Hayattan Aldığınız Dersler

• 220 Yanıt
  • 22925 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı bozkirsovalyesi

• Forumun Ara?t?rmac?s?
  • *
  • 5308
Ynt: Hayattan Aldığınız Dersler
« Yanıtla #10 : 25 Mayıs 2013, 23:13:36 »
Ladon

Kızların hep zarar veren, zararlı şeyler kullanan erkeklere özenmesi  Bunu bir türlü anlayamıyorum.

Ben bunu 12- 13 yıl önce çözdüm. ICQ kullandığım zamanlardı. Hata bizdeymiş artık kadınları anlıyorum. 
Bilim de bunu kanıtladı. Doğadaki tüm dişiler sürünün en güçlü erkeğine eğilimlidir. Çünkü bu erkeklerin
yavrularının yaşaması ihtimali daha yüksektir.

İnsanlarda da kadınlar içgüdüsel davranıyor. Onlar iyi erkek istemiyor - erkek gibi erkek istiyor. Hep
kaybeden ben bile - daha kaba ve erkeksi olduğumda kolayca kazanmaya başladım.

Hata bizim gibi iyi erkeklerde. Kadınları da erkekler gibi sanıyoruz ama değiller bizde kadın olsak onlar
gibi olurduk. Kadın gözüyle bakınca gerçekten de iyi erkekler erkeğe benzemiyor. Ezik ve çocuksu oluyor.

Çoğu insanın göründüğü gibi olmadığı, bazen size davrandığı gibi bile olmamaları.
Onu anlamanız için biraz dertlerinizi paylaşmanız gerekliliği.

İnsanlar güçsüzlüğün verdiği gerçekçilikle oportünist oluyor. Oportünist = duruma göre davranan.
Daha fazla kendine güvenen insanlar dışarıya karşı da daha dürüst. Bu konuda özellikle erkek
türünün çok daha güvenilmez olduğunu özellikle belirteyim. Hemcinslerimden utanıyorum.  bnak*

-------------------------------------------------------------------- 

Apeiron

İyi niyetinizin daima birileri tarafından suistimal edileceği. 

Yine aynı nedenden böyleler. Ezik insanlara - kendine saygısı olmayan / kendini adam yerine koymayan
insanlara güvenmeyin. Onlara iyilik etmeyin. Kendine saygısı olmayan - kendini aşağılık gören insanlar
asla başkasına minnet duymazlar ama her zaman başkalarını kıskanırlar.

Çünkü içinden kendi kendine söven bu insanlarda zaten kendisinden utanma duygusu da kalmıyor.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Ayna

Dünya nazlı bir Türk kızı gibi, peşinden ne kadar koşarsan o kadar kaçıyor...

Sorun kızlarımızda değil erkeklerimizde. Erkekler bu kadar ısrarla ve aptalca peşlerinden giderse
kızlarda o kadar kendini beğeniyor. Erkeklerimiz aptal ve kız tavlamak için herşeyi yapabileceklerini
ortaya koyunca kızlarda bu aptalları kullanıyor tabi.
« Son Düzenleme: 25 Mayıs 2013, 23:15:39 Gönderen: bozkirsovalyesi »
LÜTFEN LİNKTEN GİRİP FİKİRLERİNİZİ YAZINIZ.

http://www.totalwar-turkiye.com/twforum/index.php?topic=78969.0
----
----
----

Lütfen forumda kendi aranızda tartışmayın. Bir yerde sorun olduğunu düşünüyorsanız özel mesaj atın ilgilenelim.

Forumda adaletsizlik olmamalı. Yönetici olarak işimiz bu zaten. Biz bazı şeyleri gözden kaçırıyorsak siz bizlere haber verin.

*

Çevrimdışı Atlas

• 1065
  • Never say never to panda .
« Yanıtla #11 : 27 Mayıs 2013, 18:24:11 »
- İyi niyetinizin daima birileri tarafından suistimal edileceği.

Bu duyguyu biliyorum usta , bir çok yerde yaşadım bunu ..
Rahat yaşamak uğruna gerçeği mezara mı götüreyim , yoksa halka gerçeği anlatmak uğruna ölümü mü göze alayım ?

Turan Dursun

*

Çevrimdışı Cobra

• *
  • 433
« Yanıtla #12 : 27 Mayıs 2013, 18:38:48 »
- Kızlar hiç bir zaman dertlerini döktüğü erkeklerle sevgili olmazlar .

Hocam buna katılmıyorum. O iletişim kurduğun kıza, sana ve duruma bağlı. Tam tersine ben kızların yakın arkadaşlarından korkarım. İyi bir dinleyici kızların aradığı önemli bir özellik.

-Bu dünyanın merkezi değilim/değilsin/değil/değilsiniz/değiller. Bu dünyanın merkeziyiz.

-Ve apayrı bir ders:
Akrep ve kurbağa derenin kenarında karşılaşırlar. Akrep kurbağadan kendisini derenin karşı kıyısına geçirmesini ister. Kurbağa akrebin kendisini sokacağını düşünerek başta bu işe yanaşmasa da akrep ısrarını sürdürür. Boşuna endişe etme der kurbağaya. seni sokarsam bende suda boğulup, ölürüm. Bir süre sonra bu mantık kurbağanın kafasına yatar ve akrebi karşı kıyıya geçirmeye razı olur ve akrebi sırtına alarak dereye girer, suda yüzmeye başlar. Tam derenin ortasına geldiklerinde sırtındaki acıyla kasılır ve sulara gömülmeye başlar. Akrep kurbağayı sokmuştur. Kurbağa son nefesinde neden diye bağırır akrebe. Beni soktun, ölüyorum. Ama, şimdi sen de boğulacaksın. Akrep: Ne yapayım der. Benim yapım bu!

Siz, siz olun akreplere güvenip onlarla iş yapmayın.

*

Çevrimdışı Kirpi

• 284
« Yanıtla #13 : 27 Mayıs 2013, 18:43:17 »
Ben şu konu da hata yapmışımdır: Yakın arkadaşlarımın çoğunu kızlardan seçerim. İşin kötü yanı ne biliyor musunuz ? Bir noktadan sonra kızların size bakışı değişiyor. Bu çocuk eşcinsel mi ki hala beni öpmedi falan filan diye düşünmeye başlıyorlar. Bazıları sizi o noktada bırakmıyor daha da yakından tanımak istiyor. Yakınlaşıyorsunuz fakat siz sınırınızı biliyorsunuz onlar bilmiyor. Ettiğimiz sohbetleri düşününce olay çığırından çıkmış diyorum kendime. Bir kaç kere barlara publara takılıyorsunuz o grupla (tabi hepsi kız değil) daha da yakın oluyorsunuz ve en kötüsü nedir bilir misiniz ? Sarhoş kızla başa çıkmak diye düşünürdüm daha kötüsüde varmış. İki sarhoş kız... Konu dağılmasın devam edeyim. Onlar kötü olduğu zaman siz onların yanında olurken siz kötü olduğunuzda hepsinin bir anda çekip gitmesi. Ben sorunun onlar olmadığını anladım aslında sorun neymiş biliyor musunuz ? Hak etmeyen insanlara gereğinden fazla değer vermekmiş. Düşüncesizler,alçaklar ! pacoz*  Hayatta kime ne kadar değer vermen gerektiğini bileceksin arkadaş yoksa canın çok yanar.

*

Çevrimdışı Cobra

• *
  • 433
« Yanıtla #14 : 27 Mayıs 2013, 18:46:43 »
Hayatta kime ne kadar değer vermen gerektiğini bileceksin arkadaş yoksa canın çok yanar.

tbr* Kendine ne kadar değer veriyorsan, diğer insanlara da o kadar değer vereceksin. Kendini ne kadar seviyorsan diğer insanları da o kadar sev. Hem kendini sevmeyi öğrenirsin hem de narsist bir pislik olmazsın. Başkalarını da önemsersin.

« Yanıtla #15 : 28 Mayıs 2013, 16:20:55 »
Cebinde olmayan, hesabına yatmayan paraya güvenip işe girişmeyeceksin.

*

Çevrimdışı lamuerte

• *
  • 2588
« Yanıtla #16 : 28 Mayıs 2013, 16:26:54 »
Galericilere bulaşma.
Genelde mafya oluyorlar.

*

Çevrimdışı savaşçı

• *
  • 404
  • Bu Forumu Koruyan Ana Savaşçı
« Yanıtla #17 : 29 Mayıs 2013, 20:21:39 »
Senle dalga geçen tipleri takma çünkü, sen onları takmadıkça onlar seni bırakacak ve sinirden köpürecektir.  pacoz* İşte o zaman gıcıklığın tadını alacaksınız. Alttan alttan da laf sokmayı unutmayın tabii.

I'm the Sword in the Darkness...
How Far Will You Go for Rome?
Yeniden Çevrimciyim!

*

Çevrimdışı tamerlane

• *
  • 127
  • Total War Türkiye
« Yanıtla #18 : 29 Mayıs 2013, 22:34:50 »
kardeşim sizin kızlarla ne çok probleminiz varmış.her mesajda kız problemi.çok şaşırdım. srn* s. edin işinize bakın.
ben şu düşüncelere kapıldım:
her insanın bi yaşam şekli ,inanışı vs. var.genellikle bir şeye hayatımızı adamadan yaşıyoruz.bence insan kendine büyük bir hedef koymalı ve bunu yapmaya odaklanmalı.bu dünyadaki en eğlenceli iştir bana göre.eğer bunu yapmazsanız bir gün ,yaşlandığınızda geriye dönüp bakarsınız.ben ne yaptım.bu yaşamın amacı neydi.galiba diğer insanlarla birlikte sürüklenip durmuşum dersiniz.bence en büyük ders bu. yardir*
edit:tmm kardeşim sakin ol.ilacını aldın mı?....aldın.tmm.

KÜFÜRLÜ İMZA YASAKTIR

*

Çevrimdışı immortaltrk

• 1554
  • Özgürlük,Uğruna Savaşanlarındır. Forever Freedom!
    • www.renkdunyam.com
« Yanıtla #19 : 30 Mayıs 2013, 11:09:40 »
Bilmediğin bir şeyi sormak asla kötü bir şey değildir.