Total War Sitesindeki Geri Sayım (Bitti İşte Yeni Oyun)

• 42 Yanıt
  • 6242 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Total War Sitesindeki Geri Sayım
« Yanıtla #10 : 31 Mart 2017, 18:19:13 »
Neyse gine de bakalım trailera. CA haturına:)

Edit: evet traileri izledim ama dediğim gibi pek de ilgimi çekmedi ne yazıkki, heyecan falan da uyandırmadı.  Hani  böyle telefonda oyun oynarken araya reklam girer ya, birbirinin kopyası mobil savaş oyunları falan... Ha işte trailerin onlardan bir farkı yok.

Tabi beğenenleriniz olabilir bişey diyemem

Dipnot:

Tarih temalı oyunu çıkardıklarında uyandırırsınız  :p
« Son Düzenleme: 31 Mart 2017, 18:32:44 Gönderen: Ahmet5555 »
The time is running out...

Ynt: Total War Sitesindeki Geri Sayım (Bitti İşte Yeni Oyun)
« Yanıtla #11 : 31 Mart 2017, 18:32:52 »
Beklenen oldu. İşin içinde geri sayım vardı ama sürprizi pek yoktu..
TW oyunları ikili yapılır sürekli. 2 yıl üst üste farklı yapımlar beklemek hem adil değil hem de CA'nın da harcı değil zaten..
Tahminim o ki WII Eylül gibi çıkar. Buna kıyasla da diğer yeni oyunu 2018 sonbaharı bekleyebiliriz..
« Son Düzenleme: 31 Mart 2017, 18:33:39 Gönderen: mehmetozan »

*

Çevrimdışı ReflexAction

• **
  • 9
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #12 : 31 Mart 2017, 18:51:23 »
biz medieval 3 beklerken çıkana bak daha 1 sene olmadı warhammer çıkalı yazık CA ve Sega da iyice EA Games olmaya başladı.

*

Çevrimdışı peymane

• 1641
  • Belki olur...
    • Belki olur
« Yanıtla #13 : 31 Mart 2017, 20:09:52 »
Warhammer dünyasına bayılırım ama ne gada da gereksiz oldu şindi bu...
Elbette göklerin ve yerin yaratılması, insanların yaratılmasından daha büyük bir şeydir. Fakat insanların çoğu bilmezler. (Mümin 57)

*

Çevrimdışı zafer2813

• *
  • 2837
  • 20 Ramazan (Pazartesi) 1415
« Yanıtla #14 : 31 Mart 2017, 21:51:54 »
Fantastik dünyalar, canavarlar çok hoşuma giden şeyler fakat şu oyun işini para kazanmak için yaptıklarının bu kadar belli etmeselerdi daha iyi olurdu. Neyse artık bunun da geçmesini bekleyeceğiz gerçek tarihler için; gerçi pc kaldırmıyor ki çıkmaması bi yana iyi benim için en azından içimi o kadar kemirmez  yardir*
Sen bir Topal Osmansın...
Yaman kırdın, yamansın...
Rum'a yamansın, Türk'e amansın...
Sen bir Topal Osmansın...

« Yanıtla #15 : 31 Mart 2017, 22:07:11 »
Bu gidişle m3tw çıktığında oynayacak kimse bulamayacaklar

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2552
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #16 : 01 Nisan 2017, 00:19:24 »
Çok heyecanlandım elim ayağım titriyor.Çok güzel bir oyun olacak ve hala şoktayım 2 saattir kendime gelemedim.Yerimde duramıyorum.Hemen gün saymam lazım.Çıldıracağım!!1!!birbir!!!

*

Çevrimdışı baterist_58

• *
  • 86
  • Zayıfa acımak doğaya ihanettir...(A.H.)
« Yanıtla #17 : 03 Nisan 2017, 22:48:10 »
Yine hüsran derken bundan bahsediyordum..TW hergün gitgide biraz daha ölüyor...Mahvettiniz caanım totalwar'u..Yok canavarlar yok bilmem neler mistisizmden abzürtten kusacağız artık..Orclar elfler gryphonlar bıktık artık..Daha çok bekleriz biz çoluk çocuk takımı seviyor böyle canavarlı işleri..İnşallah zarar ederler de akılları başlarına gelir.

« Yanıtla #18 : 05 Nisan 2017, 12:46:10 »
Şaka gibi ya warhammer'ı almadım ikincisinide almicam  kizgin* tw:attila ile devam , inşallah en kisa zamanda empire tw 2 veya mtw 3 cikar yoksa benden paydos, bu arada bir dunya savasi serisi gelse efsaneee olurdu  yardir*
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2017, 12:55:13 Gönderen: abbasbaba »

« Yanıtla #19 : 05 Nisan 2017, 15:14:37 »
TW yıllarca kendi kitlesini yarattı. kendi alanında en iyi oyun oldu. şimdi de bu başarılarını LOTR'den sonraki en başarılı evrenlerden biri olan Warhammer'a taşıdılar. Warhammer 1981 yılında tasarlanmaya başlanmış bir masa üstü minaytür oyunu. yaklaşık 16 ırk ve her ırkın tamamen kendine özgü olmasıyla oyunculara harika bir sistem vaat eden bir oyun+hobi. Hobi çünkü bine yakın(1000) romanı olan bir oyun. İçinde olmayınca sıradan bir oyun gibi gözükebilir ancak dünyasıyla, hikayesiyle, kitaplarıyla, stratejik derinliğiyle masa üstünde bir benzeri olmayan bir oyundur.

CA belki de tarihinde en doğru işlerden birine imza attı warhammer evrenine girerek. Elbetteki yıllardır yarattığı tarihsel oyunlarla sağlam bir kitle yarattılar ama bu seri ile hayran sayısını ikiye katladılar. Yenilerde sadece warhammer satın almadı, başka CA oyunları da aldı, bu da demek oluyorki daha çok tarih sever var şimdi
Warhammer İzmir Oyun Kulübü