Total War ile ilk nerde tanıştınız

• 473 Yanıt
  • 57238 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

trew

Ynt: Totalwar ile ilk nerde tanıştınız
« Yanıtla #20 : 07 Ekim 2006, 21:35:20 »
sıtratejı manyagıyımdır cossks ı bılırsınız belkı baygı cok asker basabılıyorsunuz ozaman o oyun baya ıyıdı takııı medieval I le tanısana kadar  .buba sonra baybay butun sıtratejıler hosgeldın totalwar arşivi .kl .eheh

*

volcano_92

« Yanıtla #21 : 10 Ekim 2006, 22:59:49 »
2 sene önce arkadaşlardan duydum.rome total war diye bir oyun. hepsi çok güzel diyodu.ben internet cafeye gidip oynamıştım ve pek beğenmemiştim.fazla oynayamammıştım gerçi.sonra arkadaştan cd sini aldım yükledim.ve sonunda bi total war manyağı oldum.hayatımda oynadığım en güzel oyunlardan biri RTW. total war yapımcılarına böyle güzel oyunlar yaptığı için teşekkür ediyorum ve böyle bi anket hazırlandığı için total war- türkiye.com yapımcılarına da teşekkür ediyorum .sgl

*

egemen

« Yanıtla #22 : 11 Ekim 2006, 15:45:24 »
Total war serisine Roma ile basladim.Oda soyle oldu.Televizyonda eskiden teknoloji tv gibi oyun kanali vardi.Orda medieval oynuyorlardi.Bende hemen bilgisayarciya gittim medieval varmi diye sordum.Yok dediler o eski oyun roma daha guzel onu verelim dediler.Bende onu aldim.Boylece total war serisiyle tanismis oldum.

*

scorpionshadow

« Yanıtla #23 : 11 Ekim 2006, 23:26:25 »
tw shogun ile başladım o zamanlar kimse bilmez dergilerde ismi geçmezdi,mukemmel bir oyundu tam hayalimdeki gibi yapmışlardı oyunu hele o video görüntüleri sanki gerçekte bir ordunun kumandanı hisini veriyordu ,evet bende bağımlıyım...)) .eheh

*

yeniçeri

« Yanıtla #24 : 14 Ekim 2006, 01:16:09 »
Valla bu oyunun ilk atası olan oyunun bahsini kimse yapmamış.Braveheart'ın oyunu vardı benim de ilk sinema filmlerindendir braveheart(o oyun bir totalwar değildir ama tıpkısının aynısı bulabilirseniz görürsünüz campaign map dahil).O dönem zati bilgisayar oyunları manyaklığı mevcuttu şahsımda.Braveheart'a aşıktım her ne kadar o dönem için bile çok tutmayan bi oyun olsa da.Sonra shogun diye bişey geldi ama ne geldi.İlaç mı desem, bela mı desem bilmem.Shogun gecelerimin katili, rüyalarımın işgalcisi olmuştu.Sonra takipçilik sonrasında medieval zehrine ulaştım.Bu dönemim biraz mazoşist bir dönemdir çünkü bir insan başından kalkmadan 17 saat bu oyunu oynuyorsa ciddi mazoşistik eğilimleri var demektir.(bu dönemimle ilgili derin detaya girmek istemiyorum .offf)Sonra rome, barbarian invasion derken işte buradayız..

*

serbay

« Yanıtla #25 : 14 Ekim 2006, 19:43:38 »
Totalwar ile ilk tanışmam  shogun görmem  ile başladı ama  sevemedim buna rağmen  konusu çok hoşuma gitmişti Sonraları medieval incelemesini level dergisinde görünce dedim işte bu... sonrası malüm kaderimizde buraya üye olmakta varmış

*

Çevrimdışı chgo

• 28
« Yanıtla #26 : 14 Ekim 2006, 20:18:46 »
ilk rtw'yi oynamistim ve kendi kendime diyordum, ah keske osmanli'ylada bir oyun yapsalar, halbuki coktan varmis.
arastirma sonrasinda medieval1'i buldum ve hastasi oldum
"Osman! Geçmişini iyi bil ki, geleceğe sağlam basasın.

Nereden geldiğini unutma ki, nereye gideceğini unutmayasın...”

« Yanıtla #27 : 20 Ekim 2006, 15:24:25 »
Ben önceden bi oyun oynamıştım adı War and Peace idi.Konusu oynanışı falan MTW ye benziyodu.Görüntüler dandikti biraz ama çok zevkliydi.CD satan yerlerde o oyunu arıodum adamın biri o oyunu biliyomus bana dedi '' War and Peace güzel ama bu oyun da çok güzel (MTW) inan War and Peace e gerek kalmicak dedi.Bende aldım.Sora vazgeçemedim bi daha.MTW , RTW derken oyunun koliği oldum simdi M2TW yi bekliyorum çatlicam nerdeyse :D

*

Sultan-ı Cihan

« Yanıtla #28 : 20 Ekim 2006, 16:30:34 »
ben strateji oyunlarını severdim zaten medieval ı ve shogun u almıştım ama shogun u oynamadım medieval ı oynadım ve bitirdim tam istediğim gibi bir oyundu sonra cd cide rome u görünce "aaa bu da total war" deyü aldım ancak oyunu yükleyip tutorial ı açtığımda hem bilgisayarımın dandikliğinden dolayı donuk oynanmasından hem de o donuklukla ikide bir çıkan advisor u kapatmaktan sıkılıp ne biçim oyun bu deyip silmiştim .of sonra o sırada 8. sınıftaydım dershane yeni başlamıştı lgs falan işte ilk dershane sınavında birinci olmuştum ama sonra nedendir bilinmez rome u tekrar yükledim ve hayatım değişti artık ilk 10 a girmekte ve kendimi bilgisayarın (rome un) başından alıp soru çözmekte zorlanıyordum ve lgs bittikten sonraki yaz kendimi rome a verdim. asosyal kelimesi az kalır romemania olmuştum. (bu arada oyunu son 1 aya kadar ilk halindeki gibi donuk donuk oynadım) sonra lise 1de rome misyonerlik faaliyetlerine giriştim sınıftan 5 10 kişiye de rome u anlatmış teneffüslerinde romedan başka bir şey konuşmayanlardan yapmıştım ve o sene kılpayı geçtim (ingilizce 1 geliyodu Allah razı olsun hoca 2 yaptı da geçtim yoksa...). geçen yazda pek farklı olmadı ve şimdi de sınıfa medieval 2yi anlatıp duruyorum
işte benim hayat şey pardon tw hikayem

*

Çevrimdışı Fugitive

• **
  • 12
  • Fugitive
« Yanıtla #29 : 24 Ekim 2006, 16:26:35 »
Sınıfdan bir arkadaş oyunu ballandıra ballandıra anlattı. Okuldan sonra ilk uğradığım yer CD dükkanı idi. .zh