STEAM İNDİRİM

• 4 Yanıt
  • 162 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı qli_61

• *
  • 312
STEAM İNDİRİM
« : 03 Eylül 2017, 17:17:34 »
CA'nın 30. Yaş günü hediyesi olarak tarih temalı tüm Total War oyunlarında %75, fantastik temalı tüm oyunlarında ise %33 indirim sizleri bekliyor.
Kısa sürecek diye haber geçme gereği duymamıştım pişman oldum pazartesi (yarın) gününe kadar devam ediyormuş, 1 kişi bile faydalansa bizim için kar'dır.

http://store.steampowered.com/search/?term=total+war

*

Çevrimdışı serokral

• *
  • 2202
  • Şüphesiz sen sen değilsin
Ynt: STEAM İNDİRİM
« Yanıtla #1 : 03 Eylül 2017, 22:56:35 »
100 lira gibi bir fiyata rome 2 nin bütün dlc ler ile beraber alabiliyoruz bu mükemmel. Bi aralar oyun cikmadan gunde 1 lira etkinligi vardi o ara oyu u almayip kuru sıkı silah almistim. Simdi alayim bari :D
BÜYÜK TOTAL WAR TÜRKİYE İMPARATORLUĞU
Hayır bence Ahmet siteye bot atıp altyapımızı çöketmeye çalışan bir MOSSAD ajanı.

*

Çevrimdışı qli_61

• *
  • 312
« Yanıtla #2 : 03 Eylül 2017, 23:09:34 »
100 lira gibi bir fiyata rome 2 nin bütün dlc ler ile beraber alabiliyoruz bu mükemmel. Bi aralar oyun cikmadan gunde 1 lira etkinligi vardi o ara oyu u almayip kuru sıkı silah almistim. Simdi alayim bari :D

Hahahahahaha, rome 2 ile kurusıkı silah ikilemi baya iyiymiş yanlız, şimdiden hayırlı olsun güle güle oyna  tbr*

*

Çevrimdışı EbuSeffah

• **
  • 7
  • Lâ ilâhe illALLÂH
« Yanıtla #3 : 04 Eylül 2017, 00:55:45 »
2 Gündür hesap kartımla uğraştım sırf indirimden tüm oyunları çekeyim diye. Şimdi alıyorum şükr  ehue*

*

Çevrimdışı qli_61

• *
  • 312
« Yanıtla #4 : 04 Eylül 2017, 02:47:45 »
2 Gündür hesap kartımla uğraştım sırf indirimden tüm oyunları çekeyim diye. Şimdi alıyorum şükr  ehue*

Hayırlı uğurlu olsun, güle güle oyna  tbr*