medieval 2 total war encountered an unspecified error and will now exit

• 27 Yanıt
  • 34965 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı King IV. Alfanso

• *
  • 2030
  • You Will Never Walk Alone
ya arkadaslar nolur yardım edin bu sorunu bi türlü çözemedm oyun orjinal gece gündüz bulmaya calısyom yarım edin lütfennn  agla* agla* agla* agla*
Oyun orjinal mi değil mi?Ona göre yardım edebilirim.
Sicilya Ve Kuzey Afrika Kralı

*

Çevrimdışı BarbarionRome

• 1987
  • lanetullahi aleyhim
 Alfonso Adam Orjinal Demiş Zaten  tbr* Ama Bence Medieval 2 De O Kadar Da Kayırmamak Lazım.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2014, 22:17:57 Gönderen: BarbarionRome »

*

Çevrimdışı King IV. Alfanso

• *
  • 2030
  • You Will Never Walk Alone
Alfonso Adam Orjinal Demiş Zaten  tbr* Ama Bence Medieval 2 De O Kadar Da Kayırmamak Lazım.
Haklısın görmemişim  bnak*

Soruna dönersek oyunun tüm dosyalarını (%AppData%  dahil) sil,oyunu tekrar kur.Benim bildiğim bu yol ile oyunun o sorunu kalkıyordu.
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2014, 22:22:04 Gönderen: King IV. Alfanso »
Sicilya Ve Kuzey Afrika Kralı

Git orjinal al sorun kalmaz,korsana destek yok.

ya bak oyunlardane zaman bi sıkıntı çıksa çözümü ararken hep senin gibi tipleri görüyorum ne bok olursa olsun sana sövmek için kayıt oldum ulan amını ırzını siktiğimin evladı korsana destek yokmuş lan herkesin durumumu var sanıyosun lan orul orul orosbu çocukları 3-5 kuruş biriktirip pc alıyoruz oyun indiriyoruz senin gibi veledi zina amın evlatları canımı sıkıyor siktir git bak yedi ceddini sikerim

Descr strat içerisinde daha önce de değişiklik yaptım ama hata falan vermemişti. Aile ağacını, isimleri falan değiştirdim, başlangıç şehirlerini değiştirdim. Bu kez hata verdi. Tam savaşa girerken bu hatayı vermeye başladı.
Bu hatayı vermesinin sebebini bilen var mıdır?
(Orjinal desc strat yedeği var. Onunla değiştirip orjinal haline getirmek sorun değil)

Durum sandığımdan da ciddiymiş. Üstünde oynadığım tüm dosyaları orjinalleriyle değiştirdim. Ama yine de aynı hatayı alıyorum.
Şimdi steam üzerinden tekrar 12 saat yüklenmesini mi bekleyeceğim  kizgin*
Silip yeniden yüklemekten başka çare yok mu?

Tüm hepsini orijinal dosyalarla değiştirdikten sonra çalışması lazım. Unuttuğun bir şey olmalı..

Arkadaşlar Medieval Total War 2 ve Kingdoms'u sorunsuz oynuyorum ama Third Age Total War'ı yükledim ve oyuna girerken bu hatayı alıyorum. Ne yapmam gerekiyor?