Anket

Sizce Hangi Dönem İşlenecek? (Üye Olarak Oylayabilirsiniz)

Standart haritamızda daha önce işlenmemiş bir Antik Dönem
Râşid Halifeler Dönemi
Antik-Orta Çağ Asya
Kanuni Sultan Süleyman Dönemi
Victoria Devri
Birinci Cihan Harbi
Maddelerde olmayan diğer dönemler (lütfen yorumlarınızla belirtin)

Yeni Tarih Temalı Total War'un İçeriğini Tahmin Ediyoruz (Ödüllü)

• 37 Yanıt
  • 4524 Gösterim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12572
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem

1- Ankete sadece üyeler oy atabiliyor.
2-"Ödül nedir?" Mesajımın sonuna bakın.

Değerli Total War'cular, sizin düşünceniz nedir? Bu zamana kadar hiç denenmemiş bir tarih aralığını işleyeceğiz dediler. Çıkan oyunların dışında kalan tarih aralıklarına göre yukarıda bazı maddeler yazdım. Ne diyorsunuz?

Eğer maddelerde olmayan bir öneriniz varsa lütfen yorumlarınızla belirtin.

Not: Dikkat ederseniz Anadolu'daki bir oyuncunun açısından baktım. Şüphesiz yazdığım maddelerin adları değişebilir ama tarih aynı kalacaktır. Mesela Avrupa'daki biri Raşid Halifeler dönemi yerine Bizans'ın gerileme devri falan diyebilir. Mevzu maddelerin adları değil. İşaret ettiği tarihi aralıklar.

Ben ETW -> NTW -> TWV diyorum peki TWV ne? Total War Victoria. Modern anlamda sömürgeciliğin had safhaya ulaştığı, Britanya İmparatorluğu'nun dünyanın %25'ini elinde tuttuğu bir dönemden bahsediyoruz.

Oylarınızı ve yorumlarınızı alalım :)

DOĞRU BİLENE ŞİMDİDEN DUYURULMAMIŞ OLAN YENİ TARİH TEMALI TOTAL WAR HEDİYE EDECEĞİZ. HANGİ ŞIKKI SEÇTİĞİNİ DÜZGÜNCE İZAH EDEN YA DA "ŞIKLARDA BU YOK BENCE ŞU DİYEREK" YAZDIKLARI İLE DOĞRUYU İŞARET EDİP TAHMİNİ GERÇEK ÇIKANLAR ARASINDAN 1 KİŞİYE YENİ OYUNU HEDİYE EDECEĞİZ!
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2017, 20:36:49 Gönderen: * Halife * »

*

Çevrimdışı Delibalta

• *
  • 307
  • Kurbağanın vakvakası duru suya ne zarar?
Victoria dönemi.Diğer şıklardan en olası ve mantıklı olanı bu.Gönül ister ki bi Kanuni dönemi olsun ancak olmayacağını hepimiz biliyoruz.İngiliz firmasının Victoria çağını konu alan oyun yapma ihtimali daha yüksek bence.
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2017, 20:41:29 Gönderen: Delibalta »
Ne kadar çok olsa da ördek-ü kaz,
Yetermiş ona bir şâhin-i baz.

duygusal olarak kanuni dönemi dedim ama bencede victoria dönemi olacak

*

Çevrimdışı kursat59

• *
  • 486
  • 59 yıl burdayım
Bence 1840-1918 arası bi oyun çıkacak.Hem viktorya dönemi hemde 1. dünya savaşı nın souna kadar sürecek.
Osmanlı geri dönecek...

2.dünya savaşı diyerek hakkımı kullanıyorum.Eğer yapılmışsa gerçekten muazzam olur.Hazır Warhammer da uçan cisimlerin çizimlerinden efektlerine kadar yapabilmişken havada bi messerschimidt görmek fena olmazdı.

Bu arada yeni katıldım aranıza şimdiden merhaba :)
« Son Düzenleme: 17 Nisan 2017, 20:52:54 Gönderen: Kuznetskow »

*

Çevrimdışı * Halife *

• *
  • 12572
  • Tek tabanca...
    • Kişisel sitem
Merhaba Kuznetskow, ne iyi ettin :) forumumuzun diğer kısımlarında da katkılarını, yorumlarını bekliyoruz. Biraz gezin bakalım.

*

Çevrimdışı ss464

• 64
  • Total War Türkiye
Antik çağlarda, Mezopotamya bölgesinde geçen bir oyun geleceğini düşünüyorum.

Aslen uzun bir süredir takip ediyorum sizi ama iş dolayısıyla pek vaktim olmuyordu.Artık çorbaya tuzumuzu dökeriz biraz biraz :)

*

Çevrimdışı RealArchers

• *
  • 101
  • Savaş korkakların işi değildir.
victoria bence de şöyle güzel grafikli toplu tüfekli bi oyun yapmak planlarında olmalı bence o da bu olur yani

Bemce Victoria olacak çünkü empire ve napoleon hicbir zaman Rome 1 veya Medieval 2 olamadı fakat bir victoria oyunu ile tüm durumu düzeltebilip seriye son noktayı vurup seriyi taçlandırabilirler ayrıca açıklamalarında oyunun kişi odaklı olacağı açıklandı Victorya da bu tanıma uyuyor:)
Semper Fidelis