Rome Total War için Acil Yardım

• 12 Yanıt
  • 2314 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Rome Total War için Acil Yardım
« Yanıtla #10 : 27 Haziran 2014, 11:43:59 »
Cd

Forever in dediklerini deniyorum şimdi bakalım umarım açılır. Benimkisi Steam.
Bıraktı.

*

Çevrimdışı Khan99

• **
  • 518
« Yanıtla #11 : 27 Haziran 2014, 20:22:59 »
Sorunun çozümünü açıkcası bilmiyorum.Benim elimde yıllardır Rome TW Gold Edition var.Ama ben Steam'e RTW'yi bir türlü ekleyemedim nasıl eklediğini bir anlatabilir misin?CD keyim küçük harflerle ve bayağı bir uzun ama multiplayer oynarken kabul ediyor ve hiç bir sorun çıkmıyor.Bir anlatabilirsen gerçekten çok memnun olurum.Bu arada sorun galiba oyunu Program Files (x86) dizinine yüklemekten kaynaklanıyor yükleme dizinini bir değiştirmeyi dene belki olabilir.Çünkü steam oyunları oraya atıyor.CD'den yüklersen olabilir bence. tebessum*

*

Çevrimdışı suat

• 70
« Yanıtla #12 : 14 Mart 2015, 13:35:41 »
Arkadaşlar herkese merhaba. Ben de yeni aldığım bilgisayarıma gold edition'ı yükledim sistemim win. 8.1 ve bahsettiğiniz sorun malesef bende de var oyun açılacak gibi oluyor, ekran siyahlaşıp hiçbir hata vermeden masaüstüne atıyor acaba bu sorunun çözümünü bulan yardımcı olabilecek biri varmı?
aslan gibi askerlerimle; $ehir ve koylere dalip, kadin ve kizlara tecavuz edip, cocuklari kilictan gecirip, evleri yakip, ganimeti toplayip bir sonraki istila icin yollara du$uyorum surekli bu oyunda. ama ben vah$i degilim, barbarlik bunu gerektiriyor. cocuklari oldurmeyelim de buyuyunce ba$imiza bela mi olsunlar. kismet olursa butun dunyayi geberticem.