Total War Tarihi

• 35 Yanıt
  • 16995 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı MedievalMusti99

• **
  • 3290
  • Eskiler eskiden güzeldi.
Ynt: Total War Tarihi
« Yanıtla #10 : 03 Mart 2012, 15:02:13 »
Fall of The Samurai farklı bir oyun mu ?

*

Çevrimdışı ysuuf77

• *
  • 2679
« Yanıtla #11 : 03 Mart 2012, 15:08:56 »
Evet.

*

Çevrimdışı reddtiger

• *
  • 2368
  • тихий шторм
« Yanıtla #12 : 03 Mart 2012, 15:09:49 »
Sağolun beyler tbr*

Fall of The Samurai farklı bir oyun mu ?

Hocam buna evet diyebiliriz. Çünkü kendi başına bağımsız yüklenebilen ve shogun'dan zaman ve konsept olarak 400 yıl sonrayı konu alan bir oyun. Dolayısıyla içerikte farklı.
Tıpkı ETW'den sonra NTW'nin çıkması gibi oda aynı bu tarzda olmuştu. NTW'de STW2 FOS'da standalone çıkan ek paketler yani, ana oyun gerektirmeyen kendileri başlı başına farklı olan oyun olan ek paketler. Kendilerinden bir önceki oyunun yapay zekası grafiği  vs. donanımsal olarak güçlendirilir.

Yani kısaca shoguna gelen bir standalone ek pakettir fakat başlı başına farklı bir oyundur ayıra biliriz.

Si Vis Paces Pare Bellum

*

Çevrimdışı MedievalMusti99

• **
  • 3290
  • Eskiler eskiden güzeldi.
« Yanıtla #13 : 03 Mart 2012, 15:13:40 »
CA ayrı bir oyun olarak görüyor mu peki ? (Bu arada 1000. mesajımı atıyorum.)

*

Çevrimdışı guvenaga

• 53
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #14 : 03 Mart 2012, 15:17:50 »
NTW'DA diğer twler gibi imperial yani hikaye modu varmı sırf savaş değil dimi
?Benim düşmanım çoktur, benimle eşit olan yoktur. Zeytin ağaçları gölgesinde İtalya fethedilemez dediler? Firavunların ve Kralların bölgesi Mısır asla küçük düşürülemez dediler?  Karların ve ormanların içindeki Rusya evcilleştirilemez dediler? Şimdi hiçbir şey söyleyemiyorlar. Benden korkuyorlar. Doğal bir felaket gibi, yıldırım ve ölüm saçan? Diyorum ki Ben Napolyon?um. Ben İmparatorum.?

*

Çevrimdışı reddtiger

• *
  • 2368
  • тихий шторм
« Yanıtla #15 : 03 Mart 2012, 15:21:14 »
Hayırlı olsun  kirp*

Şuan daha çıkmadığı için bir ek paket gibi. Fakat yabancı oyuncularda herkezde oyunu farklı bağımsız olarak görüyor. Ki standalone olması CA'nında oyunu bu şekilde görüyo olmasına yorumlanabilir.
Oyun başlıbaşına farklı zaten tek ortak nokta japonya ve samuraylar.

NTW'DA diğer twler gibi imperial yani hikaye modu varmı sırf savaş değil dimi

NTW hikaye şeklinde ilerler. Önce italyayayı oynarsın kampanyayı kazanırsın, mısır kampanyası aktif olur, ardından mısır kampanyasını kazanırsın avrupa kampanyası aktif olur. Yani hikaye şeklinde napolyonun yükselişini rusya üzerine yürümesini konu alıyor işte.
Artı olarak koalisyon kampanyası vardır burdada ingiltere,avusturya,prusya ve rusyayala oynarsın. Yani modsuz saf orjinal oyunda frasada dahil bu beş devletle oynarısn. Oyun avrupadaki napolyon savaşlarına konsantre olmuştur. Eğer mod yüklersen diğerdevletlerde oynayabilirsin.
« Son Düzenleme: 03 Mart 2012, 15:23:51 Gönderen: reddtiger »

Si Vis Paces Pare Bellum

*

Çevrimdışı guvenaga

• 53
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #16 : 03 Mart 2012, 15:57:09 »
NTW'da gemiler arası savaşlarda iki düşman geminin birbirine ip gönderip savaşması varmı
?Benim düşmanım çoktur, benimle eşit olan yoktur. Zeytin ağaçları gölgesinde İtalya fethedilemez dediler? Firavunların ve Kralların bölgesi Mısır asla küçük düşürülemez dediler?  Karların ve ormanların içindeki Rusya evcilleştirilemez dediler? Şimdi hiçbir şey söyleyemiyorlar. Benden korkuyorlar. Doğal bir felaket gibi, yıldırım ve ölüm saçan? Diyorum ki Ben Napolyon?um. Ben İmparatorum.?

*

Çevrimdışı reddtiger

• *
  • 2368
  • тихий шторм
« Yanıtla #17 : 03 Mart 2012, 15:58:13 »
Evet var tbr*

Si Vis Paces Pare Bellum

*

Çevrimdışı guvenaga

• 53
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #18 : 03 Mart 2012, 16:08:06 »
Evet var tbr*

saolun RTW'de anadoluyu feth ettim mısır bana saldırdı onunla uğraşıyorum

*

Çevrimdışı Hashasim the MERCİLESS

• **
  • 5234
  • Bonzai Adamı Bozai...
« Yanıtla #19 : 03 Mart 2012, 17:29:27 »
Hayatımda ilk oynadığım bilgisayar oyunudur TW hiç unutmam ilk oynadığımda Roma Total War dır. Medieval 1 in de cd si duruyo halen evde saklıyom onu emektar. Bu arada güzel paylaşım olmuş eline emeğine sağlık. tbr*
Biz Anadolu'ya kardeşlik Türküleriyle gelmedik!
'Kurt Başlı Sancağımız'. Kan damlayan kılıçlarımızla geldik.

DİREN DOĞU TÜRKİSTAN...