M2TW Türkçe Çeviri Grubu Başvuruları

• 104 Yanıt
  • 30599 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı selimcan01

• 276
  • No Mercy
Benden bir tavsiye birebir çeviri yapmayın...
Mesela; bir metnin özellike şu haber metinlerinin içine tavsiye, yorum veya deyim tarzı şeyler koyun...

Çok orijinal olur...

Moğollar geliyo sizin a...  ehue* Evet çok orjinal   ehue*

*

Çevrimdışı nedensiz1

• **
  • 921
  • Terörü ve Teröre Destek Verenleri Lanetliyorum!
Grubumuzun logosu çıkmıştır

Sizde "M2TW ve KINGDOMS Türkçe Çeviri Grubu" logosunu imzanıza ekleyip grubumuza destek olabilirsiniz.

Logomuzu imzanıza ekleyebilmeniz için aşağıdaki kod satırını kopyalayıp imzanıza eklemeniz yeterlidir.

Kod: (Bu satırı kopyalayınız) [Seç]
[url=http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=59482.0][img]http://i45.tinypic.com/ta66fn.jpg[/img][/url]
« Son Düzenleme: 04 Temmuz 2010, 15:16:12 Gönderen: nedensiz1 »

*

Çevrimdışı baryu

• 44
Bende katılmak istiyorum ve ingilizcemin yeterli oldugunu düşünüyorum

İsmim:İbrahim
Grubunuza katılmak istiyorum.
İngilizce seviyem:Orta

NOT: İlk mesajım fakat daha önceden de bu siteyi takip ediyordum
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2010, 12:31:55 Gönderen: baryu »

İsmim: Ege  (kralege)
gruba katılmak istiyorum
İngilizce seviyem: 2 Fakat 3 de olabilir.
Çevirilere farklı bir bakış açısı sağlayıp hem çevirip hem de Türkçe'ye ne kadar uygun olduklarını test edebilirim. Böylece ortaya hem daha öz Türkçe hem de daha anlaşılır bir yama ortaya çıkarırız.

*

Çevrimdışı Hastati

• **
  • 13
  • Ben Burda Olduğum Sürece Burası Benli
Arkadaşım yazı dosyalarındaki herşey yabancı dil biliyorum ama internetten ingilizceyi türkçe çevirme yaparak kelimeleri değiştirebilirsin  tbr* tbr* ... Bu sadece öneri ve fikrim  tebessum* ehue*

*

Çevrimdışı eddai

• **
  • 678
  • Vermek istemeseydi, istemek vermezdi.
Hayırlı olsun,ve de kolay gelsin.
Dost istersen Allah yeter.  Evet o dost ise, herşey dosttur.

Yârân istersen Kur'an yeter.  Evet ondaki enbiya ve melaike ile hayalen görüşür ve vukuatlarını seyredip ünsiyet eder.

Mal istersen kanaat yeter.  Evet kanaat eden, iktisad eder; iktisad eden, bereket bulur.

Düşman istersen nefis yeter.  Evet kendini beğenen, belayı bulur zahmete düşer; kendini beğenmeyen, safayı bulur, rahmete gider.

Nasihat istersen ölüm yeter.  Evet ölümü düşünen, hubb-u dünyadan kurtulur ve âhiretine ciddî çalışır.

*

Çevrimdışı nedensiz1

• **
  • 921
Bende katılmak istiyorum ve ingilizcemin yeterli oldugunu düşünüyorum

İsmim:İbrahim
Grubunuza katılmak istiyorum.
İngilizce seviyem:Orta

NOT: İlk mesajım fakat daha önceden de bu siteyi takip ediyordum

Başvurun için teşekkür ederiz. Anarval isimli arkadaşımıza sorduğum soruların aynısını sana da yöneltiyorum:

Başvurun için teşekkür ederim. Görüyorum ki bu forumdaki ilk mesajın. Farklı bir kullanıcı üyeliğin var mı yoksa ilk defa mı üye oluyorsun? Forumumuzu düzenli olarak takip etme imkanın olucak mı? (En azından haftada 1)

İsmim: Ege  (kralege)
gruba katılmak istiyorum
İngilizce seviyem: 2 Fakat 3 de olabilir.
Çevirilere farklı bir bakış açısı sağlayıp hem çevirip hem de Türkçe'ye ne kadar uygun olduklarını test edebilirim. Böylece ortaya hem daha öz Türkçe hem de daha anlaşılır bir yama ortaya çıkarırız.

Başvurun için teşekkür ederiz.

Arkadaşım yazı dosyalarındaki herşey yabancı dil biliyorum ama internetten ingilizceyi türkçe çevirme yaparak kelimeleri değiştirebilirsin  tbr* tbr* ... Bu sadece öneri ve fikrim  tebessum* ehue*

Önerin için teşekkür ederiz. Evet internette çeşitli çeviri programları ve ayrıca Google'ın hizmet olarak sunduğu bir çeviri sistemi var:
http://translate.google.com.tr/
Ancak bu programların hiç biriyle yazım ve dilbilgisi kurallarına uygun düzgün Türkçe metinler elde edilemiyor. Bu sebeple bizde bu programları kullanmayı tavsiye etmiyoruz.

Hayırlı olsun,ve de kolay gelsin.

Teşekkürler. tbr*
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2010, 17:26:31 Gönderen: nedensiz1 »

*

Çevrimdışı baryu

• 44
Başvurun için teşekkür ederiz. Anarval isimli arkadaşımıza sorduğum soruların aynısını sana da yöneltiyorum:

Başvurun için teşekkür ederim. Görüyorum ki bu forumdaki ilk mesajın. Farklı bir kullanıcı üyeliğin var mı yoksa ilk defa mı üye oluyorsun? Forumumuzu düzenli olarak takip etme imkanın olucak mı? (En azından haftada 1)

Farklı bir üyeligim yok ilk defa kaydoldum fakat medieval oynadıgım için sürekli bu forumu takip ediyordum.Takip etme imkanım ise şöyle ;
Haftasonları giremem nete fakat haftaiçi rahat bir şekilde girebilirim.
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2010, 18:32:52 Gönderen: baryu »

*

Çevrimdışı Mert60

• 1155
  • 党卫军
benim seviyeme 'temel'de yazabilirsin abi güveniyorum kendime tebessum*

*

Çevrimdışı nedensiz1

• **
  • 921
benim seviyeme 'temel'de yazabilirsin abi güveniyorum kendime tebessum*

Madem bu kadar iddalısın listeye aldım, ama yakın bir zamanda ufak bir çeviri mülakatı yapıcaz haberin olsun.