Total War ile ilk nerde tanıştınız

• 473 Yanıt
  • 57257 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Total War ile ilk nerde tanıştınız
« Yanıtla #470 : 11 Aralık 2015, 00:23:47 »
2004-2005 yılında  abim (nerden bulduğunu bilmiyorum )Rtw yükledi. O oynardı ben izlerdim hep. Daha sonralar Ben de oynadım ama abimin oynayışını izlemek kadar zevkli değildi. Abim diğer serilerini de oynuyor oyunun hepsindede benden fazla ilerlemistir (evlendi çocukları var hala bize gelip total war başına oturur)
All Warfare İs Based On Deception.

« Yanıtla #471 : 11 Aralık 2015, 00:35:39 »
age of empires 3 oynuyordum traviandan bi abi bana salla age of u rome total war var bak o daha güzel demişti o şekilde rome sonrasında medieval ile tanıştım geçenlerde 45 tl ye 4 5 oyunu ucuza aldım diye sevindim ama hala m2tw oynuom :D shogun denedim sevmedim
çevrelerine uymak için kendini yontanlar tükenip giderler

« Yanıtla #472 : 11 Aralık 2015, 00:39:51 »
Kaçıncı sınıfa gidiyordum hatırlamıyorum ama ya 5 ya 6 olmalıydı bir gün dayımın yanında oturuyor bilgisayarda oyun oynamasını izliyordum Rome Total War almış onu yüklemekle uğraşıyordu yükledi oyunda ilk öğretici bölüme girdi sevmedim filan dedin oysa ben oyuna bağlanmış/bayılmıştım 3 Cd di hatta hatırlıyorum aldım eve gelip kendi bilgisayarıma kurdum tüm serilerini oynadım iyiki dayım yüklemiş ve görmüşüm daha geç öğrenseydim bu seriyi çok üzülürdüm :)

« Yanıtla #473 : 30 Temmuz 2016, 12:28:40 »
internet kafe tabiki bi arkadaşımla ne kadar para verdik bilmem ama oyunu alıp oynasaydım vercegim para 20 ise ben kafeye 1000 tl yatırmışımdır :D