Concept Art Osmanlı Masaüstü Resimi (TW takvim yarışması için)

• 59 Yanıt
  • 11792 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı oTTo

• **
  • 191
Ynt: Concept Art Osmanlı Masaüstü Resimi (güncellendi.27ksm_16:22)
« Yanıtla #50 : 13 Aralık 2008, 20:01:04 »
valla elimden bukadar geldi kafalara girdim gına geldi:Dbu iş görürmü:D arkdaşlar aklınızdaki fikirleri söyleyin daha iyiye ulaşabilelim....

« Son Düzenleme: 18 Ocak 2009, 07:15:09 Gönderen: bozkirsovalyesi »
İMZA SİLİNDİ - BOYUT

*

Çevrimdışı Alpha

• *
  • 86
Son olarak silahın oraya sonradan eklendigi cok bariz köşeleri yumuşatırsan biraz iyi olur başka bir şeye de gerek kalmaz.

*

Çevrimdışı annibal

• 1197
dediğim gibi sakallar hoş görünmüyor, daha iyi olabilir.

*

Çevrimdışı oTTo

• **
  • 191
Son olarak silahın oraya sonradan eklendigi cok bariz köşeleri yumuşatırsan biraz iyi olur başka bir şeye de gerek kalmaz.
düzellttim silahı

dediğim gibi sakallar hoş görünmüyor, daha iyi olabilir.

valla elimden gelen bu en iyi şekilde oturtmaya çalıştım bence gayet iyide nası olabilir bi fikir ver ona göre denemeler yapiim...zaten abi kapkara bişi neresi kötü onu anlamadım:D bu arada eskisinden sora bi değişiklik daha yaptım küçük ama etkiliyici....kalbinin üstünde bulunan rozetlerin bitanesinde ayyıldız var:D tbr*
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2008, 20:20:33 Gönderen: oTTo »
İMZA SİLİNDİ - BOYUT

*

Çevrimdışı annibal

• 1197
bıyık biraz daha osmanlı tarzına büründürebilir. ya bütünleşik bir sakal yap ya da sakalı sil bıyık kalsın onu da pala yap, türklüğü belli olsun cengaverin. öbür türlü üni olmasa ben anlamam bu adamın osmanlı olduğunu.

3 hilalli bayrağın yeşil olması gerekmiyor mu?
asıl o değil de o bayrağın parlaklığı da biraz fazla olmuş düşürebilirsen iyi olur

*

Çevrimdışı oTTo

• **
  • 191
bu sakallı bıyıklı silahı düzeltilmiş feslendirilmiş sağdaki 3 hilal yeşillendirilmiş version

buda aynısının sadece pala bıyıklısı

İMZA SİLİNDİ - BOYUT

*

Çevrimdışı annibal

• 1197
alttaki daha iyi olmuş

bayrak güzel olmuş ilki daha karizmatik bence

*

Çevrimdışı oTTo

• **
  • 191
Arkadaşlar bu kararsızlık için anket oylamaya açılmıştır...oylarınızı bekliyorum... tbr*
http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=23338.msg211735;topicseen#msg211735
İMZA SİLİNDİ - BOYUT