Total War ile ilk nerde tanıştınız

• 473 Yanıt
  • 58720 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Totalwar ile ilk nerde tanıştınız
« Yanıtla #10 : 05 Ekim 2006, 00:19:39 »
ben cok bilgisayar kullanan ve oyun oynayan biri deyilim kücükkene mortal kombat manyakıydım .bks sonra age of 2 oynadım ama onu da en fazla 2 ay .............1 gün arkadastayım bi baktım yeşil Müslüman bayrakı haclılara pata küte dalmıs o anda vuruldum ve bu hale geldim .eheh

*

Çevrimdışı peymane

• 1641
  • Belki olur...
    • Belki olur
« Yanıtla #11 : 05 Ekim 2006, 12:41:42 »
shogun total war dan beridri hayranıyım. bi arkadaş shogunu tavsiye etmişti. aslında daha güzel bi oyun bekliyodum, çünkü shogun u bi buçuk sene önce almıştım. e haliyle grafik kötü geliyo insana. ama gene de sistemini sevdim ve bitirdim oyunu. sonra siteleri dolaşırken bi de baktım rome. total war ın en son oyunu diye veriliyo. görüntülerine baktım ağzım açık kaldı. hemen gidip aldım. yani anlıycağınız mediaval ı atladım. ona fırsat olmadı. sonra bi arkadaştan alıp yükledim ama rome u görünce onu nasıl sevebilir ki. mediaval 2 yi biraz da o yüzden sabırsızlıkla bekliyorum.
Elbette göklerin ve yerin yaratılması, insanların yaratılmasından daha büyük bir şeydir. Fakat insanların çoğu bilmezler. (Mümin 57)

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #12 : 05 Ekim 2006, 12:44:10 »
Ohooooooo hiç olmadı medieval1 atlamak büyük bir kayıp  .uff

*

Çevrimdışı blackeyetolga

• Forum Ak?nc?s? (Emekli) :)
  • **
  • 924
  • Say: He is Allah, the One and Only!
    • Blog Sitesi
« Yanıtla #13 : 05 Ekim 2006, 12:47:53 »
Çok hızlı update olmuş. Dua edelimde direkt MTW2' ye geçiş yapmamış  .adm

*

Çevrimdışı peymane

• 1641
  • Belki olur...
    • Belki olur
« Yanıtla #14 : 05 Ekim 2006, 13:15:30 »
ya napıyim rome u oynayınca medavala oynayasım gelmedi.
Elbette göklerin ve yerin yaratılması, insanların yaratılmasından daha büyük bir şeydir. Fakat insanların çoğu bilmezler. (Mümin 57)

*

Çevrimdışı Darklord

• *
  • 80
  • Doğum, ölümün en büyük adımıdır...
« Yanıtla #15 : 05 Ekim 2006, 15:37:48 »
Aslında Total War serisine Shogun ile başladım. Tam olarak hayallerimde olan bir oyundu. Herzaman orduları yönetmek istemişimdir. Çünkü her Türk çocuğu gibi atalarımızın kullandığı taktikler ile nasıl dağ gibi düşmanı yendiklerini dinleyerek büyüdüm. Ve sonunda sanal da olsa bunu uygulama fırsatı buldum. Yaşımın küçük olması sebebiyle Shogundan istediğim hazzı alamadım ama birgün bir oyun dergisi cd'sinde Roma'nın videosunu izledim ve hayran kaldım. Kale kuşatmasını gösteriyordu ve inanılmaz güzeldi. Ve beklemeye başladım. Oyu  çıkar çıkmaz satın aldım ve her oynadığımda daha yeni şeylerle karşılaştım. Hala oynuyorum. Ve Medievel'a kadar da sanırım oynayacağım. Hatta oyuna karşı o kadar saygı duydum ki ilk orjinal oynum bu oldu. Mükemmel bir oyun...

*

Çevrimdışı Uniqex

• **
  • 680
  • don't disturb
« Yanıtla #16 : 05 Ekim 2006, 21:54:42 »
benim cd im yasak kelime kullanmayınız
cd ciden 3 cd li bir oyun almıstım ama oo oyun cd leri bozuk cıkınca sansa rome total war ı aldım .yow
« Son Düzenleme: 20 Ekim 2006, 17:26:58 Gönderen: blackeyetolga »

« Yanıtla #17 : 05 Ekim 2006, 22:30:05 »
Valla ben ilk shogun total warı gördüm bu nambırvan tvde birara 2001 li yıllar galiba 3-4 genç program yapıyodu orda tesadüfen oynarken gördüm ve kitlendim kaldım oyuna okul çıkışı hızl hızlı yürürdüm onu izlemek için ama çok güzeldi ozmanın incisiydi o yaww şimdi bakıyosun nerden nereye vaybeeeee .hly

*

Çevrimdışı Celipse

• **
  • 191
  • Uzun zamandır uzakta bi yerde
« Yanıtla #18 : 06 Ekim 2006, 17:53:17 »
ben kuzenimde gormustum med1 i o oyun icin 5 gun orda kaldım sona baktım ıc guveysi omuo bende aldım bole basladı benim tutku  .ye
Uyanın! Uyanın Theoden’in süvarileri! Mızraklar savrulacak! Kalkan parçalanacak! Savaş günü! Kan günü! Sürün hadi! Sürün! Sürün düşmanın kökünü kazımak için!

*

Çevrimdışı berkay

• *
  • 2
  • I am back again :)
« Yanıtla #19 : 06 Ekim 2006, 18:03:58 »
benim karşıma ilk rome total warın demosu çıktı. sonra bizim arkdaşlardan birinde oyunun tamamı varmış. zaten demodan hastaydım iyice hasta oldum oyuna. devamlı uğraşıyodum. hep değişik ülkelere seçip gelişiyodum savaşlar yapıyodum. zamanla oynaya oynaya iyi oynamaya başladım. aynı arkdaşta medival 1 de varmış. o daha üzel falan dedi. onuda aldım kurdum ama ilk önce rome gibi grafikleri süper bi oyun oynayınca medivaldan hiç zevk almadım. ama cihat olaylarımı ne varmış onu yapayım dedim onuda yapamadım. kurcalamayayım dedim sildim romeya devam ettim .sgl