Napoleon Total War Çalışmayı Durdurdu[Çözüm]

• 14 Yanıt
  • 6684 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
  • Gerçek, zamanın tek kızıdır.
 Arkadaşlar bir çok çözüm var bu en basitieğer olmaz ise başka çözümlerde yollayabilirim. Oyununuzun orijinal olması gerek.

1-)Steamı kapatın.
2-)Steamın program filesteki dosyalarına girin.
3-)İki tane BLOB uzantılı dosya var onları silin.
4-)Steamı açın e steamın yapacağı güncellemeyi bekleyin.
5-)Oyuna girin.
6-)Tekrar atarsa özelden ulaşın ID:1yusuf1515  tbr*

2.Yol

Orjinal ise: Steam kapalıyken program files > Steam > "AppUpdateStats.blob" ile "ClientRegistry.blob" ları sil. Başlat > çalıştır > gelen küçük pencereye "%appdata%" yaz enter 'la. Açılan Pencereden The Creative Assembly klasörüne gir ve Shogun2 klasörünü sil. Daha sonra; başlat menüsü -> donatılar -> komut istemine sağ tıkla "yönetici olarak çalıştır'ı seçin, gelecek siyah ekrana bcdedit /set increaseuserva 2500 yaz, enter'a bas. İşlem tamam yazısı gelince bilgisayarını yeniden başlat. Bilgisayarınız yeniden açılınca Steam'i çalıştırın. Bikaç saniye güncelleme yapıcaktır. Ardından Steam kütüphaneye girin, oyunu sağ tıklayın, özellikler deyin, "yerel dosyalar" sekmesinden oyunun içerik dosylarını doğrulatın. Doğrulatma bittikten sonra eğer Steam indirme yapıyorsa bekleyin. Zaten birkaç dakikada biter. Ardından oyuna giriniz.

bu yöntem 64 bit'lerde çözüm sunmaktadır. 32 bit'lerde ise bazen olmamaktadır. Eğer sisteminiz 32 bit ise, ve bu yöntem işe yaramadıysa Kayıt Defterinden silin. Oda olmadıysa bilgisayarınızı formatlayın ve oyunu tekrar yükleyip bu işlemi tekrar gerçekleştiriniz...

Arkadaşlar NTW ve sonrası oyunlarda bu hata var bu hatanın çözümü ise yukarıda verildi..!  tbr*

*

Çevrimdışı dogukanking

• *
  • 2050
  • Sultan Mur?d-i r?bi(4.murat)
Ynt: Napoleon Total War Çalışmayı Durdurdu[Çözüm]
« Yanıtla #1 : 27 Ocak 2013, 17:33:44 »
Host'a bir çözüm bulsana Yusuf. Hacı bi ona çözüm yok.
D.Karaaslan...

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #2 : 27 Ocak 2013, 17:36:57 »
 Var. Onun çözümü tedbir olarak var. Mod yüklemeden önce yedek dosya al. Sonra güncelleştirmeli 2,3 haftada kontrol et. Dosyaları doğrulat. Hiç olmadı tekrar yükle.

*

Çevrimdışı dogukanking

• *
  • 2050
« Yanıtla #3 : 27 Ocak 2013, 17:43:14 »
Bu arada turnuva iptal oldu kanka millet çıktı mod'a başlıyor mı?
D.Karaaslan...

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #4 : 27 Ocak 2013, 17:43:49 »
 yardir* Akçelerimi verin ulan..! Şaka şaka başlarız haftaya bu hafta işim var.

*

Çevrimdışı dogukanking

• *
  • 2050
« Yanıtla #5 : 27 Ocak 2013, 17:45:03 »
Ok haftaya başlarız akçe sistemi devam etse valla yollayacaktım Eternty beni sibir etti zaten.
D.Karaaslan...

« Yanıtla #6 : 03 Şubat 2013, 19:21:52 »
hocam biz multi kampanyalarında oynarken 60-80 tur arasında bu hatayı çok veriyor.Acaba düzelirmi

*

Çevrimdışı II.Bayezıd

• **
  • 3852
« Yanıtla #7 : 03 Şubat 2013, 20:41:30 »
 Eğer bunu uygularsanız düzelir.

*

Çevrimdışı ertasex

• *
  • 1
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #8 : 13 Şubat 2013, 17:33:29 »
Arkadaşlar bir çok çözüm var bu en basitieğer olmaz ise başka çözümlerde yollayabilirim. Oyununuzun orijinal olması gerek.

1-)Steamı kapatın.
2-)Steamın program filesteki dosyalarına girin.
3-)İki tane BLOB uzantılı dosya var onları silin.
4-)Steamı açın e steamın yapacağı güncellemeyi bekleyin.
5-)Oyuna girin.
6-)Tekrar atarsa özelden ulaşın ID:1yusuf1515  tbr*

2.Yol

Orjinal ise: Steam kapalıyken program files > Steam > "AppUpdateStats.blob" ile "ClientRegistry.blob" ları sil. Başlat > çalıştır > gelen küçük pencereye "%appdata%" yaz enter 'la. Açılan Pencereden The Creative Assembly klasörüne gir ve Shogun2 klasörünü sil. Daha sonra; başlat menüsü -> donatılar -> komut istemine sağ tıkla "yönetici olarak çalıştır'ı seçin, gelecek siyah ekrana bcdedit /set increaseuserva 2500 yaz, enter'a bas. İşlem tamam yazısı gelince bilgisayarını yeniden başlat. Bilgisayarınız yeniden açılınca Steam'i çalıştırın. Bikaç saniye güncelleme yapıcaktır. Ardından Steam kütüphaneye girin, oyunu sağ tıklayın, özellikler deyin, "yerel dosyalar" sekmesinden oyunun içerik dosylarını doğrulatın. Doğrulatma bittikten sonra eğer Steam indirme yapıyorsa bekleyin. Zaten birkaç dakikada biter. Ardından oyuna giriniz.

bu yöntem 64 bit'lerde çözüm sunmaktadır. 32 bit'lerde ise bazen olmamaktadır. Eğer sisteminiz 32 bit ise, ve bu yöntem işe yaramadıysa Kayıt Defterinden silin. Oda olmadıysa bilgisayarınızı formatlayın ve oyunu tekrar yükleyip bu işlemi tekrar gerçekleştiriniz...

Arkadaşlar NTW ve sonrası oyunlarda bu hata var bu hatanın çözümü ise yukarıda verildi..!  tbr*

Bunlar hicbir işe yaramadı, orjinal oyun geçen sene yükledim bu problemle karşılaştım sonrada vaktim olmadı ilgilenmedim bugün bir bakayım dedim yine aynı sorun kendin savaşmayı seçince çalışmayı durduruyor.

yukarıda yazdıklarını denedim sorun düzelmedi ekran kartını güncelledim düzelmedi sonra sildim yeniden yükledim yine aynı sorun. Patch falan yüklemedim CD lerin içine baktım herhangi bir exe dosyası yoktu zaten napolyon için.

Yıllardır oynarım total war ama bu steam sayesinde nefret etmeye başladım bir günde yükleniyor zaten sonra çalıştırıyorsun çalışmıyor hemde dünyanın parasını verip orjinal oyun alıyoruz.

Buna bir çözüm yokmu arkadaşlar.

« Yanıtla #9 : 01 Mart 2013, 19:54:10 »
Bunlar hicbir işe yaramadı, orjinal oyun geçen sene yükledim bu problemle karşılaştım sonrada vaktim olmadı ilgilenmedim bugün bir bakayım dedim yine aynı sorun kendin savaşmayı seçince çalışmayı durduruyor.

yukarıda yazdıklarını denedim sorun düzelmedi ekran kartını güncelledim düzelmedi sonra sildim yeniden yükledim yine aynı sorun. Patch falan yüklemedim CD lerin içine baktım herhangi bir exe dosyası yoktu zaten napolyon için.

Yıllardır oynarım total war ama bu steam sayesinde nefret etmeye başladım bir günde yükleniyor zaten sonra çalıştırıyorsun çalışmıyor hemde dünyanın parasını verip orjinal oyun alıyoruz.

Buna bir çözüm yokmu arkadaşlar.

orjinal aldığımız oyundada böyle yapıyorsa ..