MMORPG, devasa çevrim içi oyunları - çevrim İçi Yazı Tabanlı Oyunlar......

• 107 Yanıt
  • 17903 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Can Ömer

• *
  • 9896
  • Quisque Est Barbarus Alio
    • Paradoxfan
Silk Road deyince aklıma geldi, benim kardeşim de deli gibi Silk road oynuyor.

*

Çevrimdışı Snowmen

• Forum Muhabiri
  • **
  • 861
Yaklaşık 1 sene önce yazı tabanlı Gladiatus Online oynuyordum. Bu seneki şartlar ve oyundan sıkılmam nedeni ile bende bıraktım.

*

Çevrimdışı Veletiz

• **
  • 505
  • Mareşal ...
Hepsini bıraktım klansavasları oynuyodum 4 - 5 köy yaptım baydı  tebessum*

rohan online,henuz çıkalı 5 aydan az zaman olmuş bir oyun.boyutu 1.6gb.yeterli sanırım  tbr*
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2008, 15:31:50 Gönderen: NeWÇeRi »

*

Çevrimdışı Bansai

• 1288
hepsini bıraktım cod4 kasıyom bir iki gün sonrada cod5 yüklücem onu kascam  pff*

*

Çevrimdışı 58_westline_58

• **
  • 615
  • ●נσкєя●
Ben de bu seneye kadar silkroad oynuyordum 1 adet 90 lv glavie, 1 adet 81 lv nuker , 1 adet 86 lv nuker hesabım var. (hepsini 0 dan ortağımla kastık)
yuuh kaç senede yaptın hepsini sk* sk*
« Son Düzenleme: 25 Aralık 2008, 14:20:58 Gönderen: bozkirsovalyesi »

Ben de silkroad ve warrock oynuyordum.Yazı tabanlı olarak da Krallıklar ,travian,ogame.Krallıkları özellikle tavsiye ediyorum

bende imperia online, ikariam oynadım 2 sene kadar ama şuanda çok bıkmış durumdayım ittifaktaki bi arkadaşa devrettim ikisinide ama şuan popmundo diye sanal yaşam oyunu var bi tek ona bakıyrum

Ultima Online oynuyorum 2 boyutlu bir oyun eski bir oyun ama zevkli en azından. . .

Arkadaşlarımdan WoW oynayan çok var. Dünyanın en iyi oyunu diyorlar. Ama paralı tabi kide. Her ay para ödemen gerekiyor ayrıca çıkan patchleri para ile satın alman gerekiyor. Masraflı bir oyun ama değer diyorlar.

Ayrıca 1-2 yıl önce kısa bir süre Knight Online de oynadım. Fakat pek sevmedim. Pk yaparken zevk alıyorsunuz tek.
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2008, 18:35:44 Gönderen: Tey_Guy_Tr »
Atatürk'ü kullanarak, dini kullanarak yada milliyetçiliği kullanarak siyaset yapılmaz.
Zaten yüzde doksan her Türk insanı Atatürkçü, Müslüman ve milletini sevendir.
Asıl önemli nokta "gerçek konular"ı ele almak ve onları "beraberce" çözmek ve böylece ülkemizi kalkınmaktır.
Ülkemiz hepimizimdir, bölünmemize gerek yok.!
Bölünerek güç kaybedilir..

Counter 1.6 oynuyorum.  melek*
İMZA SİLİNDİ - BOYUT