Forumda ki En Güzel Avatar Yarışması-Katılım Süreci [25-28 Ağustos]

• 34 Yanıt
  • 3674 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Gaius Julius Ceasar

• *
  • 457
  • Si Vis Paces Pare Bellum (Julius Ceasar)
Evet arkadaşlar avatarına güvenen buraya kah* . Forumda ki en güzel avatara sahip olduğunu düşünen arkadaşlarımız önümüzde ki 3 gün içerisinde buradan katılmak için başvuru yapabilirler. Yarışma şu şekilde olacak:

1) Yarışmaya katılan bütün üyeler arasından 29 Ağustosta bir oylama yapılcak,bunlardan en yüksek oyu alan 10'u ana oylamaya alınacak ve 30 ağustos günü yapılan temel oylama ile forumun avatar kralı seçilecek tbr*

2) Yarışmaya katılmak için önümüzdeki 3 gün içerisinde avatarlarınızı link olarak bana özelden mesaj ile yollayın ben hepsini derleyip 4. günün sonunda ön elemeye 5. gün ise ön elemeyi geçen 10 resimi ana oylamaya koyacağım ve forumdaki en iyi avatara sahip avatar kralını seçmiş olacağız tbr*

Yönetime de seçilen bu en iyi avatara sahip arkadaş için bir nişan verilmesi teklifinde bulunacağım. Ayın Avatarı Sahibi gibi bir nişan olacak şayet kabul ederlerse.

Bu yarışmayı her ayın son 5 günün de düzenli olarak yapmayı düşünüyorum. Böylece yeni bir aylık yarışma ile forum daha renkli ve eğlenceli bir yer olur diye düşünüyorum

Untutmayın 5 günlük sürenin ilk 3 günü katılım 4.günü ön eleme ve son günü ana oylamadır. Katılımlarınızı bekliyorum tbr*
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2014, 06:28:31 Gönderen: Gaius Julius Ceasar »
Veni Vidi Vici
             Gaius Julius Ceasar

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=109251.0  [Genel Devletler Rehberi]

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=109279.0  [Yunan Şehir Devletleri Rehberi]

Arkadaşlar benimle aynı isimde bir arkadaş daha var forumda ancak onun adı ''Gaius Julius Caesar'' diye yazılırken benimkinin sonu Ceasar'dır o ''a'' harfi ben ''e'' harfi ile ''Ceasar'' yazmışım lütfen dikkat edin beni ve o arkadaşı karıştırmayın.Buraya o arkadaşın linkini koyuyorum bakın görün karışıklık olmasın sonra http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?action=profile;u=38250

*

Çevrimdışı mh051020

• Türk
  • *
  • 2959
  • Fırat Yılmaz Çakıroğlu 1991-?

*

Çevrimdışı Poulsen

• rahman17
  • 38
  • You Have Failed This City
    • Blogum
Yazabilirsin beni de.
"İmkânsızla imkân dahilinde olanın arasındaki tek fark, insanın kararlılık derecesidir."

*

Çevrimdışı fingolfin

• 22
  • Why So Serious?
Beni de yaz.

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
Konunun yeri yanlış
« Son Düzenleme: 25 Ağustos 2014, 14:04:31 Gönderen: omer56 »

Katılayım bari.

*

Çevrimdışı Jaguar

• 1995
  • Wehrmacht
Nasıl bir değerlendirme olacak avatarlara bilmiyorum ama yaz benide.

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
Forumun yarısı kızlara acayip ilgi duyduğu için büyük ihtimal kızlar

*

Çevrimdışı Kahraman

• **
  • 819
  • Ölüm Bize Masal Gelir...
Yaz.

*