Istikrarsızlık

• 4 Yanıt
  • 2243 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Istikrarsızlık
« : 19 Mayıs 2015, 20:35:01 »
Getler olarak kuzeyde baya iyi müttefik topladım. Jetler'i Britanya'ya sürerek Kuzeyde ilerliyorum ancak başkentimde istikrarsızlık var. -49 asayiş. Bunu nasıl halledebilirim  srn*

Ynt: Istikrarsızlık
« Yanıtla #1 : 19 Mayıs 2015, 20:52:12 »
isyan çıkacak ve sen o isyanı bastıracaksın.. siyan bastırıldıktan sonra istikrarsızlık bitecek. bende doğu roma ile pers topraklarını fethettim ve sasani yok olunca şehirleri terkettim yozlaşmadandolayı terkettikten sonra istikrarsızlık başladı tüm eyaletlerde ve isyanlar çıkmaya başladı isyanı bastırdıkça o eyaletteki istikrarsızlık ortadan kalktı yanı sana tavsiyem oru tut o eyalette ve vergiyi artırki bir an önce isyan çıksın ...

*

Çevrimdışı mohan55

• **
  • 539
  • Sultan Mete Han
Re: Istikrarsızlık
« Yanıtla #2 : 19 Mayıs 2015, 22:03:03 »
gergedan tam set öneriyorum,sorununa birebir iyi gelecek çözüm.

« Yanıtla #3 : 07 Ağustos 2017, 11:07:31 »
isyan çıkacak ve sen o isyanı bastıracaksın.. siyan bastırıldıktan sonra istikrarsızlık bitecek. bende doğu roma ile pers topraklarını fethettim ve sasani yok olunca şehirleri terkettim yozlaşmadandolayı terkettikten sonra istikrarsızlık başladı tüm eyaletlerde ve isyanlar çıkmaya başladı isyanı bastırdıkça o eyaletteki istikrarsızlık ortadan kalktı yanı sana tavsiyem oru tut o eyalette ve vergiyi artırki bir an önce isyan çıksın ...

Ben de böyle düşünüyorum isyan çıktığında ayrılan ayrıkçılar gibi bi asayiş bonusu alıyorsun ayrıca isyancılar ilk turda 3-4 birim oluyor ve sen bunları ellemedikçe sayıları artıyor 20 birimlik bir ordu bile olabiliyorlar eğer zamanında bastıramadıysan bu 20 birimlik ordu ile savaşma bırak şehri alsınlar aldıktan sonra bu isyancılar yavaş yavaş eriyor şehirde ve kolaylıkla geri alınabiliyor şehir

*

Çevrimdışı [Haccı]Emmi

• *
  • 2519
  • Ebu Zerdüşt
« Yanıtla #4 : 07 Ağustos 2017, 11:36:58 »
Muhalefeti suçla.