Total War Gold Edition Yama

• 4 Yanıt
  • 92 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Total War Gold Edition Yama
« : 29 Ekim 2017, 01:10:19 »
öncelikle herkese iyi forumlar dilerim; yıllar önce bu oyunla ilk internet cafede bir arkadaşımın gel oynayalım demesiyle tanışmıştım. ve inanılmaz hoşuma gitmişti. gel zaman git zaman büyüdük ettik vs derken bir daha hiç oyunu oynayamadım. bugün aklıma geldi oyun ve internetten araştırdım bulabilir miyim diye. sonra bir de baktım ki o da nesi steam'de 18 lira hemen alıp indirdim ve kurdum. fakat bu aynı zamanda bir ek paket içeriyor sanırım Viking bilmem nesi diye. kusura bakmayın bu oyunu çok uzun zaman önce oynadığım için ek paketi yeni serileri belki aranızda kullandığınız bazı terimleri dahi bilmem. açıkçası forumdan da türkçe yama paketini ararken haberdar oldum.
şimdi sizden ricam şudur ki ben çocukluğumun hile ile oynadığım oyununu 26 yaşında hilesiz hurdasız oynamak istiyorum, belki sadece harita açma :) ve sıkıntım şu ki oyun tamamen ingiliççe ve benim basit ingilizce bu diplomasiye yetmiyor :(
türkçe yamasını forum içinde de aradım fakat linkler ölü. elinde bulunduran, tanıdığında olan bir kimse var mı acaba :(
yardım etmek isteyen kişiler şimdiden yüzlerce teşekkürü borç bilirim. herkese iyi günler mutlu hafta sonları :)

*

Çevrimdışı qli_61

• *
  • 302
Ynt: Total War Gold Edition Yama
« Yanıtla #1 : 29 Ekim 2017, 02:37:34 »
Oyunun tam ismini yazmadığın için hangisinden bahsettiğini anlayamadım fakat eski oyunlar için olan linkler ölü ise elimizden pek bir çare gelmez. Eğer hala yama’yı kullanan arkadaşlar varsa belki gördüklerinde upload edip sana gönderebilirler. Veya yöneticilerimizden birinin arşivinde varsa gördüklerinde yardımcı olacaklardır. Şuanlık tek yapabileceğimiz sabretmek :)

« Yanıtla #2 : 29 Ekim 2017, 02:52:45 »
MTW 1 diyor galiba arkadaş.
Totıl woo

« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2017, 03:36:28 »
aşağıda oyunun linkini verdim sanırım ilk oyun.
http://store.steampowered.com/app/345260/Medieval_Total_War__Collection/

*

Çevrimdışı qli_61

• *
  • 302
« Yanıtla #4 : 30 Ekim 2017, 17:13:38 »
Evet ilk oyun, fakat dediğim gibi eski oyunların sağlam yama linklerini bulmak zor. Birinin arşivinde varsa gördüğünde paylaşır.