K.O.R.S.A.N. oyun almış olanlar ve alacak olanlar önce buraya baksın.

• 30 Yanıt
  • 20991 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı bozkirsovalyesi

• Forumun Ara?t?rmac?s?
  • *
  • 5308
ETW nin çıkmasına 3 gün kala bu uyarı konusunu açıyorum.

Biliyorum ki MTW-2 de olduğu gibi bir çok kişi çok uyduruk kopyalanmış oyunları aldıktan sonra
karşılaştıkları sorunlar için sitemizde yardım isteyecekler.

Dostlar:  İllegal oyun piyasası 10 yıl önceki gibi "dürüst" değil artık. Eskiden oyunlar çok iyi kopyalanırdı.
Ama artık oyunları ve her tür kopyayı (müzik- program- film vs) son derece kötü ve uyduruk şekilde
kopyalıyor ve kontrol bile etmeden satıyorlar.

Çalışmayan oyunlar - müzikleri eksik oyunlar - masaüstüne atan oyunlar - yüklenmeyen oyunlar - görüntüsü
bozuk oyunlar - dosyaları eksik oyunlar falan gibi şikayetleri hiç boşuna yazmayın. Belli ki kötü kopyalanmış
bir oyun aldığınız için bu sorunları yaşıyorsunuz ve bizim yardım olarak yapabileceğimiz bir şey yok.

Yapmanız gereken şey önce elinizdeki oyunu bir yakınınızın bilgisayarında denemek. Eğer aynı hatayı orada da
veriyorsa demek ki oyun bozuk kopyalanmış. Bu durumda elinizdeki oyunu aldığınız yere geri vermekten başka
yapabileceğiniz bir şey kalmıyor.

Bizim sitemiz illegal oyuna destek vermez ve cra.ck falan gibi şeylerle ilgili yazı yazmak yasaktır.
Ama biliyoruz ki herkes de pahalıya satılan orjinal oyunu alamaz. Bu konuda yine de sizlere elimizden
geldiğince uyarıda bulunup yardım edelim.

İllegal oyun alacak olanlar bu kötü kopyaları düşünüp sokak tezgahından almasın. Hiç değilse bir dükkandan
alın -tanıdığınız bir yerden alın ve çalışıyormu diye kontrol ettirin yada hiç değilse bozuksa geri getireceğinizi
belirterek alın.

MTW-2 de olduğu gibi akla- hayale gelmeyecek bir sürü sorun için de bir sürü topic açmayın.
Çünkü illegal oyunlarda her tür sorun normaldir.
Ve bu sorunlarınız eğer bozuk oyundan kaynaklanıyorsa buradan kimsenin elinden bir şey gelmez.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2009, 11:55:15 Gönderen: blackeyetolga »
LÜTFEN LİNKTEN GİRİP FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=78969.0
----
----
----

Lütfen forumda kendi aranızda tartışmayın. Bir yerde sorun olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj atın ilgilenelim.

Forumda adaletsizlik olmamalı. Yönetici olarak işimiz bu zaten. Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyorsak siz bizlere haber verin.

zaman aşımlı virüsleri unutmuşsun. Netten bir grafik programı indirdim. kurduktan sonra virüs taraması yaptım. bir şey yoktu.
bu arada online alışverişler ve oyun kayıtları bankacılık işlemleri yapıyorum. 1 ay kadar sonra pc acayip kasmaya başladı. bilmemne virusu diyor. pcye grafik programı dıında bişi yüklememiştim. virüsü kaldıramadım. Bilgisayarcı arkadaşa götürdüm. O söyledi prorama virus bulaştırılmış diye. Bu kopya oyunlardada oluyormuş. Ama ha dikkat ! pcniz onarılmaz bir hale gelebilir. banka hesabının tehlike altında olabilir.
İMZA SİLİNDİ - BOYUT SINIRI AŞILDI

"ßin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü..!"

*

Çevrimdışı Zorbey

• *
  • 434
  • Düşünen Homer
eğer, empire çıktığı,
zaman dediğin şikayetleri konu olarak,
biri açarsa bu yazdıklarını hatırlatıcam tbr*
« Son Düzenleme: 01 Mart 2009, 10:08:06 Gönderen: Zorbey »
pff*
(l)
/ıl

Bu tür konuları gördüğümüzde ne yapmamızı istersin bozkır..Konuyu silip, özel mesajla bu linki verelim mi...Konuyu kilitlemek kirlilikten başka birşeye neden olmuyor çünkü

malum ülkemizde kriz var siz etkilenmemiş olabilirsiniz ama çoğu insan çok sıkıntılı durumda orjinal oyuna para veremiyecek insanlarda var bunu hesaba katarak gene düşünün bence

*

Çevrimdışı Awakening

• 250
  • War... War Never Changes...
İSter kriz olsun ister olmasın, oyunu Türkiye'ye tanıtan, oyunun Türkiye'de ki temsilcisi olan bu sitede korsana destek verilmesi söz konusu olamaz bence.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2009, 10:59:46 Gönderen: Awakening »

*

Çevrimdışı bozkirsovalyesi

• Forumun Ara?t?rmac?s?
  • *
  • 5308
ertugrul.gazi

İyi fikir.  tbr* Bu duruma düşen herkes ayrı bir topic açıp soruyor. Onun için bunu yazıp üst konu yaptım
zaten. Yine de soranlar olacaktır. Onları da bu topice yönlendirelim. 

----------------------------------------

antititan

Bunları biliyoruz. Ve üstteki mesajda bunları bende yazdım zaten. Öyle alacak olan alsın buna zorla engel
olacak halimiz yok tabi ki. Benim istediğim burada birbirinin aynısı olan bir sürü yardım topici açılmaması.

Daha önceki MTW-2 oyununun kopyasını alanlardan bir çok kişi "falanca şey bozuk" diye yardım
topicleri açtılar. Ama ellerindeki oyun bozuksa artık bizim yapabileceğimiz bir şey yoktu.

Onun için burada yazdım zaten bildiğiniz yerden alın ve kontrol ettirin diye. Alacak olan varsın illegal alsın
ama bari bozuk olma ihtimalini düşünerek kontrol ettirip öyle alsın.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2009, 11:02:34 Gönderen: bozkirsovalyesi »
LÜTFEN LİNKTEN GİRİP FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=78969.0
----
----
----

Lütfen forumda kendi aranızda tartışmayın. Bir yerde sorun olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj atın ilgilenelim.

Forumda adaletsizlik olmamalı. Yönetici olarak işimiz bu zaten. Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyorsak siz bizlere haber verin.

*

Çevrimdışı Bansai

• 1288
katılmıyorum  9 senedir PC kullanan biri olarak...doğru 9 sene önce çok daha dürüsttü piyasa ve her oyun sorunsuzdu ancak yinede bu dönemde oyunların her türlü çözümü var.Örneğin CoD5 in çok sorunu çıktı ama çözüldü sorunların tamamı.Ama ETW yi alabilirsem orjinal alıcam o ayrı :D.ama benim ETW ayın 8 inde belli oluyor daha  7 günüm var

*

Çevrimdışı dodos

• 239
kesinlikle orjinal
Gülerken göbeği oynamayan adama güvenmem.

ya kopya alacak arkadaşlar diyorsunuzki kriz sizi etkilememiş olabilir diyorsunuz ne alaka.etw duyurulduğu anda köşeye 1tl atsaydınız şu anda special paket alırdınız yani bahane kriz falan