K.O.R.S.A.N. oyun almış olanlar ve alacak olanlar önce buraya baksın.

• 30 Yanıt
  • 20992 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı ramses

• Emektar
  • **
  • 696
illegal alsanız bile ucuz olmayacak arkdaşlar oyunun setupu 15 gb, 8 gblık 2 dvd yani.. illegal aldığınızda en iyi ihtimal 4 dvdye çekip satarlar ki buda pek düşük bir rakam tutmaz. ayrıca bozuk çıkma ihtimali tekrar tekrar almayı gerektirebilir.. bu nedenle imkanlarınızı zorlayıp orjinal almanızı tavsiye ediyorum bende..

*

Çevrimdışı Constantine

• 1943
  • Meine Ehre heißt Treue!
Bence de orjinal alın, (iyi anlıyorum bu işten diyemiyorsanız pff*) korsan almayın pacoz*

*

Çevrimdışı KAMIKAZE

• 227
  • Son kamikazelerden Koramiral Matome Ugaki 15/07/45
korsan cd piyasasında kendini aşmış biri olarak pacoz* (tüketici olarak yanlış anlamayın cd ci değilim)illagale devam çünkü çok fazla oyun alıyorum ve hepsine bütçem hayatta dayanmaz ama ETW yi orj alacam yapımcılar türkiyede oynayıcının çok olduğunu görsünlerde oyunda bizim içinde incelikler yapsınlar diye oda, yoksa ...
cehennemin en dip ve kör kısmı sadece hainler ve haydutlara aittir!!!

Peki biz ülkemizde oyunun kaç adet satıldığını öğrenebilir miyiz bir şekilde?

*

Çevrimdışı kwlf

• *
  • 353
Bir oyuna o kadar para veremem, internete düşmesini beklicem.Bir arkadaş günlük 1 ytl koyun kenara demiş güzel bir matematik hesabı yaparaktan :D ama ayda o para 30 ytl eder ve o 30 ytl ile ben 1 haftaya yakın bir sürelik paramı kaybetmiş olurum.Üni harcının yarısı kadar paraya oyun mu alıcam, maaşım olursa bende orjinal alabilirim elbette..İnternetten arayan da kopya oyun için sorunu halleder bence fazla sıkıntı olmaz özellikle yaygınlık kazanmaya çalışan etw kopya için fm 2009 gibi yapmaz:)

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
forumun en eskilerinden birisin ayıp kwlf, etw duyrulduğundan bu güne kadar devasa bir para birikirdi.  agla*

*

Çevrimdışı Sultan

• *
  • 300
  • Bakış açınızı değiştirin.Çok zor olsa bile..
Ama ayıp be kardeşim...

Allah aşkına,adam köşeye günde zar-zor 1ytl atmış olsa ve şuanda 120ytl'si olsa onunla gidip oyun mu alır?!İllegalizm(ben şimdi uydurdum!! kah* kah*)kötüdür elbette ama adam durumu yoksa illegal alacak tabii.Babasına,anasına diyebilir mi 100ytllik oyun alacağım diye.Yapmayın gözünüzü seveyim.Niyetiniz iyi biliyorum ve katılıyorum ama en önemli şey saygıdır.

durumu olmayan yada illagel çok daha ucuz olduğu için illegal alan bir sürü kişi var ama bir oyuna da 90 vermek hiç kimse istemiyor şu oyunları 80-90 dan almaktan kurutlup daha ucuza mesela 50 -45 gibi fiyatlara almak mükün olmıycak mı (tabi 3 ay sonra anca  düşüyor o fiayat onu da kimse beklemek istemiyor gidiyor cd ciden alıyor) 

*

Çevrimdışı LUGOTORİX

• *
  • 112
  • Mustafa Kemal ATATÜRK
benim bir cd ci var hep ordan alırım bozuk çıktığı az olmuştur
Forumu bıraktı testlerle uğraşıyor:)

iyi ya birşey dedik demez olaydım banane kardeşim nerden alırsanız alın o zaman bende illegal çok oyun almışımdır ama total war serisi benim için ayrı koleksiyon yaptım bunu ama diğer oyunlarımın hepsi korsan.herkes istediği yerden alsın ben tavsiyede bulundum.