Total War: WARHAMMER 2 - Satın alanlar buraya...

• 13 Yanıt
  • 467 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Total War: WARHAMMER 2 - Satın alanlar buraya...
« Yanıtla #10 : 05 Ekim 2017, 14:15:59 »
Fantastik bir evrenin en güzel yanı, her ırkın kendine özgü ve diğer ırklardan çok farklı askeri gücü olması. Bu da savaşlarda stratejik olarak değişiklikler yapmana neden oluyor. Bir Skaven ile savaştığın orduyla Dark Elf'e kafa tutamıyorsun. Karşına devleri olan bir ordu mu, full zırhlı bir ordu mu, yoksa uçan yaratıkları olan ordu mu çıkacak bilemediğin için oyun çok zor ve zevkli oluyor. Önceki serilerde tarihsel tema insanı kendine bağlıyordu ve oyunu o gazla oynuyordum ben. Ama her medeniyette temelde aynı ordu olduğu için, 2 full ordu ile haritanın yarısını süpürüyordum. Aynı taktik hepsine yiyordu. Full süvari olan orduyu arkadan saldırt. Önde ise yarısı okçu yarısı mızraklı orduyla oyala... Bence bu warhammer'daki çeşitliliği diğer tarihsel serilere de aktarmanın yolu olmalı. En temelinden önceden papazla İmam bile aynı özelliklere sahipti. Warhammer'da her kahraman ayrı etkiye sahip. Bu warhammer tecrübesi TW Empire veya Rome severlerin ileride çok işine yarayacak. Ki ben de o günü dört gözle bekliyorum...

« Yanıtla #11 : 07 Ekim 2017, 21:01:49 »
Lizardmen ile bitirdim bile :)
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

« Yanıtla #12 : 08 Ekim 2017, 05:18:20 »
High Elf 105 inci turdayım :)

« Yanıtla #13 : 09 Ekim 2017, 11:13:53 »
Dark Elf ile kuzeyi güvene aldım. Dark Elf ırklarını gözüm gibi korudum. Hepsi turp gibi maşallah. :) ilk High Elf istilasını da savuşturduk. 140. tur... kah*