Total War: WARHAMMER 2 - Satın alanlar buraya...

• 14 Yanıt
  • 764 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı WhiteJAWS

• 53
  • Veni, vidi, vici... "Geldim, gördüm, yendim..."
    • DivXPlanet
Total War: WARHAMMER 2 - Satın alanlar buraya...
« : 28 Eylül 2017, 13:24:09 »
Selam arkadaşlar Total War: WARHAMMER 2 satın alanlar buradan bir selam versinler :)
Ben 1,5 ay önce ön sipiariş vererek satın aldım, ama hala kargom elime geçmedi, kargosu gelen var mı?
Aral'dan bir mail gelmiş sabah onu steam'e ekledim ve sadece 1. oyunun Norsca eklentisi eklendi.

Kargosu gelen var mı??? Ne zaman geldi ve nerede oturuyorsunuz?

Ynt: Total War: WARHAMMER 2 - Satın alanlar buraya...
« Yanıtla #1 : 28 Eylül 2017, 13:42:29 »
Güzel konu Warhammer II alanları görmek açısından maalesef ben katılamıyorum ama :)
Toplanıp mp oynarsanız belki fena mı olur..

*

Çevrimdışı baterist_58

• *
  • 86
  • Zayıfa acımak doğaya ihanettir...(A.H.)
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2017, 14:49:07 »
2004 senesinde Rome Total War ile bu seriye başlayan ve Attila  dahil tüm oyunlarını ilk çıktığı gün alan biri olarak söylüyorum

Şu warhammer saçmalığını almayın! aldırmayın!

Yazıklar olsun sizin para hırsınıza,lanet olsun canavarınıza,elfinize,mage'inize !

Tek gerçek tarih temalı oyun bu vardı adam gibi,bu da mistik oldu !

Beni 2017 yılında Empire Total War oynamaya mahkum eden Total War ailesine birkez daha yazıklar olsun !

« Yanıtla #3 : 29 Eylül 2017, 00:11:47 »
2004 senesinde Rome Total War ile bu seriye başlayan ve Attila  dahil tüm oyunlarını ilk çıktığı gün alan biri olarak söylüyorum

Şu warhammer saçmalığını almayın! aldırmayın!

Yazıklar olsun sizin para hırsınıza,lanet olsun canavarınıza,elfinize,mage'inize !

Tek gerçek tarih temalı oyun bu vardı adam gibi,bu da mistik oldu !

Beni 2017 yılında Empire Total War oynamaya mahkum eden Total War ailesine birkez daha yazıklar olsun !

İyi dedi.
Totıl woo

« Yanıtla #4 : 29 Eylül 2017, 01:11:32 »
Ben bu son iki oyunu da almadım. Hatta ilkini hiç oynamadım bile..
Fakat bizim sevdiğimiz bir tür değil diye "lanet olsun canavarınıza,elfinize,mage'inize" diyemeyiz..
Ki ben bu tür şeyleri sevmeme rağmen oynamadım. Tamamen kişisel yani..

Ama bu sevmediğimiz türlere dönersem eğer mesela yarın atıyorum Victoria dönemini konu alacak TW açıklasın..
Veya Bronz Çağ veya 1. Dünya Savaşı hiç farketmez..
Tüm bunları sevmeyen hatta senin, benim gibi bu oyunu hiç oynamayacak adamlar yine olacak ve bu gayet normal..
Bu oyunlar çılgılar gibi satış yaptı yapıyor. Bu seferlik o azınlığın içinde biz varız durum bundan ibaret..

Ayrıca bu oyunlara kaynak sağlayan yapımcılar ve CA elbetteki en çok satabilecek oyun üzerinde çalışmak isteyecekler..
Bu oyunlar para getirmese, sadece biz ve onlar eğlensin diye pazar araştırmasız oyun yapılsa daha mı iyi olur?
Böyle bir şey yapılırsa üstelik bir dahaki oyun nasıl daha iyi olabilir?
Bunun sonucunda asıl istediğiniz TW'ye hiç bir zaman kavuşamazsınız..

Warhammerlar, Rome II, Attila, Shogun 2 ile hala aynı seviyede..
Demem o ki bu kadar abartmaya lanet etmeye hiç gerek yok. Eski oyunları 1 sene daha oynayabiliriz..
Çoğumuzun bilgisayarları da bana katılacaktır bu konuda..

Şu saatte bile Warhammer II'yi 57.000 kişi oynuyor. Oynanma sayısında ilk 5'te..
Bakın bu da ilk 12 saat istatistikleri..
Spoiler
[close]
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2017, 01:20:07 Gönderen: mehmetozan »

*

Çevrimdışı WhiteJAWS

• 53
    • DivXPlanet
« Yanıtla #5 : 29 Eylül 2017, 10:41:52 »
Ben bütün oyunları orjinal kutulu şekilde satın aldım, Rome 1'i çok çok sevdiğimden ve TW ile beni tanıştıran oyundur.
O yüzden Rome 2'yi heyecanla bekleyip satın aldım ve ilk başta yarım yamalak çıkmış ve bir dünya sürüsü bug'ı olmasına rağmen çok çok çok keyifle oynadım.
Ve halen bilgisayarımda kuruludur.

WARHAMMER 1'i satın alırken fantastik öğelerle dolu olduğunu biliyordum, ilk başta değişik ama güzel gelmişti bana,
sonra kısa sürede sıkılmıştım taa ki Elflerin ek paketi gelene kadar, hemen Elf paketini alıp dünyayı fethetmeye çıktım ve gene Rome 2'de ki gibi çok keyif aldım.

WARHAMMER 2'yi de bunun etkisi ile aldım, bugün elime geçer diye umuyorum, geri zekalı Aral Game normalde oyunun çıktığı gün kargoya verip herkese ulaştırması gerekiyordu ayın 28'inde oyun çıktığı gibi ama ayın 29'u oldu ve daha ancak dün gece saatiyle kargoya vermişler.

Bugün elime geçsin hemen Dark Elf'lerle fethe çıkıcam. Yukarıdaki arkadaşın @baterist_58 kötü söylevlerine katılmıyorum,
@mehmetozan ın da dediği gibi CA pazar araştırması yapmadan böyle bir maceraya atılmazdı, WARHAMMER evreneni sevmeyeni olabilir,
ama yukarıda ilk 5'e girdiğine göre seveni de çok.

Herkese keyifli oyunlar...  tbr*

« Yanıtla #6 : 29 Eylül 2017, 14:53:04 »
bende aldım beyler metal kutulu limited edition sanırım bide yanında gamesworkshop minyatür figür gibi bişey verdi kartla ücretsiz fakat türkiyede gamesworkshop mağazası yok sanırım bulamadım nasıl alabiliriz figürü

*

Çevrimdışı WhiteJAWS

• 53
    • DivXPlanet
« Yanıtla #7 : 29 Eylül 2017, 17:01:47 »
Oyunum kargoda nihayet gecikmeli olarak geldi, dün 28'inde oyun açılıyordu, dün elime geçmesi lazımken salak Aral Game yüzünden, "daha faturalarını kesmemişlermiş diye daha kargolamamışlar, dün saat akşam 17'ye gelirken mail'ime fatura mail'im geldi, akşam da 21 küsürlerde kargo firmasına göndermişler, bugünde nihayet aras kargo ile 15.00 da geldi.

Açtım, 4 DVD diski var. İngilizce rehber kitabı ve birkaç broşür. Merak edenler için;

https://hizliresim.com/yzlW7a
https://hizliresim.com/6ykBAW
https://hizliresim.com/WGZzML
https://hizliresim.com/3pa5b4
https://hizliresim.com/ROVA7j
https://hizliresim.com/pGoAZL

« Yanıtla #8 : 29 Eylül 2017, 20:21:46 »
Hayırlı olsun beyler. İyi eğlenceler :)

*

Çevrimdışı baterist_58

• *
  • 86
  • Zayıfa acımak doğaya ihanettir...(A.H.)
« Yanıtla #9 : 05 Ekim 2017, 13:48:45 »
Ben oyunu korsan aldım la..Rome Totalwar'dan beri ilk defa bir oyununu korsan indirdim
Oynayacağımdan da değil,sırf zarar olsun diye,twitter hesaplarına da yazdım korsan aldım diye..
Tüm dünya oynasa yine de oynamayacağım bu fantastik sıçmıklarını..
Gerçek totalwar oyununu yapana kadar benden veto.