Günce

• 7624 Yanıt
  • 309531 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı qli_61

• *
  • 312
Ynt: Günce
« Yanıtla #7610 : 05 Aralık 2017, 12:02:04 »
Bende müsaadenizle destursuz bir giriş yapayım Tamerlan başkan gibi, bana göre en iyi sigaralar parliament, muratti fakat ağır oluyor (kömürlü diyorlar ne kadar doğru bilmem) arkadaş ortamında birtane içiyorsunuz, yanınızda biri içince vakit geçmeden kokudan bitane daha yakasınız geliyo bu yüzden ağır oluyor. Mentöllü sigaralarında ciğere çok dokunduğunu düşünüyorum özellikle ilk başladığımda Blue Ice içiyordum bende düzenli olarak mentölü patlatıp içince çok öksürük yapıyor. Bende touch blue içiyorum, küçük ama kesiyor, arka arkaya 2-3 tanede içtiğinizde kahveyle veya çayla diğerleri gibi baymıyor  tebessum*

*

Çevrimdışı Ewert

• T?pk? Patatesler Gibi.
  • *
  • 2813
  • Bırakmadım la
« Yanıtla #7611 : 05 Aralık 2017, 17:29:14 »
Muratti blu fena değil ya, beğenmiştim ben onu. Ama Parliament abartılıyor biraz bence
Malesef ileti atmak için fazla zamanım yok artık, ama bakıyorum yine de foruma ara sıra. Görürseniz merhaba diyin la :(

*

Çevrimdışı qli_61

• *
  • 312
« Yanıtla #7612 : 05 Aralık 2017, 19:32:34 »
Abartılan kısmı şu bence, Murattida Parliament’te tütün bakımından ağır sigaralar. Ama millet fiyatının fazlalığı sebebiyle Parliament alıp imaj yaratmaya çalışıyor. Yani bunu bütün parliament içenler için söylemiyorum, öğrencilerde genelde gözlemlediğim bu şekilde.

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2570
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #7613 : 05 Aralık 2017, 21:14:15 »
Parliament içen adam prestijli adamdır.Ayrıca ağır sigaranın ne olduğunu bilmek istersen Bafra tütünü iç.

« Yanıtla #7614 : 05 Aralık 2017, 22:19:01 »
İki sigara üst üste içtikten sonra, başım döndü ve yatağa düştüm o günden beri ağzıma sürmedim. Zaten tat yok tuz yok ne diye bu zıkkımı içersiniz onuda anlamış değilim. Dişlerin sararması,yediğin yemekten tat alamam(zamanla tabi),leş gibi kokman,alıştıktan sonra sigara dilenmem gibi gibi örnekleri çok. Sigara içince Polat Alemdar havasına giriyorlar bide kürekle vurasım var ağızlarına ağızlarına a q.  İçmeyin Kaliteli yaşayın emin olun her şeyden daha fazla zevk alırsınız.

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2570
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #7615 : 05 Aralık 2017, 22:47:56 »
Sadece sigara içilmemeli bence.Pipo, puro gibi diğer tütün mamülleri de denenmeli kesinlikle.Şöyle şöminenin üstünde pipo koleksiyonunu sergileyip her hafta bir tanesinden içmek ne kadar güzel olurdu.

« Yanıtla #7616 : 05 Aralık 2017, 22:58:27 »
Kardeş iyice keş olmuşsun bi rehabilitasyon merkezine gidip selam ver bence.
Ordan sağa dön, kime sorsan gösterir.

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2570
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #7617 : 06 Aralık 2017, 00:42:44 »
Kardeş iyice kendi mahallene sıkışmışsın.Çık etrafı gez hava al vücudun soğuk görsün kan dolaşımın hızlansın.Rehabilitasyonluk çok adam gördüm ben.Maddeler onlar için zevk aracı değil.

*

Çevrimdışı qli_61

• *
  • 312
« Yanıtla #7618 : 07 Aralık 2017, 00:48:23 »
Parliament içen adam prestijli adamdır.Ayrıca ağır sigaranın ne olduğunu bilmek istersen Bafra tütünü iç.

Tütün alışkanlığım yok, çok farklı çeşit olduğu için ben sanırım hep kötülerini denedim, beğenmedim.

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2570
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #7619 : 07 Aralık 2017, 16:42:30 »
Başlarda ne sigarası içtiğinin önemi yok hepsinin tadı aynı geliyor sana.