Soygun! Yağma! Viking Serisi! #1 (BURASI ARTIK CANLANMALI!)

• 3 Yanıt
  • 1270 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Clementha

• 48
  • Büyük Parthia İmparatorluğu!
Herkese tekrar merhaba arkadaşlar.

Aylar sonra buradayım, yep yeni Viking Serisiyle karşınızdayım!

Uzun bir seri olacağını düşünüyorum, tüm Total War Türkiye mensuplarına selam olsun!

Ynt: Soygun! Yağma! Viking Serisi! #1 (BURASI ARTIK CANLANMALI!)
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2015, 17:59:39 »
Merhaba, öncelikle ellerinize sağlık yayıncı olmak gerçekten uğraştırıcı bir durum ve zor.

Ele almış olduğun konu oldukça ilgi çekici lakin buna uygun bir oyun sürmüyorsun, batıya açılman gerekirken ilk donanmanı doğuya doğru yelken açtırdın. Oyun açısından bu senin için faydalı bir durum açıkçası ama hikayenin seyri açısından doğru değil.

Bir izleyici olarak hoş bulmadığım bir kaç durum var izninle açıklamak istiyorum. Öncelikle bir strateji oyunu için kamera açmaya hiç gerek yok, diyelim ki bunu istedin o zaman kamera düzenin doğru olmalı. Sizin kamera düzeniniz doğru değil, kamera izi karşıdan görmeli ve ışığın kameranın arkasından vurması gerekmekte sizin arkanızdan yada üstünüzden değil. Bunun yanı sıra hoşuma gitmeyen şey ise video süresinin oldukça fazla olması. Bu kadar uzun süren video izleyenleri sıkar ve videonun sonunu beklemeden kapatırlar sana tavsiyem süreyi daha kısa tutman.

Diyarı aşka sultanam dila men de zamanılda
Vezirimdir gam u gussa oturmuş iki yanımda
Men ol şahbaz-ı kühsarem başeğmem gülle-i Kare
Nice anka kimi yavru uçurdum aşiyanımda

*

Çevrimdışı Clementha

• 48
  • Büyük Parthia İmparatorluğu!
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2015, 23:54:44 »
Merhaba, öncelikle ellerinize sağlık yayıncı olmak gerçekten uğraştırıcı bir durum ve zor.

Ele almış olduğun konu oldukça ilgi çekici lakin buna uygun bir oyun sürmüyorsun, batıya açılman gerekirken ilk donanmanı doğuya doğru yelken açtırdın. Oyun açısından bu senin için faydalı bir durum açıkçası ama hikayenin seyri açısından doğru değil.

Bir izleyici olarak hoş bulmadığım bir kaç durum var izninle açıklamak istiyorum. Öncelikle bir strateji oyunu için kamera açmaya hiç gerek yok, diyelim ki bunu istedin o zaman kamera düzenin doğru olmalı. Sizin kamera düzeniniz doğru değil, kamera izi karşıdan görmeli ve ışığın kameranın arkasından vurması gerekmekte sizin arkanızdan yada üstünüzden değil. Bunun yanı sıra hoşuma gitmeyen şey ise video süresinin oldukça fazla olması. Bu kadar uzun süren video izleyenleri sıkar ve videonun sonunu beklemeden kapatırlar sana tavsiyem süreyi daha kısa tutman.

Destek ve önerileriniz için teşekkür ederim.

Oyunun ilk bölümü doğuya gemi yollamamın sebebi tamamiyle keşiftir. Daha fazla ulusla karşılaşıp ticaret ortaklığımın sayısını arttırmak. Anladığım kadarıyla ilk 4 dakikayı izleyip kapatmışsınız :)

Strateji oyunu ya da fark etmez, kamera açmak hoşuma gittiği için kamera açıyorum, ve bu açı hoşuma gittiği için kamerayı bu açıda tutacağım. Işık konusunda ise hak veriyorum, kısa sürede o problem ortadan kalkacak.

Video uzunluğu konusunda ise tek açıklamam var. Total War oynuyorum. 15 dakikalık bir video beni cezbetmiyor Total War'da :)

Sevgiler :)

« Yanıtla #3 : 21 Eylül 2015, 01:04:37 »
Ellerine sağlık, güzel bir oyun olmuş.
Bir önerim olacak;
Oyun içinde, arasıra teknik ve pratik bilgiler, yaptığın işlemler hakkında da ayrıntılı bilgiler verir isen daha kaliteli bir paylaşım olur.
Yeni başlayanlar için de izlemesi daha zevkli hale gelir.

Tekrardan teşekkürler.