birkaç resim yaptım TW için

• 17 Yanıt
  • 2156 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı MCcaylak

• *
  • 114
  • Lord of the Flies
Ynt: birkaç resim yaptım TW için
« Yanıtla #10 : 30 Temmuz 2014, 02:08:46 »
Eline sağlık. Araplara o kadar takmışsınız ki kafayı arkadaşa ''Trakya bölgesi nerede ?'' diye sormayı unutmuşsunuz...

araplara takmak? aç istersen biraz.
Hellelujah

« Yanıtla #11 : 30 Temmuz 2014, 02:11:24 »
araplara takmak? aç istersen biraz.
Kafayı o kadar yoracağınıza o haritada Araplar ve iran var diye,kendi öz vatanınızda ki bir toprağın neden o haritada olmadığını sorsanıza diyorum. Ama pardon,önce dış ülkeler gelir tabi unutmuşum.

*

Çevrimdışı MCcaylak

• *
  • 114
  • Lord of the Flies
« Yanıtla #12 : 30 Temmuz 2014, 02:19:01 »
sanırım takıldığın şey şu an ki siyasi sınırlar, burda arap kültürünün barındığı toprakları görüyoruz. ve biraz düşünsen anlayacağın gibi bu bir orta doğu haritası. benim sorgulamak istediğim ise neden orta doğu haritası. türkiye ve ya türk devletleri haritası değil? umarım kafandaki soru işaretlerini gidermişimdir.
Hellelujah

« Yanıtla #13 : 30 Temmuz 2014, 02:35:32 »
Konu İslam a getirlmişti,Trakya Türkiye nin bir parçası sonuçta... Her neyse,arkadaş yapmak istemiş yapmış,kimseye düşmez hesap sormak.

*

Çevrimdışı MCcaylak

• *
  • 114
  • Lord of the Flies
« Yanıtla #14 : 30 Temmuz 2014, 03:44:47 »
kimsenin avukatlığını yapmakta kimseye düşmez arkadaşım. Eleştirilmek zorunuza gidiyorsa gideceksiniz az ötede duracaksınız.
Hellelujah

*

Çevrimdışı TurkishGangsta

• *
  • 133
  • NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE!
« Yanıtla #15 : 30 Temmuz 2014, 10:24:02 »
Ya Beyler O Kadar Abartmayın Adam İyi Niyetli Birşey Yapmış O Coğrafyayıda Bence Salamıştır (Gerçekten Neden İran Ve Arap Coğrafyasını Yaptın) İslam Coğrafyası Mı Yapmayı Denedin Eğer Öyleyse Şimdiden Söyleyeyim İran Devleti Sii Dir
Şiilik islamın mezhebi değilmi sk*

« Yanıtla #16 : 30 Temmuz 2014, 15:18:34 »
kimsenin avukatlığını yapmakta kimseye düşmez arkadaşım. Eleştirilmek zorunuza gidiyorsa gideceksiniz az ötede duracaksınız.
Adam yaparken sana sormamış,sana beğen yada eleştir de dememiş. ''paylaşmak'' istemiş. Kendi yaptığı çalışmaları sen eleştirsen de orada duracak,silinsin desende adam arşivde tutacak. Çeneni boşa yormada elini öpmediğin kişilerle bayramlaş.

*

Çevrimdışı onax auditore

• **
  • 184
  • nothing is true,everything is permitted
« Yanıtla #17 : 30 Temmuz 2014, 16:27:23 »
oku oraya işaretlemenin nedeni İsrailin haritadan silinmesi  için ve araplara falan taktığım yok.Medievalde hayalimdeki egemen olmak istediğim yerlerin haritasını yaptım.Zaten TW için yaptım dedim.Konuyu yanlış yere açtığım için özür dilerim hemen koyuyum dedim  tebessum*
« Son Düzenleme: 30 Temmuz 2014, 16:30:52 Gönderen: onax auditore da Iconium »
Senden adam olmaz diyenlerde şimdi sustular.