Totalwar Forum İmza Resimleri

• 20 Yanıt
  • 6096 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Totalwar Forum İmza Resimleri
« Yanıtla #10 : 30 Haziran 2007, 09:24:12 »
neyseki birinin başı yarılmadı :D

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #11 : 30 Haziran 2007, 13:31:24 »
Ben yaracam yakında merak etme

« Yanıtla #12 : 30 Haziran 2007, 16:52:09 »
kimnkini yarcan merakk ettm.. hayır yani tehdit fln mı etmeye çalışıosun yoksa başkasından mı bahsediosun? eğer benden bahsediyorsan ben sadece resimler hakkındaki fikrimi ve bazı yanlış olan şeyleri söyledim... üstelik sizin yapmadıınız şeylermiş bu hataları bulduum çalışmalar... bunun nesinden gocunup beni tehdit edercesine bu mesajı atıosun anlamadım... herneyse... sağlıcakla...

*

Çevrimdışı GermiyanBey

• TWT-AG 1.si nam-? di?er LordEomer
  • 276
  • Tanrı'ya inananlar cesur ve adil olun!
« Yanıtla #13 : 30 Haziran 2007, 17:31:35 »
çalışmalar fena deil, tebrik ederim yalnız bazı yanlışlıklar dikkatimi çekti...

Timurid'ler hep Tumurid die yazılmış... ayriyyeten bir portekiz çalışmasındaki atlının kalkanında fleur d'elise var yani fransız amblemi... ve bir iskoç çalışmasında da alman landschnect askerlerinin resmi var...

bilginize... yinede ellerine, emeğine sağlık...

off fena savurdum kılıcımı yine :D

sipahi, o resimdeki fleur d'elise'in nedeni, Tapınakçıların Portekizi de kurmuş olmalarından ileri gelmekte. Aynı zamanda bu sembolü Napolitan Krallığı amblemlerinden bazılarında, Milano'da, Floransa ve Verona'da da görebilmek mümkün. Özellikle Floransa ile Veronada pek çok tarihi yapının dış cephe kabartmalarını süslemekte. Sebebi ise hem Tapınakçı etkisi hem de Fransa Kraliyetinin bu bölgeleri zamanında işgal etmiş olması.

Hatırlarsanız Napolyon I, Portekiz ile Milano'yu işgal etmişti.

İmza Resimleri çok güzel, Heretic'e ve emeği geçen herkese çalışmalarında başarılar diliyorum.
"Benden eyerimi isteyin benimdir vereyim,atımı isteyin benimdir vereyim,çadırımı isteyin benimdir vereyim, fakat vatanımdan hiç kimse bir kariş toprak istemesin,milletimindir vermem."
-Oğuz Kağan

----------

Efendiler! Yetişecek çocuklarımıza ve gençlerimize, görecekleri tahsilin hududu ne olursa olsun en önce ve her şeyden önce Türkiyenin bağımsızlığına, kendi benliğine, millî geleneklerine düşman olan bütün unsurlarla mücadele etmek lüzumu öğretilmelidir.
(TBMM 1 Mart 1922)
Gazi Mustafa Kemal

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12574
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #14 : 30 Haziran 2007, 17:35:59 »
çalışmalar fena deil, tebrik ederim yalnız bazı yanlışlıklar dikkatimi çekti...

Timurid'ler hep Tumurid die yazılmış... ayriyyeten bir portekiz çalışmasındaki atlının kalkanında fleur d'elise var yani fransız amblemi... ve bir iskoç çalışmasında da alman landschnect askerlerinin resmi var...

bilginize... yinede ellerine, emeğine sağlık...

off fena savurdum kılıcımı yine :D

sipahi, o resimdeki fleur d'elise'in nedeni, Tapınakçıların Portekizi de kurmuş olmalarından ileri gelmekte. Aynı zamanda bu sembolü Napolitan Krallığı amblemlerinden bazılarında, Milano'da, Floransa ve Verona'da da görebilmek mümkün. Özellikle Floransa ile Veronada pek çok tarihi yapının dış cephe kabartmalarını süslemekte. Sebebi ise hem Tapınakçı etkisi hem de Fransa Kraliyetinin bu bölgeleri zamanında işgal etmiş olması.

Hatırlarsanız Napolyon I, Portekiz ile Milano'yu işgal etmişti.

İmza Resimleri çok güzel, Heretic'e ve emeği geçen herkese çalışmalarında başarılar diliyorum.

Ben yarmadan başkası yardı  ehue*

« Yanıtla #15 : 31 Temmuz 2008, 17:23:13 »
Arkadaşlar bir türlü resim ekleyemiyorum imzaya. Nasıl olacak bu iş?

« Yanıtla #16 : 30 Kasım 2008, 22:03:58 »
Bunları kullanmamız serbest değil mi?
"Bir kuzu tarafından yönetilen aslanlar ordusu benim korkutmaz. Fakat aynı şeyi bir aslan tarafından yönetilen kuzular ordusu için söyleyemem."
              -Büyük İskender.

*

Çevrimdışı TuRGoN

• *
  • 119
« Yanıtla #17 : 23 Ocak 2009, 23:25:16 »
Güzel olmuş kim yaptığsa eline sağlık

« Yanıtla #18 : 27 Ocak 2009, 17:28:17 »
Bunları hangi programla yaptılar acaba ?

İçimde istek kabardı hemen bir kaç tane yapmalıyım pacoz* pacoz*

*

Çevrimdışı Medieval2Scotland

• 35
  • William Wallace-Scotland
« Yanıtla #19 : 30 Ocak 2014, 13:22:16 »
kardeşim ben yeniyim yapamıyorum güzel olmuş eline sağlıkta bende url kopyalıyıp yapısıtırıyorum url gözüküyo
En güçlü ordular bile özgürlüğü dindiremez!

Krallar ve Askerler-İskoçya Diriliyor[Hikaye]
http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=106519.0