İşte! MII:TW-Collector's Edition Elimde

• 38 Yanıt
  • 18136 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Heretic

• Forum sancaktar?
  • 31
İrlanda'dan direk elden getirttim, normalde 60 Euro, havaalanında 6 Euro vergi indirimi yapılıyor.

*

Qnswer

Evet hayırlı olsun da medieval 2 figürü biraz daha değişik güzel olabilirdi.Biraz basit olmuş gibi.....

Arkadaşlar rica etsem şu Selahaddin Eyyubi nin resmini foruma koyabilirmisiniz ben aradım buamadım netten masa üstüne arka plan olarak koymak istiyorum. Tabiki Totalwar-Türkiye amblemi ile beraber  .sgl
Ey şanlı ordu, ey şanlı asker
Haydi gazanfer,umman-ı safter
Bir elde kalkan, bir elde hançer
Serhadde doğru ey şanlı asker.
Deryada olsa herşey muzaffer
Dillerde tekbir,Allahü ekber
Ordumuz olsun daim muzaffer.

*

Çevrimdışı blackeyetolga

• Forum Ak?nc?s? (Emekli) :)
  • **
  • 924
  • Say: He is Allah, the One and Only!
    • Blog Sitesi

anlamadıgım su bu paketin icinde müzik cd si karpostallar resimlerin yanında oyunun dvd si bulunuyormu? bulunuyorsa bunu almayı planlıyorum...
Ey Türk beyleri!! Türk milleti işitin!! Üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe Türk milletini, Türk vatanını ve Türk töresini kimse bozamaz! Türk milleti titre ve kendine dön!. . .

"THE GAME" yazıyor dikkatli bak,ilk resimde bile görürsün.Ona gerek yok,5. fotoğrafda oyunun dvd si var...

:((((((((((((((((  .of .of .of .of   gittim salak gibi aralın getirdiğini aldım, ya su setin güzelliğine bakın ya ! Arkadaşlar  imkanınız varsa bu seti alın aralın getirdiği MWT 2 sadece 2 dvd ve ingilizce kitapcık birde kırpılmış 16 sayfalık turkçe işe yaramaz bir kitapcığı var. .bos mesaj .bos mesaj .bos mesaj
İMZA SİLİNDİ - BOYUT SINIRI AŞILDI

"ßin cihana değişmem şu öksüz Türklüğümü..!"

cok güzel böle bişey almak varken aralınkini ne yapalım acaba bildiginiz yabancı site varmı ısmarlayabilecegim türkiyede satılmıyormus diye duydum saglam bir yer uygun fiyata alanlar yardımcı olursa sevinirim
Ey Türk beyleri!! Türk milleti işitin!! Üstte gök çökmedikçe, altta yer delinmedikçe Türk milletini, Türk vatanını ve Türk töresini kimse bozamaz! Türk milleti titre ve kendine dön!. . .

*

Çevrimdışı İmp. Canbo

• *
  • 4
  • Allah Türk'ü korusun
Hayırlı olsun.Ben haritaya bittim düşünsenize arkadaşlarınıza aha buralar benim diyebileceksiniz hahah  .prti
Bu Topraktan Su İçenin Bilekleri Tunç Olur,Türk'e Kefen Biçenin Ölümü Korkunç Olur.

ahhhhh bizde bukadar para yokki alalım çıldıracam yav  .hua .vom .of