Total War Arena'ya Dikkat Edin

• 12 Yanıt
  • 620 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2570
  • Ebu Zerdüşt
Ynt: Total War Arena'ya Dikkat Edin
« Yanıtla #10 : 01 Eylül 2017, 01:33:24 »
Dota demişken benim de oyuna para yatırdığım oluyor.200 lira atmıştım bu compendiumda.Değmese de ödül havuzuna katkıda bulundum en azından.Her mevsim çıkan bilet zımbırtılarını da erken yakarlarsam pek tabi alıyorum fakat bu saçtığım paralar bana oyunda en ufak katkı bile sağlamadı.Ha şöyle sağlar her hafta x2 rating fişleri eklerler bana ben orada kumarımı oynarım kaybedersem 50 mmr kaybederim kazanırsam 50 mmr cebe atarım.Luna metadayken 2.5k'ya kadar çıktım birazcık boşladım düştüm yine 1.5k'ya.

Eğer bu firmanın amacı para kazanıp kendini geliştirmekse bunun için birçok alternatifi var zaten.3 kuruş atıp da benim ordumdan %0.00001 bile güçlü olsa bu açık açık haksızlıktır.Pay to win oyunlardaki amaç kendini geliştirmek değil oyuncuyu sömürmek.Örnek olarak bilmem kaç yıllık Wolfteam'in grafiklerine ve yeni silah(tabancası bombası dahil) çeşitliliğine bakarak anlayabiliriz.

Ha illa tutturacaklarsa para kazanıcam diye özel tasarım ordu modellemeleri ne biliyim çıkartmaları armaları üretebilirler.World of warcraft tarzı aylık ücret getirebilirler.Blizzard gibi özel fiyatlandırma da uygularlarsa(Çin'de ve Rusya'da ucuz olup Türkiye'de absürd fiyatlarda olması gibi) çok iyi paralar kazanıp şirketlerini yükseltecek ivme bile yakalayabilirler diye öngörüyorum.Aynı şekilde aylık festivaller üretip veya gerçek hayattan kopyalayıp eventlar yapabilirler.Dota'daki gibi de bilet fiyatı koyabilirler böylece.

Yani bu kadar opsiyon alternatif varken bunlar böyle yaparlarsa Wolfteam'den, Metin2'den, tarayıcı oyunlarından farkları kalmaz.Eğer geleceğini düşünüyorsa oyun olur da bir kitle kazanıp E-Spor işlerine kalkışırsa Wolfteam saçmalığına filan dönmesin diye de söylüyorum bunu.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #11 : 01 Eylül 2017, 23:02:36 »
Tamamdır sıkıntı yok metehann  tbr*

Bu arada madem bu kadar bilgilisin ve savunuyorsun, lütfen beni yanılt. Bu kaotik bakış açımı düzelt, bu oyun hakkında bizleri bilgilendir açacağın konularla, sen de forumun emektarları arasına katıl.

METEHAN COME TO TWT TOTAL WAR ARENA  ehue*

« Yanıtla #12 : 03 Aralık 2017, 23:30:49 »
Oyunun dükkan kısmı şu an kapalı 3 ana birlik üzerinden ilerleyip yeni birimleri açıyoruz topladığımız savaş tecrübeleriyle. Yaklaşık 20 oyun oynadım 1 gün içinde 10/10 gibi skorum var  oyunda herkeste aynı birlikler var şu an. Ne düşmanda ne kendi birliğimde henüz oyuna etki edecek prenium birlik düzmüş birisiyle karşılaşmadım. Oyun çok zevkli tavsiye ederim.
Ey şanlı ordu, ey şanlı asker
Haydi gazanfer,umman-ı safter
Bir elde kalkan, bir elde hançer
Serhadde doğru ey şanlı asker.
Deryada olsa herşey muzaffer
Dillerde tekbir,Allahü ekber
Ordumuz olsun daim muzaffer.