The İnternational 7

• 1 Yanıt
  • 111 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2570
  • Ebu Zerdüşt
The İnternational 7
« : 04 Ağustos 2017, 17:37:58 »
Kimse açmadığına göre tanıtımı yapıp bilgilendirme bana düştü.Yani ben öyle hissediyorum.

Elemeler olmadan davet edilen takımlar şöyle:

1-)

2-)

3-)

4-)

5-)Newbee

6-)

OG Redbull sporsorluğuyla yeşil logosunda değişiklik yaptı.

6 Bölgede, her bölgenin 10 takımının birbiriyle yaptığı maçlardan sağ salim kurtulan takımlar ise şöyle:

AVRUPA

1-)Team Secret

2-)Hellraisers

BAĞIMSIZ DEVLETLER TOPLULUĞU(ruski olarak tabi edeceğimiz Dota'nın Cehennem bölgesi)

Team Empire

KUZEY AMERİKA

1-)Cloud 9

2-)Digital Chaos

GÜNEY AMERİKA

İnfamous

ÇİN HALK CUMHURİYETİ

1-)İG Vitality

2-)LGD.Forever Young

3-)LGD Gaming

GÜNEYDOĞU ASYA

1-)TNC Pro Team

2-)Fnatic

3-)Execration

Takımlar belli olunca grup aşamasına geçildi.Grup aşamasının kuralları ise şöyle:

1-)18 takım her grup 9 takım olmak üzere kura yoluyla dağıtılacak.
2-)Gruplarda Bo2(her takım birbirleriyle 2 kere karşılaşacak bir nevi round şeklinde)
2 roundu kazanan 2 puan,
1-1 beraberlik olursa 2 takımda 1 puan,
2 roundu da kaybeden 0 puan kazanacak.
3-)Grupta top 4 takımlar üst kulvarda olarak diğer takımlara göre daha avantajlı olarak başlayacaklar.
Grupta sonuncu olan takım elenecek
Kalan 4 takım alt kulvarda yerini alıcak.

Grupları buradan daha rahat ve güncel olarak takip edebilirsiniz.

http://wiki.teamliquid.net/dota2/The_International/2017/Group_Stage

Bu senenin ödül havuzu 20 milyon dolarcık.Valve en az 60 milyon doları cebe indirdi hamdolsun.

Şahsen Na'vi yerine Team Empire'ın katılması beni şaşırttı.Oyuncular arasında en çok ön plana çıkan Miracle İGV ile olan maçta resmen 5v1 İnvoker ile maçı aldı.İlk günü çok takip edemedim kusura bakmayın çok sınırlı bilgim var şuanki İnternational'da.

Artık Çin usulü seyfleynde hayvan gibi keriyi kastırıp oyun almakdan başka taktiklere gidiliyor.Taktiklerde gözle görülür değişiklik olması bu Tİ'yi özel yapacak gibime geliyor.Mid Pl picklenmesi, Visage carry denemeleri bunlara birkaç örnek.Çin ekolü tarihe karışacak gibi çünkü bu sene pek favori değiller.

Daha müsait işşiz olduğum zamanda güncellenecektir.Eklememi istediğiniz yerler varsa bana söyleyin eklerim.
« Son Düzenleme: 04 Ağustos 2017, 17:38:20 Gönderen: [Haccı]Emmi »