Asker Sayısı Artmıyor . !

• 9 Yanıt
  • 1398 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı keyst

• 22
Asker Sayısı Artmıyor . !
« : 21 Mart 2015, 18:50:21 »
Arkadaşlar Ayarlarımda Birim Boyutu Çok Büyük Seçili Olmasına Rağmen Asker Sayısı 80 den fazla olmuyor.
İnternette 160 felan gördüm bunu nasıl yaparız normal rome total war da mod felan kurulu değil.

*

Çevrimdışı CrixusRevenge

• *
  • 338
  • Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan'ız
Ynt: Asker Sayısı Artmıyor . !
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2015, 19:04:33 »
bildiğim kadarıyla sallıyom
easy(16)
normal(40)
hard(80)
very hard(160)
olması lazım ayarlara iyi bak
''İyi yahut kötü bütün hakikatler aslana benzer. Onlara dokununca alemi birbirine katarlar. Hakikat kıyısı, dibi bulunmayan büyük bir deryadır. O deryanın suyu ise baştan başa ateştir. Dalgası da inci...

Ey can!.. Bu hakikat ateş yağmurudur. Bir damlası yüzünden yeryüzü harabeye döner. Bir damlanın meydana getirdiği tufanda niceleri Nuh Aleyhisselam'la birlikte aynı gemiye biner, niceleri de boğulur gider.

Her insan topraktan yaratılmış, vücudunda nice gökyüzü Güneş'i vardır. Orada nice güçlü, kuvvetli, kükremiş aslanlar ceylanlar şekline girmiş, gizlenmişlerdir.

Aslında insanın aradığı her şey, her şekil, her suret düşünceden meydana gelir. Gönle gamdan bir Peygamber gelince ötelerden Cebrail gönle iner, düşünce, Meryem gibi yüzlerce İsa'ya gebe kalır.

Geceniz gizlediği hakikat nedir? Bu tepeden tırnağa kana bulanmış gök kubbeden yağan nedir? Kendi ciğerinden akan kan mıdır? Peki kader nedir? O kanı durdurmak mı, yoksa o kanda boğulmak mıdır?''

*

Çevrimdışı keyst

• 22
« Yanıtla #2 : 21 Mart 2015, 19:06:50 »
ayarları böylede acaba oyunu açarken kolay oynuyorum onu zor yaparsam 160 olurmuki du bi deniyim

*

Çevrimdışı keyst

• 22
« Yanıtla #3 : 21 Mart 2015, 19:08:17 »
haha oldula tamam çok sağolun arkadaşlar

*

Çevrimdışı CrixusRevenge

• *
  • 338
  • Biz ki Melik-i Turan, Emir-i Türkistan'ız
« Yanıtla #4 : 21 Mart 2015, 19:14:51 »
OYUN ZORLUĞUNDAN BAHSETMİYORUM SETTİNGS E GİR  tbr*
''İyi yahut kötü bütün hakikatler aslana benzer. Onlara dokununca alemi birbirine katarlar. Hakikat kıyısı, dibi bulunmayan büyük bir deryadır. O deryanın suyu ise baştan başa ateştir. Dalgası da inci...

Ey can!.. Bu hakikat ateş yağmurudur. Bir damlası yüzünden yeryüzü harabeye döner. Bir damlanın meydana getirdiği tufanda niceleri Nuh Aleyhisselam'la birlikte aynı gemiye biner, niceleri de boğulur gider.

Her insan topraktan yaratılmış, vücudunda nice gökyüzü Güneş'i vardır. Orada nice güçlü, kuvvetli, kükremiş aslanlar ceylanlar şekline girmiş, gizlenmişlerdir.

Aslında insanın aradığı her şey, her şekil, her suret düşünceden meydana gelir. Gönle gamdan bir Peygamber gelince ötelerden Cebrail gönle iner, düşünce, Meryem gibi yüzlerce İsa'ya gebe kalır.

Geceniz gizlediği hakikat nedir? Bu tepeden tırnağa kana bulanmış gök kubbeden yağan nedir? Kendi ciğerinden akan kan mıdır? Peki kader nedir? O kanı durdurmak mı, yoksa o kanda boğulmak mıdır?''

*

Çevrimdışı misket

• **
  • 910
« Yanıtla #5 : 21 Mart 2015, 19:41:58 »
askeri birim boyutu ayarlar bölümünde,  ekran ayarları kısmında belirlenebiliyor. 

*

Çevrimdışı keyst

• 22
« Yanıtla #6 : 21 Mart 2015, 22:14:15 »
askeri birim boyutu ayarlar bölümünde,  ekran ayarları kısmında belirlenebiliyor.

nedendir bilmem ordan en fazla çok büyük seçeneği seçiliyor ama genede 80 adam oluyor. ama oyun zorluğu en zora alınca 160 oldu :)

*

Çevrimdışı keyst

• 22
« Yanıtla #7 : 21 Mart 2015, 22:14:58 »
OYUN ZORLUĞUNDAN BAHSETMİYORUM SETTİNGS E GİR  tbr*

ayarlardan olmuyor en fazla çok büyük seçeneği seçiliyor ama ben oyunun zorluğunu en zora getirdim oldu anlamadım valla :D

*

Çevrimdışı Emprecuss

• **
  • 5926
  • Officer Of The Phalangite
« Yanıtla #8 : 23 Mart 2015, 23:46:10 »
nedendir bilmem ordan en fazla çok büyük seçeneği seçiliyor ama genede 80 adam oluyor. ama oyun zorluğu en zora alınca 160 oldu :)
Bu nasıl bir olaydır ya :D Oyun orijinal değil sanırsam

*

Çevrimdışı keyst

• 22
« Yanıtla #9 : 24 Mart 2015, 19:28:07 »
Bu nasıl bir olaydır ya :D Oyun orijinal değil sanırsam

oyun orjinal ama niye bilmiyorum kolay dayken artmıyor ama normal zorluk derecesi artınca artıyor