Anket

Medieval 2 total war da en güçlü devlet hangisi?

England
25 (10.8%)
France
7 (3%)
The holy roman empire
26 (11.2%)
Spain
7 (3%)
Venice
5 (2.2%)
Sicily
0 (0%)
Milan
5 (2.2%)
Scotland
5 (2.2%)
Byzantine empire
3 (1.3%)
Russia
1 (0.4%)
Moors
0 (0%)
The turks
77 (33.2%)
Egypt
5 (2.2%)
Poland
2 (0.9%)
Portugal
1 (0.4%)
Denmark
3 (1.3%)
Hungary
0 (0%)
The mongols
15 (6.5%)
Timurids
37 (15.9%)
The papal states
6 (2.6%)
Aztecs
2 (0.9%)

Toplam Oy Verenler: 232

Medieval 2 total war da en güçlü devlet hangisi?

• 102 Yanıt
  • 26935 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı mettuzo

• *
  • 317
  • Tarih değil ; hatalar tekerrür eder
Ynt: Medieval 2 total war da en güçlü devlet hangisi?
« Yanıtla #20 : 11 Ocak 2012, 03:09:07 »
burada anlatmak istediğim şey bire bir karşılaştırmadaki üstünlüktür. Yani birim karşılaştırmaları. Oyunu yapanlar zaten kasıtlı davranmışlar sipahi ve yeniçeriler zayıf.

*

Çevrimdışı TemplarKnights

• 255
  • Dostlarını Yakın Tut Düşmanlarını Daha Yakın.
« Yanıtla #21 : 11 Ocak 2012, 16:10:09 »
en iyi birlikler sicilyalılarda bence sekil*

Dostlarını yakın tut düşmanlarını daha yakın.

Michael Corleone

*

Çevrimdışı kaan_zorba

• English Longbowman
  • **
  • 6489
  • Dünya Savaşı Gezgini ...
« Yanıtla #22 : 05 Şubat 2012, 00:04:37 »
Spain hem infantry olarak hem cavalry olarak hemde okçu olarak Çok çok iyi bir Millet. Benim Oyum Spain'e.

dov* dov*

Our Life Is Made By The Death Of Others...
Leonardo Da Vinci.

*

Çevrimdışı BMM-BioMechanicMen

• **
  • 6
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #23 : 13 Ağustos 2012, 15:36:33 »
Bu dedikleriniz oyuncudan oyuncuya değişir.Mesela kaan sen daha önce hiç camp. başlarken ülkelerin str. weak. okudunmu?Her devlet bir yandan zayıf bir yandan güclü.HRE yıkılmadı mı dediniz?4 defa yıkıldığını gördüm.Ayrıca hre çok güçlü diğen arkadaşlar İng ve özellikle fransaya karşı pek güclü olmuyor hele en zor da oynarsanız pek kalamazsınız....Ama oyum Timburl?yk'e :) Adam geldiği gibi geçiyo.Hem ordusundaki asker ve teknoloji bakmından moğollardan daha da güçlü.Ayrıca oynayabiliriz de onlarla... ehue* ehue* ehue*

*

Çevrimdışı Janisarry96

• **
  • 770
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #24 : 15 Ağustos 2012, 13:10:00 »
ben hem etwde hemde med2de sanki oyuna çıkmadan 2-3 gün kalmış ve adamlarda türkleri yapmamışlar son ana yetiştirmeye çalışılıyor gibi bu hembirim güçleri hemde tip olarak hemde kültür olarak
ama med2de kampanyada en güçlü devlet ispanyollar sonra türkler tğrklerin iyi olmasının sebebide çevresindeki rebel şehirleri ama erken dönem ve orta dönemd türkler süvari olarak sıkıntı yaşıyo sipahiler vrupanın feodallerine ve başka süvarilerine karşı yetersiz

*

Çevrimdışı SaykorHan

• **
  • 6106
  • Legendary Commander
« Yanıtla #25 : 15 Ağustos 2012, 15:08:03 »
ben hem etwde hemde med2de sanki oyuna çıkmadan 2-3 gün kalmış ve adamlarda türkleri yapmamışlar son ana yetiştirmeye çalışılıyor gibi bu hembirim güçleri hemde tip olarak hemde kültür olarak
ama med2de kampanyada en güçlü devlet ispanyollar sonra türkler tğrklerin iyi olmasının sebebide çevresindeki rebel şehirleri ama erken dönem ve orta dönemd türkler süvari olarak sıkıntı yaşıyo sipahiler vrupanın feodallerine ve başka süvarilerine karşı yetersiz

Dostum, ispanyollarda conqisdatorlar sadece amerika şehirlerinde çıkıyor. O da en erken 170. tura falan denk gelir. Ama moors dismounted cristian guard ve cristian guard ı çok daha erken çıkarabiliyor. Hatta camel gunnerdan bahsetmiyorum bile. Bence kampanya için moors daha güçlü isp ve portekizden. Ama multi savaşlarda pikemen ve pavise yardımıyla isp-port daha güçlü oluyor.

En güçlü devlet türkler kesinlikle. Ama Danimarka ile Rusyanın baltalı askerlerini hiçe saymayın. Duman ederler adamı. Özellikle de dismounted dvor diye bir okçusu var rusların. Hem missile 11 hem melee atağı 11. Ayrıca dikkat edilmesi gereken nokta adamın elinde balta var.  sk* Feudalleri liğme liğme doğrar. Avrupayı Rusya ve Danimarka ile çok güzel istila edebilirsiniz bu askerler ile.
Geçmişe mazi derler.
Ulaşmak isteyen varsa
https://www.facebook.com/groups/147978415832440/

burada beni bulabilirsiniz.

*

Çevrimdışı Janisarry96

• **
  • 770
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #26 : 15 Ağustos 2012, 15:25:31 »
danimarkayı süvari ile çok rahat yenersinizde moorsların bir tane iyi birimi var bence christian guard  ve moorslar kampanyada çok zor bir devlet savaşmay bilmiyorsanız sakın başlamayın portekiz ve ispanya doğuştan düşman sicilya veya papada çıkarma yapabilir topraklarınıza.bide o rusları ben hiç anlamadım utanmasalar ortaçağda sürünen rusları bizden güçlü yapıcaklar tsar guardı bizden iyi dvor cavalary ve okçusu sipahi ve yeniçeri okçusunda  iyi cossack musketeerda yeniçeri tüfekçisiyle aynı bi tek piyadelerimiz daha iyi ama onlarında bredriche çok ucuz

*

Çevrimdışı Abd

• *
  • 2232
« Yanıtla #27 : 15 Ağustos 2012, 16:05:14 »
Ya arkadaşlar darılmayın da bişi sorcam. Aynı konudan forumda 1 mılyon tane var. Neden bununla ılgılı konu açıp duruyonuz?

*

Çevrimdışı SaykorHan

• **
  • 6106
  • Legendary Commander
« Yanıtla #28 : 15 Ağustos 2012, 16:47:20 »
Berdiche axemen resmen felaket. Yazdığı gibi değil. Çok kötü. Hiç bi halta yaramaz.
« Son Düzenleme: 15 Ağustos 2012, 16:58:35 Gönderen: SaykorHan »
Geçmişe mazi derler.
Ulaşmak isteyen varsa
https://www.facebook.com/groups/147978415832440/

burada beni bulabilirsiniz.

*

Çevrimdışı cagatay11

• 287
  • agincourt...
« Yanıtla #29 : 15 Ağustos 2012, 16:57:13 »
milan da baya güçlü aslında.