Anket

Sizce Total War Medieval III bir sonraki oyun mu?

Evet
Hay?r
Bir ba?ka dönemi içeren oyun gelebilir
Total War serileri bir süre dinlenecek gibi gözüküyor.

Total War Medieval 3 İçin Ne Diyorsunuz?

• 151 Yanıt
  • 23255 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı kaan62

• 68
  • Total War Türkiye
Ynt: Total War Medieval 3 İçin Ne Diyorsunuz?
« Yanıtla #20 : 03 Kasım 2013, 21:10:33 »
rome 2 total war kötü değil ama eksikleri var bunuda medieval 3 de tamamlarlarsa muazzam olur ehue*
I am man of steel

*

Çevrimdışı Constable

• *
  • 2744
  • (-_(-_(>_<)_-)_-)
« Yanıtla #21 : 03 Kasım 2013, 21:18:59 »
CA rome 2 deki hatalarını m3twde de tekrarlarsa o zaman benim de sinirim bozulur ama kizgin*

« Yanıtla #22 : 03 Kasım 2013, 21:27:07 »
Bana sorarsanız bu seri artık son gelen oyunla son bulmalı çünkü yeni oyunlarda  üstüne koyabilecekleri dört şey var Grafik,Savaş alanları,Birimlerin birbirleri ile mücadeleri  ve biraz daha gelişmiş yapar zeka olur Geçtiği dönem Vb.. şylerin hep aynı olacağından bence ne rtwnin nede mtw devamının glmesi gereksiz bunun yerine olan oyunlara dlc cıkarsınlar daha iyi

Ha başka bir dönemde geçen bir oyun cıkartırlarsa olabilir.

Şunuda demiyorum bu CA herhangibir oyunun devamını getirlerse alırız oynarız nasıl olsa total warcıyız :)

*

Çevrimdışı grim

• 1230
« Yanıtla #23 : 03 Kasım 2013, 21:31:26 »
Rome 2 beklediğim hiçbirşeye cevap vermedi bu da demek oluyor ki hiçbir zaman vermeyecek. Grafik benim için hiçbirşey. Bana adam gibi strateji lazım. Hızlı fare kullanarak total war oynayacağıma battlefield oynarım.  yardir* Oyun çıkınca yeniliklere bakarım varsa istediklerim (hiç sanmıyorum) torrentten çeker oynarız.  pacoz*

« Yanıtla #24 : 03 Kasım 2013, 21:39:27 »
Yapay zekayı şuankinden çok daha ileri aşamaya almadıkları müddetçe hangi dönemde çıkardıklarının pek bi önemi yok. Oyunun bel kemiği yapay zeka

*

Çevrimdışı zafer2813

• *
  • 2837
  • 20 Ramazan (Pazartesi) 1415
« Yanıtla #25 : 03 Kasım 2013, 21:47:10 »
Bence de bir dahaki oyun M:3 TW olacak.Ama bunun yerine 1300'lü yıllarda geçen bir oyun yapsalar çok güzel olur  ask*
Sen bir Topal Osmansın...
Yaman kırdın, yamansın...
Rum'a yamansın, Türk'e amansın...
Sen bir Topal Osmansın...

*

Çevrimdışı batufb94

• Young Guard
  • **
  • 5500
  • Orantısız zeka
« Yanıtla #26 : 03 Kasım 2013, 21:56:50 »
Olsa güzel olur ama rome2 gibi buglı çıkmasın.Tarihi savaşlar falan güzel olur.İstanbul'u tarihi savaşa koysalar acaba hangi tarafta oynayabilecez bizans mı Osmanlı mı  huh*
]

*

Çevrimdışı becerikkli

• 248
  • « § Bir Sevdamız Var § » OSMANLI (1299-∞)
« Yanıtla #27 : 03 Kasım 2013, 22:03:09 »
Olsa güzel olur ama rome2 gibi buglı çıkmasın.Tarihi savaşlar falan güzel olur.İstanbul'u tarihi savaşa koysalar acaba hangi tarafta oynayabilecez bizans mı Osmanlı mı  huh*
Tarihi savaşta istediğimiz tarafı seçelim.  tbr*
Doğduğunda daima ezanın okunur ama namazın kılınmaz. Öldüğünde namazın kılınır ama ezanın okunmaz. Çünkü doğduğunda okunan ezan öldüğünde kılınacak namazın içindir.
Spoiler
[close]
Spoiler
[close]

*

Çevrimdışı sasa1998

• *
  • 136
  • They call him 'the young wolf'.
« Yanıtla #28 : 03 Kasım 2013, 22:12:15 »
Medieval 3 gelirse büyük sükse yaratılır ki bence şu anada kadar çıkan en iyi oyun M2TW 'bence'
her nekadar M2TW hayranı olsamda R2TW yi çok beğendim ülkeleri falan ama hala İngiltere'den intikamımı alamadım bunun için M3TW yi bekliyorum.

*

Çevrimdışı Jerrys35

• **
  • 641
  • Total War OST Sever
« Yanıtla #29 : 03 Kasım 2013, 22:30:32 »
 Vallaha CA adam olacak mı diye hiç umrumda değil artık. Adam olacaklar diye daha fazla para boşa harcayamam ben Battlefield 4 akar + Company of Heroes 2.