Mod Grubu İçin..

• 21 Yanıt
  • 2279 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı lasthdeath

• 1647
  • Family, Duty, Honor
Ynt: Mod Grubu İçin..
« Yanıtla #20 : 14 Şubat 2016, 22:34:07 »
Keşke olsa ama üyelerin inançsızlığı  mod grubunu caydırmaya yetiyor.Hazır çıkaramazsınız,yapamayacaksınız diyecek üyeler yokken topla grubu hazırla projeni :D
Adımız bir, anımız bir, acımız bir. Biz büyük bir aileyiz. Kuzeyden güneye, doğudan batıya; tek yürek tek bileğiz. Biz Türkiyeyiz...

*

Çevrimdışı Diesel

• **
  • 3955
  • ~ Brotherhood Of Steel ~
Ynt: Mod Grubu İçin..
« Yanıtla #21 : 14 Şubat 2016, 22:41:56 »
İnanç projeleri derleyende var ama bir yerde adamlar sıkılıyor "Yahu biz yapamıyoruz kardeşim" diyor , sen ona plan aksamasın diye başka bir şey veriyorsun onuda yapmak istemiyor.Hal böyle olunca oturup tek başına yapacak modun olmadığından sende elin kolun bağlı oturuyorsun.Bu modculuk topluluk işi tamamen.Bir proje.Ben ekibimi topladım oturdum mod yapacam gibi bir şansın neredeyse yok.İsteyen gelecek yardım edecek işler böyle.

M2TW işi canımı çok sıkıyor , taa üzerinden 5 oyun geçti geçecek, üstüne halefin kapıda , hala türkler olarak bu oyunu daha türlü nasıl modlarız diye düşünüyoruz.Emek veriyoruz zaman harcıyoruz ama kimse beğenmiyor.Vallahi zor mu zor ama yapan adam yapıyor ünlü oluyor.Darth Mod yapımcısı bugün oyununu çıkardı , şimdi başka projelerin ardında.

Eğer bana bir fırsat verilirse mod grubunun başına geçmem ama açılacak bir bölümde yada bu bölümde vasiyete benzer bir yazı yazarım.Bakan oradan bakar , örnek alır.Cidden benim artık zamanım yok.
dizel