Anket

Medieval 2 total war da en güçlü devlet hangisi?

England
25 (10.8%)
France
7 (3%)
The holy roman empire
26 (11.2%)
Spain
7 (3%)
Venice
5 (2.2%)
Sicily
0 (0%)
Milan
5 (2.2%)
Scotland
5 (2.2%)
Byzantine empire
3 (1.3%)
Russia
1 (0.4%)
Moors
0 (0%)
The turks
77 (33.2%)
Egypt
5 (2.2%)
Poland
2 (0.9%)
Portugal
1 (0.4%)
Denmark
3 (1.3%)
Hungary
0 (0%)
The mongols
15 (6.5%)
Timurids
37 (15.9%)
The papal states
6 (2.6%)
Aztecs
2 (0.9%)

Toplam Oy Verenler: 232

Medieval 2 total war da en güçlü devlet hangisi?

• 102 Yanıt
  • 26883 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ynt: Medieval 2 total war da en güçlü devlet hangisi?
« Yanıtla #100 : 03 Aralık 2013, 20:18:49 »
Türkler tabiki :)

Ya bir yol bulacağız,ya da bir yol yapacağız. 

Hannibal Barca

« Yanıtla #101 : 20 Şubat 2017, 19:46:22 »
sirf bu yorumu yazmak için üye oldum bende bayadir oynuyorum ama osmanlidan başka devletle hiç oynamadim diğerlerini bilmiyorum türkleri biraz güçsüz diyosunuz  ama ben pek öyle düşünmüyorum  erken zamanda piyade ve süvari sikintisi çeksede ilk turnlarda hemen bi diplomat ve  bi iki tüccar birde gemi çikartirsaniz  diplomati ticaret anlaşmalari için bütün heryeri dolandirarak tüccarlarda timbuklu da altin toplatirsaniz ekonomi biraz canlaniyor bizans  ticaret anlaşmasi ve misirla ittifak yapinca  işler yolunda ufak bi birlikle tiflis ve adana görevleri konyada bizans saldirina biraz dayanacak kadar asker birakirsaniz zaten bizans ilk saldirisini püskürttükten sonra bizansa cihad ilan ettirirseniz biraz duraksiyolar doğuyla uğraşacak az bi vakit kazandiriyor mogollar gelemeden  antakyaya cihad yapip alirsaniz burda surlari ve askeri birlikleri buraya toplarsaniz mogollari çok yipratirsiniz  zaten ilk misir a savaş ilan ederse biraz daha nefes alirsiniz sonunda kaleyi alirlar ama gücünün yarisindan çogu gider vur kaç taktiği ve  kale savunmasi yapmassaniz çabuk hacamat ediyorlar :) bizans bence kolay lokma  mogollarla uğraşirken  bizans saldiriyor  ama fazla bi etkisi olmuyor kale kuşatmada yeteneksizler  türklerle oynamak gerçekten zor ne yapsanda bütün ülkeler hep ccehpe aliyorlar  anlaşmalar felan çok zor ama türklerle oynamayi seviyorum  zor olmasi beni cezbediyor konuyu hortlattıysam kusura bakmayin :)

« Yanıtla #102 : 20 Şubat 2017, 22:47:16 »
Moğollarla uğraşmaya gerek bile yok. Suikastciler yetiyor.