E:TW Türkçe Yama - Tanıtım Sayfası [Ekran Görüntüleri ve Video]

• 91 Yanıt
  • 22399 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Kale

• *
  • 336
  • Mazlumların ezeceği gün yakındır...
Arkadaşlar site yöneticimiz dergilerden tutun tüm alakalı siteleri arıyor ve destek alıyor.
Zaten sizlerde bu sitelere giren çıkan bireylersiniz.
Kendiniz de göreceksiniz.
Yama inşallah akşama doğru indirilebilir olacak.
Sıcak yakar, terler ama silemez;
Doğrudan ayrılmaz, yalan bilemez…
Yardım ister ancak bağış dilemez,
Anadolu garibanlar durağı…

helal olsun
videoki muzikleri ayrı upload edebilirmisiniz

samimiyetle söylüyorum ne desek az söylicek kelime bulamıyorum
canı gönülden tebrik ederim umarım bu uğraşlarınızı görürlerde türkçe oyun yaparlar bir daha ki sefere
hakikatten hakkınızı helal edin  tbr*
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2010, 17:54:11 Gönderen: Sultan Alparslan »
"Ana rahminden indim pazara, kefenimi aldım döndüm mezara"

Yunus Emre

*

Çevrimdışı kurtmugur

• *
  • 85
  • Bizim bir adımız var ezanla kondu selayla bitecek!
Hakkınızı helal edin.. Bu kadar uğraşıp yapmışsınız.. Tekrardan söylüyorum; HELAL OLSUN!!!  agla*(sevinç gözyaşları)

Hayırlı uğurlu olsun...

Emeği geçen herkezin ellerine sağlık, gerçekten harika bir iş çıkartmışsınız.

*

Çevrimdışı Diggiz

• *
  • 458
Takdiri hakeder bir çalışma. Ellerinize sağlık.  tbr*
Bu arada, yama normal ETW'yi etkileyecek mi? Multiplayer'da falan. :)

Emeği geçen ve destekleyen herkeze teşekkürler bu gösterişli bir başarıdır.. Artık yama ile birlikte bir köşede bıraktığımız oyunumuzu tekrar yeni bir heyecan ile oynama fırsatı sunuluyor bize bakalım bu ne kadar zevkli olacak.. Herkeze iyi oyunlar.. Bu arada çıksın şu yama artık bekletmeyin yav bütün Kızlar toplandık tmm işte  yardir*

Emeği geçen herkese helal olsun demekten başka çare kalmıyor ;)
Bilinen herhangi bir şey, onu bilene, her zaman sistemli, kanıtlanmış, uygulanabilir ve doğruluğu besbelli gibi görünmüştür. Her yabancı bilgi sistemi de, aynı biçimde çelişkili, kanıtlanmamış, uygulanamaz nitelikte, hayali ya da gizemli görünmüştür.
Ludwik Fleck

amaaaaaaannnnnnnn  sk* tbr* Gözlerime  inanamıyorum. Yahu bu resmen türkçe oyun demek arkadaşlar.
Bitmez diyenlerinde dilleri dilim dilim dilinsin dov* kizgin*
bu arada c'est parfait.
Merci beaucoup.
ayrıca metine kendinizden birşeylerde kattınız mı? Bemce daha güzel olmuştur kattıysanız tbr* tbr* tbr*
« Son Düzenleme: 12 Temmuz 2010, 21:15:54 Gönderen: bozkirsovalyesi »
Korkunç bir kurban bayramı olan kıyamet günü,
inananlara bayram günüdür, öküzlere ölüm günü.
Mevlana(k.s.)
Hz.Ali(ra) bir gün atıyla mescidin önüne gelir ve namaz kıldığı sürede atını beklemesi için orada birisine rica eder.Adamda "tamam" der ve Hz.Ali(ra)'da mescide girer.Mescidden çıktığında bakar ki ne adam nede atın üstündeki eyer duruyor.Daha sonra pazara giden birine eyer alması için 3 dirhem verir ve adam eyeri alır gelir.Hz.Ali(ra) bakarki eyer kendi atının eyeridir.Oysaki Allahın arslanı eyeri çalan adama başta yaptığı iyiliğe mukabil 3 dirhemi zaten hediye edecekti.Bunun üzerine Haydar-ı Kerrar oradakilere:"Sabırsızlık edipte helal olacak kazancınızı haram etmeyiniz!" buyurur