Total War: Attila - Genel Soru Cevap Bölümü

• 296 Yanıt
  • 48305 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Total War: Attila - Genel Soru Cevap Bölümü
« Yanıtla #290 : 13 Eylül 2017, 20:43:18 »
Ben campign haritasında olan modu kast ediyorum cusstom battle yapmak istemiyorum :/ çıkmadı mı bu campign li olan mod bilgisi olan var mı ne zaman çıkıcak çıkmadıysa
« Son Düzenleme: 13 Eylül 2017, 20:45:16 Gönderen: LordOfLegends »

« Yanıtla #291 : 13 Eylül 2017, 21:30:43 »
Çıkmadı zaman da vermediler.
Ordan sağa dön, kime sorsan gösterir.

« Yanıtla #292 : 14 Eylül 2017, 09:47:32 »
oyundaki teknolojiyi nasıl geliştiriyoruz, tam anlayamadım

« Yanıtla #293 : 14 Eylül 2017, 16:53:45 »
Açmak istediğin teknolojinin üzerine sol tıklıyorsun ve üzerinde yazan süre kadar bekliyorsun..
Aynı anda sadece 1 tane teknoloji geliştirebilirsin..

« Yanıtla #294 : 11 Ekim 2017, 20:29:12 »
Arkadaşlar merhaba savaş alanıyla ilgili bir soru soracaktım.Mesela 5 birlik atlı seçtim.Tek tek uğraşmadan hızlıca karşı ordudaki benim birliklerimin karşılarına denk gelen birliklere aynı anda saldırmalarının bir yolu var mı? Şimdiden teşekkürler.
Unbowed | Unbent | Unbroken

*

Çevrimdışı qli_61

• *
  • 311
« Yanıtla #295 : 11 Ekim 2017, 23:53:32 »
Yanlış hatırlamıyorsam Attila ve sonraki oyunlarda kilitli grup olarak birleştirdiğin birimler alt tuşuna basılı tutup saldırdığında istiflerini bozmadan karşılarındakine saldırabiliyordu. Orduyu düzenler ctrl g ile kilitli grup haline getir ve alt tuşu ile saldır. Warhammer’da var olduğuna eminim fakat Attila’da var olduğunu umuyorum.

« Yanıtla #296 : 12 Ekim 2017, 00:10:40 »
Alt tuşunu bilmiyorum ama qli'nin dediğini gibi istediğin birimleri mause ile seçtikten sonra ctrl+g ile grup oluşturabilirsin. Birimler haritada dağınık ise istediğini birliklerin birim kartlarını ctrl ye basılı tutarak seçip ctrl+g ile yine grup oluşturabilirsin..

Bir de bonus yazayım..
Grup veya tek birlik olsun birimleri shift'e basılı tutarak sağ tıkla bir den fazla emir vererek izleyecekleri yolu belirleyebilirsiniz..
Mesela bir süvari bölüğünü düşman ordusunun etrafında döndürürken işinize çok yarar..
Böylece onları sürekli kontrol edip diğer birimleri ihmal etmemiş olursunuz..