Total War Sitesindeki Geri Sayım (Bitti İşte Yeni Oyun)

• 42 Yanıt
  • 7140 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Evet arkadaşlar geri sayım bitti ve yeni oyunumuz belli oldu Total War: Warhammer II !!

Yeni Warhammer oyunumuzun çıkış tarihi kesin olmamakla birlikte 2017 yılı içerisinde çıkacak..
Ön siparişe de henüz açık olmayan oyunu Steam'den takip edebilirsiniz..
http://store.steampowered.com/app/594570/

Ayrıca bakınız:

"Total War Saga" Duyuruldu
Yeni Tarih Temalı Total War Oyunları Hakkında Son Bilgiler Video-Yeni
Fall of the Samurai Ve Alexander Gibi Bir Oyun Yolda! Yeni
Tarihi Total War'a Geri Dönüşten İlk Görsel! Yeni
SEGA'nın Total War Politikasında Yeni Gelişme!
ŞOK! Yeni Tarih Temalı Total War Oyununa Dair İlk Detay!
Yeni Total War Oyununu Konuşuyoruz!
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2017, 16:52:30 Gönderen: * Halife * »

Ynt: Total War sitesindeki geri sayım
« Yanıtla #1 : 24 Mart 2017, 08:34:28 »
Lizardmen Lustria expansionı olabilir. Çünkü sitede olan fotoğrafa bakınca lizardmenlerin yaşadığı yeri andırıyor. Piramitimsi bir şey var. O da lizardmenler de vardı.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #2 : 27 Mart 2017, 18:43:51 »
Warhammer ile alakalı, 2. oyun duyurusu söylentileri ağırlıkta. Tarih temalı oyunumuz için daha var ama 2017'de duyurulacaktır.

« Yanıtla #3 : 29 Mart 2017, 20:56:19 »
DLC falan mı dedim de Twitch'te yayın açtılar ve baya Next TW yazıyor.
« Son Düzenleme: 30 Mart 2017, 17:38:46 Gönderen: * Halife * »

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12573
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
« Yanıtla #4 : 30 Mart 2017, 17:18:09 »
Total War Warhammer 2 gibi gözüküyor arkadaşlar. O geri sayımdaki piramit gibi gözüken yapı dünya üzerinde yok. Ha piramit var da o görseldeki gibi yok. Yani fantezi. Bu da Warhammer demek.

Gerçek tarih temalı oyunumuz bana göre E3'te falan duyurulabilir ya da bu dönemlerde. Yani yaza doğru bekliyorum ben.

*

Çevrimdışı baterist_58

• *
  • 86
  • Zayıfa acımak doğaya ihanettir...(A.H.)
Ynt: Total War Sitesindeki Geri Sayım
« Yanıtla #5 : 30 Mart 2017, 18:12:49 »
Yine hüsran o zaman..Arkadaş bir sürü fantezi oyun var son kale totalwar o da düştü iyi mi...empire total war oynuyorum yahu 10 senelik oyun şaka gibi...yine de başka oyun oynayamıyorum bi piyango çıksa bana direk bayrağını elinden alıcam totalwar'un..

« Yanıtla #6 : 30 Mart 2017, 19:42:58 »
Valla sizi bilmem ama fantastik evren hiç ilgimi çekmiyor :/
The time is running out...

*

Çevrimdışı Ali ATASOY

• 16
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
« Yanıtla #7 : 30 Mart 2017, 21:33:41 »

WARHAMMER TW 1 oyunu daha yeni çıkmışken hemen ikincisini çıkartmak ne demek? O kadar çok mu sevildi(!) bu dandik WTW yani?  kizgin*

Ayrıca, Halife ve dmcfurkan adlı yorumcular ''FANTEZİ PİRAMİT gözüküyor videoda'' diye yazmışlar.Büyük ihtimal doğru bilmişler ama uzak doğu tarzı, aşağıdan yukarıya doğru, büyükten küçüğe üst üste piramit kale binalarını andırdığı da bir gerçek.Her neyse...

Yakında bu yeni TW oyununun ne olduğu çıkacak ortaya zaten.Biz yeni TW oyunu hakkında ne dilesek boş.Adamlar tarihsel içerikli seven TW oyuncu çoğunluğunun isteklerine göre değil, kendi zevklerine ve kafalarına göre; koftiden (tarihsel olmayan) TW oyunlarıyla piyasada takılıyorlar yine.2020 den önce çıkmaz herhalde bir tarihsel TW oyunu.

Gerçi hoş! Çıksa ne olacak sanki? Yine moralleri sıfıra yakın, 300 kişi karşısında korkudan altına s.ç.p kaçan 2000 kişilik orduları içeren, neredeyse 30 sn. ile 2 dk. arası süren dandik savaş ekranları yapacaklar.Zaten öyle yapacaklarsa hiç tarihsel TW oyunu çıkarmasınlar daha iyi.Ayrıca tarihsel TW oyunlarının en büyük sorunu uyduruk asker moralleri.

SHOGUN 2 için SONSUZ MORAL (SON ADAMA KADAR SAVAŞMAK...) MODU çıktı da; EMPİRE, NAPOLEON, ROME 2 EE, ATTİLA için böyle bir MOD yapmak veya bu konuda mod yapımcılarını teşvik etmek kimsenin aklına gelmedi ne hikmetse.30 sn 'lik savaşları ne çok sevdi TW oyuncuları be!
« Son Düzenleme: 31 Mart 2017, 12:52:27 Gönderen: Ali ATASOY »
SAVAŞ ZORUNLU VE KAÇINILMAZ OLMALIDIR,

MİLLETİN HAYATI TEHLİKEYLE KARŞI KARŞIYA KALMADIKÇA,

HARP BİR CİNAYETTİR!

Mustafa Kemal Atatürk

« Yanıtla #8 : 31 Mart 2017, 18:14:14 »

*

Çevrimdışı Ali ATASOY

• 16
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!
« Yanıtla #9 : 31 Mart 2017, 18:18:13 »
VİDEOYU SEYRETMEYE BİLE DEĞMEZ.GEREKSİZ VE DANDİK İLK TOTAL WAR OYUNU OLAN WARHAMMER TW 'NİN İKİNCİSİ İŞTE.NE BEKLİYORDUK Kİ? GERÇEKCİ(!) VE TARİHSEL(!) BİR TW OYUNU DAHA MI? ÇOK BEKLERİZ... BUNU DA AT ÇÖPE GİTSİN, O KADAR!  kizgin*
« Son Düzenleme: 31 Mart 2017, 18:25:27 Gönderen: Ali ATASOY »
SAVAŞ ZORUNLU VE KAÇINILMAZ OLMALIDIR,

MİLLETİN HAYATI TEHLİKEYLE KARŞI KARŞIYA KALMADIKÇA,

HARP BİR CİNAYETTİR!

Mustafa Kemal Atatürk