altında satışa sunuldu bu güncellemeyle birlikte türkçe dil desteğide geldi ama oyun hakkında çok da fazla bilgim yok atilla total war mı yoksa rome 2 emperor edition mu alsam kararsız kaldım ayrıca rome 2 de hunlar var mı bunuda sormak istiyorum ve sizce hangisini almalıyım yardımcı olurmusunuz?

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2561
  • Ebu Zerdüşt
Ynt: Rome II Total War Emperor Edition mu? Atilla Total War mı?
« Yanıtla #1 : 11 Ekim 2017, 21:48:03 »
Rome 2 Total War Türkçe olarak çıktı sonradan dil desteği gelmedi öncelikle belirtiyim dedim.Atilla Total War Hunlar'dan kaçan toplumların başlattığı Kavimler Göçü olayını ele alan bir oyun.Tahmin edileceği üzere Avrupa Hun İmparatorluğu temalı bir oyun.İstersen Hunlar olursun, istersen Kavimler Göçü'ne karşı direnen Roma İmparatorluğu ya da Göçen Kavimler'den biri olursun.

Rome 2 Total War ise Roma devletinin yükselişini konu alıyor.İstersen yükselen Roma, istersen Hellenistik Dünya devletlerinden biri, istersen barbar olursun.

Eğer DLC'leri ile birlikte alacaksan Rome almalısın bana göre.

*

Çevrimdışı davut177

• 24
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #2 : 11 Ekim 2017, 22:51:34 »
Attila rome 2 den oynayış dahil herşeyi ile daha iyi kardeşim, birim kartları şehir ekranı,devlet ekranı, aile ağacı bunlar Attila da çok daha iyi ve anlaşılır. Bence Attila almalısın

« Yanıtla #3 : 03 Kasım 2017, 02:43:03 »
Rome 2 genel fikre ve bana göre amaç bakımından çok soyut. Ordu kur savaş fethet ve tekrar et. Atilla da ise oyunun farklı yerleri olduğunu hatırlıyorsun, hatta oyun sana zorla hatırlatıyor. İkisini de oynadım ama ben hala Atilla ile devam ediyorum. Rome 2 nin küçük kabile ve antikliği bana göre daha çekici ama sistem bayağılığı beni onu oynamanın Atilla elimin altındayken vakit kaybı olduğuna inandırdı. İyi oyunlar.
Totıl woo