Total War Warhammer I ve II yeni yerleşim sistemi

• 1 Yanıt
  • 91 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Bildiğiniz gibi oyunda Cüceler ve Yeşilderililer ile sadece dağları ve Kargıbayırın çorak topraklrarını işgal edebilirken İnsan ve Vampir fraksiyonlarının topaklarını işgal edemiyorduk, İnsanlar ve Vampirler ile de dağları ve Kargıbayırı ele geçiremiyorduk .  Artık herkes heryeri ele geçirebilecek. Oyuna İklim sistemi geliyor .  Bölgeler Uygun - Nahoş - Yaşama Elverişsiz olarak 3 e ayrılıyor . Hangi bölgenin size uygun olup olmadığı oynadığınız fraksiyona göre değişiklik gösteriyor . Yaşama elverişsiz bölgelerde yerleşim kurmak işkence :)
Örneğin , Cüceler için  Dağlar - Çorak Arazi ( Uygun ) , Ilıman İklim , Tropik Orman (Nahoş) , Kaos Çorakları - Büyülü Orman ( Yaşama Elverişsiz )
Şuan Warhammer 2 de bu sistem mevcut . Ben Toprak bütünlüğü sağlamak  için Nahoş bölgelerde yerleeşim kuruyorum , aşırı handikapı olmuyor ama Yaşama elvrişsiz bölglerden sadece bir eyaletim var , onu da Dark elflere karşı üs olarak kullanmak amacıyla aldım.
« Son Düzenleme: 02 Ekim 2017, 18:03:45 Gönderen: polatgeyik »
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

*

Çevrimdışı qli_61

• 290
Ynt: Total War Warhammer I ve II yeni yerleşim sistemi
« Yanıtla #1 : 02 Ekim 2017, 18:09:35 »
Stratejiyi spesifikleştirme ve geliştirme açısından çok güzel bir fikir, bildilendirme için teşekkürler ellerine sağlık.  tebessum*