Tarih Bölümü Yenileniyor

• 80 Yanıt
  • 6985 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı Faramir

• **
  • 3318
  • ???? ?????, ???? ???????, ???? ?????
    • Ege Tanıl Blogspot
Ynt: Tarih Bölümü Yenileniyor
« Yanıtla #20 : 07 Şubat 2015, 22:10:04 »
Ben asıl bu moderatörler kim olacak onu bekliyorum dananın kuyruğu orda kopacak

Biz devam mı ediceğiz bende onu bekliyorum halkın seçtikleri vs tiginler :)

(Görev bizde değilmiş napalım kader böyleymiş dedik ve geçtik)

Tarih bölümüne kilit atıcağınza tartışmayı çıkaranları belirleseniz.Bu durum olmazdı emin olun.

Tartışmayı bilmeyen sizsiniz suçlu biziz tebrikler Ahmet Abi gerçekten suç bize kaldı birde :)

@Faramir kardeşimizin, TwT İttihad ve Terakki Partisi ni kurmasıni bekliyorum pff*

Spoiler
[close]

Eskiden olsa dediğin belki olurdu ama artık yaşlandık yerimi gençlere bırakıyorum sizin gibi yeni üyeler varken bana düşmez bu artık ama desteğim tam size :) :) :)

Bütün savaşlar, önce insanın zihninde kazanılır.
Jeanne D'Arc

*

Çevrimdışı SultanAhmetPaşa

• *
  • 2314
  • ''Kim bir kavme benzerse o da onlardandır.''
« Yanıtla #21 : 07 Şubat 2015, 22:12:30 »
Tartışmayı bilmeyen sizsiniz suçlu biziz tebrikler Ahmet Abi gerçekten suç bize kaldı birde :)
Ege yapma şimdi.Siz bu trolliyenleri As Yöneticilere bildirseniz bunlar olmazdı.
"Biz Cehennem için bir çok cin ve insan yarattık. Onların kalpleri vardır, ama anlamazlar. Gözleri vardır ama görmezler. Kulakları vardır, ama işitmezler. Onlar hayvanlar gibidirler, hatta onlardan da daha alçaktırlar. İşte gafiller onlardır." (A'raf, 179)

?Doğrusu biz insanı karışık bir nutfeden yarattık. Onu imtihan edeceğiz bu nedenle onu işitici, görücü yaptık. Kuşkusuz biz ona yolu gösterdik; ister şükredici olsun, ister nankör.? (İnsan, 76/2-3)

?Ümmetim sarığı indirince izzetlerini Allah indirecektir ?(Deylemi, el-Firdevs, no:4247, 3/88)

*

Çevrimdışı lasthdeath

• 1647
  • Family, Duty, Honor
« Yanıtla #22 : 07 Şubat 2015, 22:12:40 »
Forumun seçtiği üyelerden görevin alınması doğru değil bence de.Yine de karar yönetimin tabii ki.Bize laf düşmez.
Adımız bir, anımız bir, acımız bir. Biz büyük bir aileyiz. Kuzeyden güneye, doğudan batıya; tek yürek tek bileğiz. Biz Türkiyeyiz...

*

Çevrimdışı Faramir

• **
  • 3318
    • Ege Tanıl Blogspot
« Yanıtla #23 : 07 Şubat 2015, 22:14:55 »
Forumun seçtiği üyelerden görevin alınması doğru değil bence de.Yine de karar yönetimin tabii ki.Bize laf düşmez.

Boşver Last birde yeni sistemi görelim bakalım nasıl olacak takma kafana yani rahat ol :)
Jeanne D'Arc

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
« Yanıtla #24 : 07 Şubat 2015, 22:15:19 »
Tartışma çıkartacak ya da amacın bu olduğu kararı çıkacağı iletiler ve konular. Yoksa burada ima ettiğin gibi bir durum söz konusu değil.

Düzen için şart. Herkesi memnun etmek zor tabi ama en azından kimsenin gönlünün kalmayacağı bir ortamı, istişare ortamını oluşturmamız şart.

Not: Eski bölüm yöneticilerine görev verilmeyecek. Artık tarih bölümünde görevli yok. Tiginler ve benim gizli olarak görev verdiğim üyeler tarafından içerikler izlenecek  tbr* evet hafiyeler var hihihi  pol*
Ahmet Paşa nın dediği gibi tartışmayı başlatan 1-2 kişi genellikle. Nerdeyse her konular aynı kişi-kişiler tarafından sabote ediliyor. Vede çoğundan 0 ceza ile çıkıyorlar.

Ben şahsen bu uygulamayı beğenmeyen tayfadanım. Forumda iletileri atanlar üyeler. Rehber yapan üyeler. Yöneticiler tabiki başımız, ancak bu uygulamalar ile üyelerin siz hakkı azalıyor. Pek beğenmedim

*

Çevrimdışı Faramir

• **
  • 3318
    • Ege Tanıl Blogspot
« Yanıtla #25 : 07 Şubat 2015, 22:20:43 »
Ahmet Paşa nın dediği gibi tartışmayı başlatan 1-2 kişi genellikle. Nerdeyse her konular aynı kişi-kişiler tarafından sabote ediliyor. Vede çoğundan 0 ceza ile çıkıyorlar.

Ben şahsen bu uygulamayı beğenmeyen tayfadanım. Forumda iletileri atanlar üyeler. Rehber yapan üyeler. Yöneticiler tabiki başımız, ancak bu uygulamalar ile üyelerin siz hakkı azalıyor. Pek beğenmedim

Takma Ömer boşverin bırakalım yeni sisteme bir şans verin forum teması içinde aynısı dendi ama baya bir tuttu tema alışma süreci olarak düşün bizim lafımızla birşey değişmeyecek o yüzden yorum yapman mantıksız zaten bizim fikrimiz istenseydi önce bize sorulurdu dimi ama :D
Jeanne D'Arc

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
Re: Tarih Bölümü Yenileniyor
« Yanıtla #26 : 07 Şubat 2015, 22:24:56 »
Bu anlaşılacak bir şey değil. Neyse, bu konu için bu kadar ileti yeter. Zaten bir ise yaramıyorlar

*

Çevrimdışı Kahraman

• **
  • 819
  • Ölüm Bize Masal Gelir...
« Yanıtla #27 : 07 Şubat 2015, 22:27:00 »
Tarih konularında kalitenin yerlerde olduğunun farkında değil misiniz ?

*

Çevrimdışı omer56

• *
  • 4062
Re: Tarih Bölümü Yenileniyor
« Yanıtla #28 : 07 Şubat 2015, 22:28:13 »
Sence bu kalite için mi yapılıyor?

*

Çevrimdışı SultanAhmetPaşa

• *
  • 2314
  • ''Kim bir kavme benzerse o da onlardandır.''
« Yanıtla #29 : 07 Şubat 2015, 22:29:09 »
Tarih konularında kalitenin yerlerde olduğunun farkında değil misiniz ?
Kalite mi ? Güldürme Refik.
"Biz Cehennem için bir çok cin ve insan yarattık. Onların kalpleri vardır, ama anlamazlar. Gözleri vardır ama görmezler. Kulakları vardır, ama işitmezler. Onlar hayvanlar gibidirler, hatta onlardan da daha alçaktırlar. İşte gafiller onlardır." (A'raf, 179)

?Doğrusu biz insanı karışık bir nutfeden yarattık. Onu imtihan edeceğiz bu nedenle onu işitici, görücü yaptık. Kuşkusuz biz ona yolu gösterdik; ister şükredici olsun, ister nankör.? (İnsan, 76/2-3)

?Ümmetim sarığı indirince izzetlerini Allah indirecektir ?(Deylemi, el-Firdevs, no:4247, 3/88)