[Rehber] Birimlere Fazladan Model Ekleme

• 2 Yanıt
  • 1616 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

[Rehber] Birimlere Fazladan Model Ekleme
« : 25 Mart 2012, 18:33:50 »
Bu rehberimizde milkshape gibi programlar olmadan sadece pack file manager'da copy paste yöntemiyle bir birimin modelini değiştirmeyi yada yeni bir model eklemeyi öğreneceğiz..

Adım1:

Pack File Manager
[close]

Yukarıdaki linkten Pack File Manager programını indirin ve istediğiniz yere kurun.

Adım2:

İndirdiğimiz Programı açalım ve Masaüstü kısmına yönlendirelimki dosya eklerken hata olmasın.

Adım3:

Önermiş oldugum Shogun2 TürkTotalWar Modu modu üzerinden çalışmanızı öneririm ben bu pack. dosyasını açtığınızı var sayarak anlatacağım çünkü..

Adım4:

Açtık. Şimdi variantmodels kısmına oradan units kısmına gelin aynı resimdeki gibi ;

Adım5:

Ben nodachi samurayların kel kafasına miğfer eklemek istiyorum bu miğfer modelleride diğer samuray birimlerinde var ben katana samuraylardaki bir miğferi nodachilere aktarıcağım oda şöyle olucak ;

İlk önce bi nodachi samurayların varietylerine bir bakalım ;

Adım6:

Yukarıyı inceledikten sonra katana samurayların variety kısmına gelin oradan helmet kısmına tıklayın ve istediğiniz model ve kaplama dosyalarını kopyalayın (modelinin yanındaki adres kaplamasını belirtir yani modelin yanındaki kaplamayı seçin.)

Adım7:

Tekrar nodachi samuray variety kısmına gelin oradan helmet kısmına resimdeki gibi boş adres ekleyin ve katana samuraydaki miğfer model ve kaplamalarından birini o

Sonuç:

İsterseniz sizde bir birimi bu hallere sokabilirsiniz  bdr*

Herkese kolay gelsin  http://www.totalwar-turkiye.com*
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2014, 00:17:01 Gönderen: mehmetozan »

*

Çevrimdışı forever_ducale

• fsociety
  • **
  • 11256
Ynt: [Rehber] Birimlere Ekstradan Model Ekleme (Shogun2)
« Yanıtla #1 : 25 Mart 2012, 23:08:15 »
Eline sağlık çok güzel bir şeye benziyor.Atlı okçuda yapılabilinir dimi bu yöntem ile ve mod klasörü nasıl yapıyoruz ?

Ynt: [Rehber] Birimlere Fazladan Model Ekleme
« Yanıtla #2 : 24 Mart 2015, 18:55:09 »
Ben de bu tarz bilgiler arıyordum ama resimleri güncelle ye bilir misiniz ?