Multiplayer Oynayanların Dikkatine! Bu Türlere Dikkat Edin!

• 57 Yanıt
  • 5819 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı King IV. Alfanso

• *
  • 2030
  • You Will Never Walk Alone
Ynt: Multiplayer Oynayanların Dikkatine! Bu Türlere Dikkat Edin!
« Yanıtla #50 : 28 Mayıs 2014, 23:55:42 »
Benim gibi fark eden oldu mu bilmiyorum ama adam LOFA klanından.Bu tür adamlar kolay kolay LOFA giremez diy biliyordum.
Bu arada Beraber multi falan oynanacaksa bende varım.
Sicilya Ve Kuzey Afrika Kralı

*

Çevrimdışı morfo35

• ...Morfi? is Coming...
  • **
  • 3660
  • ya el yelil yelil
« Yanıtla #51 : 29 Mayıs 2014, 00:03:53 »
Resimde gördüğün kişi LOFA nın kurucusu ve başkanı -_-

*

Çevrimdışı misket

• **
  • 910
« Yanıtla #52 : 04 Haziran 2014, 22:14:29 »
Ümmet bilincinden yoksun  bi haber şekilde Türklerin İslam Tarihi hakkında yorum yapabilen bu enteresan insanlara hayretle bakıyorum?
Nerede yaşıyor, ne yiyor, ne içiyor, ne soluyorsa,  600 yıllık geçmişi olan Devlet i Aliyye i Osmaniyye nin yıkılışına, kendi kafa yapısına sahip insanların neden olduğunu göremeyecek kadar algısız diyebilirm.  İslamiyet de  Ümmet anlayışında milliyetçilik diye bir kavramın yeri olmadığını, bunu çok uluslu imparatorlukları, krallıkları böl, parçala, yönet taktiğine uygun geldiği için insanları parçalamak için kullanıldığını göremeyecek kadar körmüş diyebilirim.  ??Arab uşağı, Kürt uşağı, Laz uşağı, Türk uşağı vs?? gibi anlamlar ile insanları sınıflandırmaya çalışan bu hadsizler  arasât zamanı geldiğinde nasıl bir hesap verecek acaba?.  Neysee..

Şimdi böylesine bir çağda, bilgiden bu kadar yoksun kalabilmekte bir marifettir,  adam bilgiden iki adım geride CAN ÇEKİŞİYOR ve üyelerden  bir çoğu gelmiş mp de ilk sırada,  bilmem nerde ilk sırada diyebiliyorlar çok enteresan. 

Tarihimiz geleceğimizdir, yalnız uydurulmuş tarihimiz değil, gerçek tarihimiz..  Japonlar 3000 yıllık yazıtlarını okur, İngilizler 1200 yıllık yazıtlarını okur ama biz 100 yıllık yakın tarihimizi bile okuyamayınca  böylesine insanımsıların çıkması da kaçınılmaz oluyor..  Allah Islah Etsin?
İyi forumlar?

*

Çevrimdışı MedievalMusti99

• **
  • 3293
  • Eskiler eskiden güzeldi.
« Yanıtla #53 : 05 Haziran 2014, 00:36:15 »
Konu kilitlensin.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #54 : 06 Haziran 2015, 00:18:01 »
1. mesajı güncelledim.

*

Çevrimdışı SultanAhmetPaşa

• *
  • 2314
  • ''Kim bir kavme benzerse o da onlardandır.''
« Yanıtla #55 : 06 Haziran 2015, 00:23:53 »
Pff.Grubuna müslümanlar bozgun kalmaz diye tekrar girdim ki 5-6 kere daha önce davet atıldı bana.Eklesem de naz poz etti bir şeyler yaptı gitti.

Grubundayken hep spam yapıp '' HACKER REPORT '' diye başlıklar açıyordu.Aynaya bakmamış kah*
"Biz Cehennem için bir çok cin ve insan yarattık. Onların kalpleri vardır, ama anlamazlar. Gözleri vardır ama görmezler. Kulakları vardır, ama işitmezler. Onlar hayvanlar gibidirler, hatta onlardan da daha alçaktırlar. İşte gafiller onlardır." (A'raf, 179)

?Doğrusu biz insanı karışık bir nutfeden yarattık. Onu imtihan edeceğiz bu nedenle onu işitici, görücü yaptık. Kuşkusuz biz ona yolu gösterdik; ister şükredici olsun, ister nankör.? (İnsan, 76/2-3)

?Ümmetim sarığı indirince izzetlerini Allah indirecektir ?(Deylemi, el-Firdevs, no:4247, 3/88)

*

Çevrimdışı bafralıkurt

• **
  • 3972
  • -Kubilay-
« Yanıtla #56 : 06 Haziran 2015, 10:55:04 »
İrfan Abinin kötü yanlarını bilmiyordum. Lakin severdim kendisini. Bana baya bir yardımı olmuştur. Şaşırdım açıkçası..

*

Çevrimdışı misket

• **
  • 910
« Yanıtla #57 : 06 Haziran 2015, 11:42:59 »
 yardir*   yardir*    yardir*