Oyunlarda işlediğiniz Günahlar(herkes baksın)

• 682 Yanıt
  • 61878 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Oyunlarda işlediğiniz Günahlar(herkes baksın)
« : 18 Ağustos 2009, 18:51:56 »
Arkadaşlar burada oyunlarda işlediğiniz günahları yazalım.(yanlış anlaşılmasın oyun oynamak günahtır falan demiyorum)

Fallout 3

Babasını kaybetmiş çocuğu yanıma alıp çocuk tacirlerine satmak:D:D

Suyum oldığu halde susuzluktan ölmek üzere olan adama su vermemek ve üstüne üstük adamın ölümünü beklemek öldükten sonra adamın neyi var neyi yok soymak

Eskortluk ettiğim tüccarları tenhaya götürüp öldürmek ve soymak

Oblivion

Sırf zırhıını sevdim diye yanımda ki adamları öldürmek

Tw oyunları

Katlettiğim insan sayısını hatırlamamak

Anno serisi

Önce bol bol gelişip nüfusu arttırmak sonrada aldığım vergilerle hepsini ger kaçırmak

GTA serisi

Görev yapacağım yerde o strip clup senin bu bar benim dolaşmak

Devamı gelecek sizlerde paylaşın işlediğiniz günahları biraz gülelim yavv:D:D(yorum yapmazsanız küserim:DD:)

-the path of the righteous man is beset on all sides with the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. blessed is he who in the name of charity and good will shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. and i will strike down upon those with great vengeance and with furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. and you will know that my name is the lord when i lay my vengeance upon thee

*

Çevrimdışı Rolly

• *
  • 474
Ynt: Oyunlarda işlediğiniz Günahlar(herkes baksın)
« Yanıtla #1 : 18 Ağustos 2009, 18:56:00 »
Boyun posun devrilsin kosnik herif pff* yardir* ehue*

« Yanıtla #2 : 18 Ağustos 2009, 18:58:31 »
Vicdan azabı çekiyorum hele falloutta sattığım çocuk çok üzdü beni agla* agla* agla* pişmanım tövbew ediyorum ama gene olsa gene yaparım ehue*
-the path of the righteous man is beset on all sides with the iniquities of the selfish and the tyranny of evil men. blessed is he who in the name of charity and good will shepherds the weak through the valley of darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. and i will strike down upon those with great vengeance and with furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. and you will know that my name is the lord when i lay my vengeance upon thee

*

Çevrimdışı Rolly

• *
  • 474
« Yanıtla #3 : 18 Ağustos 2009, 19:00:46 »
nasıl oyunmuş o çocuk felan satıyon pacoz*

« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2009, 19:02:14 »
Fallout 3 müthiş oyundur yavv (tabi eski oyunların tadı yok o ayrı konu)

Başka günah işleyen yok muyav.

« Yanıtla #5 : 18 Ağustos 2009, 19:06:00 »
Delta Force: Black Hawk Downda bütün sivil halkı pazar yerinde katlederdim. Oynayanlar bilir. ehue*

« Yanıtla #6 : 18 Ağustos 2009, 19:12:30 »
Sende karanlık tarafın ışığını görüyorum kenjiro pacoz*
« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2009, 19:15:27 Gönderen: kratoss »

*

Çevrimdışı army

• **
  • 827
« Yanıtla #7 : 18 Ağustos 2009, 19:14:25 »
Oblivion'da yanımdaki karakterlere saldırı olduğunda hiçbirşey yapmadan onların ölümünü zevkle izlemek.
Morrowind'de assassin loncasına katılıp gelen geçeni kesmek.Ayrıca meseleleri konuşa konuşa değil savaşa savaşa halletmek.
Prince Of Persia'da zamanı bükmek.  pacoz* Ayrıca T2T'da düşmana her vurduğumda çıkan seslerin hoşuma gitmesi bu yüzden düşmana daha bir şiddetli vurmak.  pacoz*
M2TW'da ele geçirdiğim askerleri katlettiğimde çıkan sesten haz almak bu yüzden daha fazla asker katletmek istemek.  pff*
vs...  pff*

« Yanıtla #8 : 18 Ağustos 2009, 19:15:30 »
Counter'da rehineleri öldürürmek... pacoz*

« Yanıtla #9 : 18 Ağustos 2009, 19:15:45 »
COD4 yada COD2 de biri dışarı çıkıp bomba atarken kapıya blok yapıp adamın içeri girememesini sağlamak ve adamın ölmesi  pacoz*  yardir* (silahını beğendiysen silahını almak)

Tibiada (online oyun)

arkadaşlarına hainlik yapıp onları öldürmek ve içinde ne var ne yok soymak :D

canı az adama canıı yükseltsin diye can potu vermek(oyunda çok pahalı birşey can potu) sırf Türk diye.sonra onun şerefsizlik yapıp seni çok güçlü canavarların olduğu bir yere sokmaya çalışması ve yanına eldiğinde ittirip öldürtmesi.
(şerefsizi çok sinirlendim arkadaşları çağırdım adamı 33 lwl den 27 ye kadar düşürüdük oyunda lwl atlamak çok zor ben 23 lwl im 23 lwl i Çok zor oldum.)

Çok güvendiğin bir arıkına şifreni vermen ve çarının tatilden geldikten sonra şifresinin değiştirilmiş olması.

Sırf zevk olsun diye adamı güçlü anarvarlar arasında bırakıp bloklamak ve ölmesini seyretmek :D

KO da

arklarının senin şifreni bilip soyması ve ortalıktan kay bolması  agla*  bnak*

GUNZ da

arkadaşınla beraber kastığın çarının şifresinin arkin tarafından değiştirilip alınması.

AirRivals te

Düşman uçaklarını bir bir düşürmek :D

BattleField Heroeste :D

Nazi Pilotlarını acımadan havada düşürmek ve para şütle atladıktan sonra onları hava tarayıp öldürmek :D

MTW2 de  seni sinir eden ülkelerin ordusunu katletmek  pacoz*

E-repuplikte

Yunanlı eziklerin canını okumak

Silkroadda

Thief olup 20 kervanlı ve 40 Hunter koramasında olan bir Ticaret kervanını 100 thief guildi ile basmak :DSonra paraları bölüşmek.Yada senden güçlü olan birinin şerefsizlik yapıp yerdeki herşeyi alıp kaçması :D

Warcraft 3 te (DOTA)

Adamın uğraşıp emek harcayıp canını azalttığı adamı KS ile almak :D

VS de canı azlamış birine son ultiyikoymak :D

Assasin Creed'de

Suikast işlemek din kardeşlerini öldürmek  agla*

.
.
.

« Son Düzenleme: 18 Ağustos 2009, 19:17:03 Gönderen: gomekurt »

E-repuplik üye olma linki

http://www.erepublik.com/en/referrer/gomekurt
Lütfen bu linkten üye olun 5 gold kazanırsınız.
5 gold  çok büyük bir miktar para ve çok değerlidir.