sefer nasıl tamamlanır/bitirilir?

• 6 Yanıt
  • 1955 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

sefer nasıl tamamlanır/bitirilir?
« : 26 Haziran 2016, 01:26:36 »
aynen beyler nasıl yapılır bu iş. 2 yıl rome 2 oynadım çıktığından beridirde attila oynuyorum 2 oyundada bitiremedim rome 2 de doğuda çok az yer kalmıştı rusyayı ve kartacaya kadar ve avrupadan sirmium a kadar heryeri almıştım bi kere ama bitmemişti yinede

*

Çevrimdışı huseyincarpanali

• **
  • 897
  • Kaşların arasına random kurşunu değdi
Ynt: sefer nasıl tamamlanır/bitirilir?
« Yanıtla #1 : 26 Haziran 2016, 02:03:07 »
Amaç her yeri almak değil temel hedefleri tamamlamak diye biliyorum  kirp*

« Yanıtla #2 : 26 Haziran 2016, 07:08:00 »
sana verilen hedefleri verilen sürede bitirmen lazım.

« Yanıtla #3 : 26 Haziran 2016, 21:59:18 »
peki ama çok mantıksız görevler veriliyor mesela ben daçyadayım adam kalkmış bana ta arran ile askeri ittifak veya savunma ittifakı kur diyo onunlada aramızdaki diplomasi kızgın bana kızmış ben 3 tur içinde nasıl onu yeşile dostaneye çevirip o anlaşmayı imzalatayım diğer görev de kalkmış hunların bi ordusunu yen gibisinden çok zor görevler veriyo aynı şekilde çok uzak bi mesafedeki bi orduyu yen diyor yenilir yenilmesinede tur yetmiyo ben ona doğru giderken oda kaçıyo yani.böyle durumlarda çoğu görev iptal oluyo başarısız oluyor.ama yinede diğerlerini tamamlayınca bitiyormu oyun. ve kaç görev veriliyor verilen ve verilecek görevlere nerden bakabilirim.ödül kısmında hepsi yazmıyor

« Yanıtla #4 : 26 Haziran 2016, 22:05:46 »
o dediklerin küçük görevler. ana görevleri yapman lazım.

« Yanıtla #5 : 26 Haziran 2016, 22:15:33 »
peki anladım sağolasın.bu arada multi oynamak istersen steamdan ekleyebilirsin ayberk korkmaz. steam adım ayberk

« Yanıtla #6 : 06 Haziran 2017, 22:14:27 »
Görevleri yapınız.