Empire Total War Türkçe Yama Çıktı (İndir)

• 506 Yanıt
  • 270951 Gösterim

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Empire Total War Türkçe Yama Çıktı (İndir)
« Yanıtla #20 : 13 Temmuz 2010, 22:15:30 »
gerçekten takdire şayan bir çalışma yaptınız. emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

acaba bundan sonra Türkçe yama işleri devam edecek mi?

« Yanıtla #21 : 13 Temmuz 2010, 22:29:40 »
bu yama ile oyuna ayrı bir hava gelecek. emegi olan herkese teşekkürler  ask*  tbr*

« Yanıtla #22 : 13 Temmuz 2010, 23:46:19 »
Twt size diyecek söz bulamıyorum şahlanacaz yaa... Yalnız arkadaşlar 1.5 de çalışıyomuş ben 1.5i kurdum "Empire Total War not war" diye uyarı geldi bi arkadaş oyunun kurulu olduğu yere atıp çalıştırmamı söyledi attım yine aynı uyarı geldi yardımcı olabilir misiniz???
Türkler, devlet yıkmakta ve devlet kurmakta birinci sınıf üstatlardır. HAMMER

*

Çevrimdışı c_arsenal

• **
  • 179
  • Vi Veri Veniversum Vivus Vici
« Yanıtla #23 : 13 Temmuz 2010, 23:50:51 »
tüm dil ekibine teşekkürler ask* şimdi empire total warı bi daha oynayalım bakalım atladığım kısımlarda neler varmış ingilizcem oynadığım dönemlerde yetersizdi bi dahada oynamamıştım şimdi türkçe olarak oynayam
Amalimiz,efkarımız ikbal-i vatandır,
Serhaddimize kal'a bizim hak-i bedendir,
Osmanlılarız,ziynetimiz kanlı kefendir...
Kavgada şehadetle bütün kam alırız biz,
Osmanlılarız,can veririz nam alırız biz.

Bozkırın Sahipleri...Moğollar Yeni Bölüm 5

*

Çevrimdışı ZeCy

• **
  • 650
    • TOTALWARIZM
« Yanıtla #24 : 14 Temmuz 2010, 00:03:53 »
TW Center' da paylaşmayı düşünüyor musunuz?

« Yanıtla #25 : 14 Temmuz 2010, 00:41:05 »
Tüm çevirmen arkadaşlarımı tebrik ediyorum. Her ne kadar oynamasamda bu oyunu(yoksa oynamasakta mı demeliyim dl*) bu kadar disiplinli ve ciddi bir çeviri müthiş bir şey. Tabii bunun için isvasham'ı ayrı olarak tebrik etmek gerek.

Emeği geçen herkese teşekkürler, elinize sağlık tebessum*
Şuraya bir kere de olsun insanları ortak değerler üstünde birleştirmeye yarayacak şeyler yazmak yerine, milleti bölecek ve kavgaya sürükleyecek şeyler yazın daha siz.. Kendi yalanlarınızla boğulmuş şekilde ego masturbasyonu yaparak hayatınıza devam edin. Umarım bir gün ülkenize ve milletinize yararlı bir şey yapmanın, insanları kavgaya sürüklemekten daha doğru olduğunu o dar beyinlerinize sokarsınız.

LÜTFEN BİLEN BİRİ YARDIM ETSİN DUACI OLURUM..
« Yanıtla #26 : 14 Temmuz 2010, 00:48:53 »
LÜTFEN BİLEN BİRİ YARDIM ETSİN DUACI OLURUM..

Windows'um ''Vista''..  Yamayı indirdim 20 sn sürdü.. sürümümde 1.5 .. Oyununumda ''D'' klasörüne kurulu .. Pack paketlerinin yedeklerini aldım.. Yamayı çift tıklatıp kurulumu başlattım .. Ve D klasörünü , empire total war'ı ve data klasörünü seçip yükledim.. Yükleme işlemide yamanın 2-3 sn sürüo ve bitio.. oyuna giriorum bi deişiklik yok.. daha sonra data deil sadece oyunun kurulu olduğu yere kurdum yamayı yine olmadı ... sonra otomatik yamayı kurarken kendi ''C'' ye klasör oluşturuodu başta bide oraya kurdum yine olmadı.. Ve bu kurduğum yerlere yamanın içindeki packleri kendim çıkarıp yapıştırdım yine olmadı.. ANLIYAN BİRİ YARDIM ETSİN LÜTFEN.. TEKRAR TEŞEKKÜRLER.. HERKEZE İYİ OYUNLAR .. KOLAY GELSİN ???????     agla* agla* agla*

« Yanıtla #27 : 14 Temmuz 2010, 01:02:13 »
Windows versiyonun ile bir ilgisi olduğunu zannetmiyorum. ETW versiyonun 1.5 midir?

En olmadı, masaüstüne çıkarıp oyunun data klasörüne atmalısın dosyaları; karşına iki tane soru çıkacak, bu dosyalardan burda var, değiştirmek ister misin tadında. Eğer çıkarsa, doğru yere koyuyorsun demektir, taşı ve değiştir ya da kopyala ve değiştir seçeneklerinden birini yaptığında, kesinlikle olması gerekir.

Bir de, yedeklediğin patch dosyalarını aynı klasöre koymamalısın, sadece bizim kurulum dosyasından çıkanlar olmalı data klasöründe. Bunlara dikkat edersen olması gerekir.

« Yanıtla #28 : 14 Temmuz 2010, 01:49:59 »

Evet hocam 1.5 ... Dediğin gibi yaptım ztn ilk başta masa üstüne çıkardım öyle attım paketleri.. ztn kurduğum heryere öyle attım.. oyunumda sorun yok ama türkçeleşmenin t si yok .. Özel olarak mail adresini verirsen oradan paslaşabilirmiyz..
« Son Düzenleme: 15 Temmuz 2010, 01:21:37 Gönderen: bozkirsovalyesi »

« Yanıtla #29 : 14 Temmuz 2010, 02:00:18 »
Profilimde yazar msn adresim, eklersen yardımcı olmaya çalışırım.

Hani, aklıma birşey de gelmiyor sorunun ne olabileceğine dair. En basitinden oyunun bütün dosyalarını kaldırıp tekrar kurmayı, daha sonra 1.5 yamasına kadar yükselt. Ondan sonra masaüstüne açtığın kurulum dosyasındaki iki pack dosyasını oyunun data klasörüne kopyala.

Bu arada, dediğim gibi "aynı dosyadan mevcut, değiştirmek istiyor musun?" gibi bir seçenek çıktı mı karşına?

Bir de ikinci olarak, aynı klasörde fazladan birer tane aynı dosyalardan yok değil mi, farklı klasöre yedekledin?

Yamayı sadece data klasörüne kursan yeterdi..

Allah Allah, sorun olmaması lazım ama..?