K.O.R.S.A.N. oyun almış olanlar ve alacak olanlar önce buraya baksın.

• 30 Yanıt
  • 20999 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Ertuğrul, konuyu kitleyip, link olarak bu konuyu yazalım  tebessum*

*

Çevrimdışı julius1

• *
  • 1
  • Adolf Hitler
10 senedir indiriyorum ve hiçbir sorun yok bence siz kazık yiyorsunuz

Böyle bir konu açtığın öncelikle teşekkürler bozkır anlattıklarına aynen katılıyorum yine birçok sorunla karşılacağımız kesin özellikle alacak arkadaşların eksik müzk veya video dosyası gibi şeylere çok dikkat etsinler ben bunun sıkıntısını mtw2 de yaşadım bu dosyalar eksik olduğu için oyunun bazı bölümlerinde hata verip oyundan atıyordu bunlara çok dikkat edin almadan önce oyunun boyutunu mutlaka sorun zaten eksik bişe varsa dosya boyutundan belli olur konunun genel bir başlık altında toplanması güzel olmuş ...  tbr*

*

Çevrimdışı reddtiger

• *
  • 2368
  • тихий шторм
Korsan alacaklar kesinlikle güvendikleri bildikleri yerlerden alsınlar,yoksa oyun bozuk olur değiştiremessin verdiğin az parada güme gider yada oyunda bir anormallik olur.Tanıdığınız olunca size en azından iyi kopya veriri yada oyunda sorun varsa değiştirir,sipariş verir falan.
Eğer oyunu kusursuz oynayacam videolar müzikler falan fıstık tam olsun diyorsanız orjinal hemen hemen tek çare.
Bunca yıl bir tek oyunu orjinal aldım crysis ve ilk defa adam gibi hiçbirşeyle uğraşmadan oyunu yükledim ve açtım ve ve ve kesinlikle ETW'yide orjinal alacam her oyunu alacak durumumuz yok orjinal tabi ama tutkunu olduğum bir oyuna ben parayı veririm.

Si Vis Paces Pare Bellum

Dediğinizde haklısınız bi konu kirliliği oluyor ama benim gibi orjinal alamayacaklar için baya sorun olcak ben şimdi  anlamadım tam bu tür işler için yani oyun sorunları için özeelikle dosya eksikliği tek bir konumu açılacak yoksa hiçmi açılmıcak biriniz bi yardım ederse sevinirim  srn*
Bir gün Total War başında ölürsem beni bırakın savaş bakın defeated close yazmasın !!!
                 ..::Total War::..

*

Çevrimdışı ramses

• Emektar
  • **
  • 696
vall ben şu an 70 ytl ayırdım kenara ayın 5 inde biraz daha geçecek elime ve 90 ytl tamamlayacam inş. cuma günü alırım artık oyunu...

Orj oyun almam hiç ama Totalwar başka. Bu sefer alıyorum. Hatta 2 tane alıcam special. Biri kardeşime biri bana.
Bence sizde alın. İlerde yamalar çıkacak . Her yama da crack arıycaksınız fln.

Bu arada bişey sorayım. Alakasız ama nereye sorcagımı bilemedim. Special yerine düz paketi alsam o ek birimleri steam üzerinden parayla alamazmıyım? Yani ben kitap harita istemiyorum. Ama ne kadar birim varsa istiyorum.

*

Çevrimdışı ramses

• Emektar
  • **
  • 696

modlarla halledilir mutlaka...
« Son Düzenleme: 01 Mart 2009, 21:12:18 Gönderen: bozkirsovalyesi »

*

Çevrimdışı bozkirsovalyesi

• Forumun Ara?t?rmac?s?
  • *
  • 5308
Cellat

Her şey olabilir. İyi bir kopya bulursan orjinal gibi çalışabilir.
Kötü bir kopya bulursan kötü çalışır.
İyice bozuk bir kopya bulursan hiç çalışmaz.

Onun için ne bulduğuna dikkat et. Ben de bunu diyorum zaten. Alırken dikkatli davranın diye.

Eğer bir dosya esksikse ve o eklenince çalışıyorsa falan buradan yardımcı olanlar olacaktır.
MTW-2 de böyle kopya sorunu hafif olan bir çok arkadaşa yardımcı olduk.
LÜTFEN LİNKTEN GİRİP FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=78969.0
----
----
----

Lütfen forumda kendi aranızda tartışmayın. Bir yerde sorun olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj atın ilgilenelim.

Forumda adaletsizlik olmamalı. Yönetici olarak işimiz bu zaten. Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyorsak siz bizlere haber verin.

Ben 10 senden beri korsan 4ever tarzında takılan biriyim ancak artık yaşım ilerediği için oyun oynamıyorum oynuyorsamda bir total war serierini oynuyorum bu sefer orjinal almak istiyorum bari bir tane oyunum olsun lakin benim oturduğum yerde orjinal oyun saten yer yok bir tek teknosa var ama bu oyunun geliceğini hiç zannetmiyorum mecburen korsan alıcam ya da inernet kafeden oyunu çektireceğim srn*
Ne Mutlu Türküm Diyene ! ! !