Son İletiler

Sayfa: [1] 2 3 ... 10
1
Thor Ragnarok Silinmiş Sahne

2
Kesin olmamakla birlikte bir ihtimal Siyenpiler falan olabilir ama bizimde olduğumuz bir güncelleme gelebilir ileride mutlaka
3
Yine Medieval 3 yaparak devam edebilirlerdi. Neden Çin taraflarına gittiler hiç anlamadım. Çin piyasasına girip nirvana mı yapmak istiyorlar acaba?

Acaba Hun, Uygur, Göktürk Devletleri işin içine girer mi? Sonuçta, en çok uğraştığımız uygarlıklardan birisi Çin. Bir DLC beklemeli miyiz acaba?
4
Empire: Total War Genel Sohbet / Ynt: Tur atlaken donuyor !
« Son İleti Gönderen: MedievalMusti99 16 Şubat 2018, 21:01:20 »
Ben daha önce böyle bir sorun yaşamadım oyunum da orijinal, dosyaları doğrulatabilirsin. Korsansa bilmiyorum, yukarıda dendiği gibi eski saveden devam edebilirsin.
5
Empire: Total War Genel Sohbet / Ynt: Asayiş sorunu
« Son İleti Gönderen: MedievalMusti99 16 Şubat 2018, 20:59:42 »
Başlık yanlış yere açılmış galiba.
6
Teknoloji ve Teknik Servis / Ynt: PC Toplama Merkezi [İnAktif]
« Son İleti Gönderen: [Haccı]Emmi 16 Şubat 2018, 18:27:36 »
dolar bu seviyedeyken o aradığını biraz zor toplarsın.Bütçeni dört veya beş bin liraya çekmeye bak.
7
Empire: Total War Genel Sohbet / Asayiş sorunu
« Son İleti Gönderen: JErdem 16 Şubat 2018, 03:29:21 »
Gıda büyüme ve bakımsızlıkdan - asayiş veren binaları tapınak benzeri binalarla ne kadar dengelesemde bazı eyaletlerde asayiş general veya amiral bulundurmadığım sürece sürekli düşüşte oluyor. eyalerdeki en büyük asayiş sorunum kölelerden kaynaklanıyor, bütün eyaletlerde -30 kölelerin varlığından dolayı asayiş düşüyor savaşlarda ve isyanlarda köle yapmıyorum herkesi öldürüyorum oysaki.
Askersiz asayiş sağlamakda cok uzun zaman alıyor bence
8
Teknoloji ve Teknik Servis / Ynt: PC Toplama Merkezi [İnAktif]
« Son İleti Gönderen: generalbodyguard 15 Şubat 2018, 21:57:41 »
Arkadaşlar 2000 lira gibi bir bütçeyle bilgisayar toplamayı düşünüyorum. Total war serilerini full ayarlarda oynayayım geliştirilebilir bir sistem sistem olsun yeterlidir mesela şimdilik seni 8 gb ram idare eder sonra eline para geçince 8 gb daha takarsın gibisinden bir sistem veya bütçeni 300-500 daha aş bir kere topla gibisinden sistem önerebilecek olanlar varmıdır acaba, vatana gitmek istemiyorum gerçekten çok kazıklar.
9
Sinema, Belgesel ve Dizi / Ynt: Black Panther Hakkında 10 Şey! (Youtube Kanalı)
« Son İleti Gönderen: Fizban 15 Şubat 2018, 21:50:21 »
Filme Gitmeden Önce Bilmeniz Gereken 10 Şey!

10
Total War: Warhammer II Genel Sohbet / Warhammer I ve Warhammer II Hakkında Soru
« Son İleti Gönderen: Urukai 15 Şubat 2018, 19:09:18 »
Merhaba tam olarak başlığa ne yazmam gerektiğini bilemedim bu yüzden kusura bakmayın. Ben ilk çıktığı zaman Warhammer I almıştım şuan için bir kaç dlc dışında hemen hepsi var Warhammer II almaya değer mi ? beni en çok korkutan ise bazı belirli ırklar belli yerleri alabiliyor bu yönde oyun bizi biraz kısıtlıyor. Forumdan bir arkadaş Yeni gelen güncellemeyle bu olayın kalktığını sadece belirli bir kaç olayın döndüğünü söylemişti Warhammer II de mi öyle yoksa özgür bırakıyor mu? ve birde Warhammer I ve Warhammer II mapleri birleştiriliyormuş bunun için bir koşul sunuyor mu yoksa Warhammer II sahibi olmam yeterli mi? Şimdiden Teşekkür ederim iyi forumlar dilerim :)

EDIT-- Sanırım yanlış yere açmışım konuyu kusura bakmayın
Sayfa: [1] 2 3 ... 10